Trailery filmowe.

Odpowiedz
- Duch / demon w postaci paskudnej baby
- Dzieciaki
- Chwyty tak straszne że można usnąć

Wszystko na swoim miejscu :)

Odpowiedz
;

Czyżby nieoficjalna kontynuacja/spinooff serialu Legion o wspólnych przygodach Lenny i Olivera:-D

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
Trailer nawet interesujący. Widać, że Portman już czytając scenariusz wiedziała, że nominację do Oscara ma w kieszeni.

Odpowiedz
Co ciekawe Portman jest na drugim planie, młodsza wersja jej postaci to główna rola ale nigdy nie wiadomo co wymyślą z kategoriami jeśli chodzi o nagrody

Odpowiedz
Wideo 
Chyba jeszcze nie było. 
Remake norweskiego filmu "Obywatel roku". 
Neeson kontynuuje karierę podstarzałego gwiazdora akcyjniaków. W skrócie - zabijają mu syna i się mści. Trailer może nie rozbraja, ale muszę przyznać, że nawet mnie zainteresował.

Nie znam oryginału - warto?

Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(30-10-2018, 12:15)Dirk napisał(a): Nie znam oryginału - warto?

bardzo warto. jeden z najlepszych filmów o zemście jakie widziałem
tak że o.

Odpowiedz
No to dodaję do listy "do obejrzenia".

Widzę, że amerykańską wersję reżyseruje ten sam facet, co oryginał.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Temu filmowi jest tak absolutnie niepotrzebny remake...

Chyba rozwineli watek z zona. Moze byc spoko, w oryginale ten watek przebrzmial troche w tle, tutaj jest szansa na kilka emocjonalnych kopniakow.

Wyglada na to, ze zniknie tez humor z oryginalu. Plansze ze zgonami <3 

EDIT - dialogi kropka w kropke takie same.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
mi się nie podoba casting. skarsgard wiele wygrywał właśnie tym że nikt nie oczekiwał po nim twardziela. filmowe emploi neesona to jakoś psuje.

Cytat:Plansze ze zgonami <3
wszak angielskojęzyczny tytuł oryginału to "In Order of Disappearance"
tak że o.

Odpowiedz
Dokladnie - poczciwiec, popychadlo, to wlasnie dawalo sile tej postaci. W niektorych momentach wyglada jak shot-for-shot remake a w niektorych jakby rozszerzyli troche swiat filmu. Zobacze, ale chyba na podgladzie raczej z ciekawosci co zmieniono. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
(25-10-2018, 17:57)harlequinade napisał(a):

Bardzo dobrze zmontowany trailer. Nie mam pojęcia, co to jest - czarny bałądź 2, przygody Kory w zaświatach? - ale i tak chcę obejrzeć.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
(30-10-2018, 13:15)Snuffer napisał(a): Wyglada na to, ze zniknie tez humor z oryginalu.
A moim zdaniem wręcz przeciwnie, zwiastun humor akcentuje całkiem sprawnie.

Jeżeli będzie zachowany humor to Neeson to IMO bardzo fajny wybór w kontekście jego akcyjniakowej kariery ostatnich lat. Film wygląda też chyba ładniej. Jedyne, co mi sie nie podoba póki co to główny zły - oryginalny aktor był znakomity, a tutaj zapowiada się dość generycznie. Przynajmniej z wygladu.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dla tych co chcieli Elbę w roli Jamesa Bonda:

Odpowiedz
Może wygląda bardziej klasycznie niż Kubo, ale i tak od kiedy Pixar popadł w sequele Laika stała się chyba moim numerem jeden, jeżeli chodzi o animacje:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Po pierwsze - Pikachu z głosem Deadpoola powoduje u mnie dziwny dysonans.
Po drugie - live action pokemon? GTFO
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
Wygląda zdecydowanie lepiej, niż się zapowiadało. Z tymi pokemonami, ich designem, jednak nie idą na siłę w jakiś tam większy "realizm", co jest na +.

Wyczuwam tutaj fajną chemię między tym CGI-Pikachu (dla mnie już teraz wygląda jak pełnowymiarowa postać na miarę Szopa z GotG) i głównym bohaterem. Tylko kurczę... rzeczywiście, tego głosu to Deadpool nie powinien podkładać :/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon