Trailery filmowe.
Jo Nesbo jest znany z pisania kryminałów i to całkiem niezłych. Pierwsze słysze, że pisuje też ksiązki dla dzieci.

Odpowiedz
(11-01-2017, 15:00)nawrocki napisał(a): Film o strzelaninie w kinie Aurora, na premierze TDKR:

Szczerze to wygląda to beznadziejnie, choć sam koncept wydaje się ciekawy.

Odpowiedz

Cate Blanchett w 13 różnych rolach. Dziwny zwiastun.

Odpowiedz

Mara, Redford, Segel. Za kamerą Charlie McDowell.

W skrócie - naukowcy dowiedli, że istnieje życie po śmierci, ludzie zaczynają masowo popełniać samobójstwa.

Odpowiedz
Trailer średni, ale obsada i koncept fabularny wygląda interesująco, z chęcią zerknę.

Odpowiedz
To w sumie teaser, ale fajnie buduje klimat i napięcie. Pomysł też wydaje się bardzo interesujący i intrygujący. Oby nie wyszły z tego jakieś filozoficzne blurby.

Dla Rooney na bank zerknę :)

Odpowiedz
Cholernie podobne tematycznie do serialu The OA od Netflixa właśnie - tam też naukowiec próbował zdefiniować śmierć i zaobserwować gdzie przenosimy się, gdy już ona nastąpi
. Taki tam zbieg okoliczności, ciekawe. Nie obraziłbym się, gdyby miało powstać więcej ciekawych produkcji o śmierci. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dokładnie takie coś było już w gniotowatym Flatliners. Generalnie z trójki to powyższe najciekawiej wygląda.

Odpowiedz
No, The OA to właśnie była serialowa wersja Flatliners, tylko znacznie lepiej nakręcona i z większymi jajami. Niestety, głupot też tam było od groma. 
Rooney Mara ma obecnie u mnie taki status jak Amy Adams, czyli obejrzę wszystko z nią. The Discovery w dodatku kręci syn McDowella, który zrobił bardzo fajne i przewrotne The One I Love (jak chcecie interesującego dramatu związkowego z lekką nutą sci-fi to polecam).
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Odpowiedz
do kroćset fur beczek!. Na chwilkę podjarałem się, że jakiś nowy, wysokobudżetowy Monster Movie powstaje, a tu taki obrót sprawy :/
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Zawsze to coś oryginalnego. :) Film zebrał niezłe recenzje, ja tam chętnie obejrze.

Odpowiedz
Super, chciałbym to zobaczyć w kinie. W ogóle jak się wpada na taki pomysł?! No właśnie, pomysł. W przypadku naprawdę niewielu filmów da się dzisiaj z czystym sercem użyć tego słowa, a ten film oferuje coś diablo oryginalnego i szalonego. Ciekawi mnie dokąd ta fabuła zaprowadzi, pewnie w jakieś indie-egzystencjonalne rejony, ale co tam. No i Anne <3

Odpowiedz
Pomysł czy gimmick? Bo o ile z tego mógłby być fajny skecz, czy nawet odcinek jakiegoś absurdalnego serialu, to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić pełnometraźowy film. Wyjdzie obyczajówka z potworem jako reklamową maskotką.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Halo, za film odpowiada Nacho Vigalondo. Mysle, ze bedzie co najmniej ciekawie. (Oh shit, i gra w tym Dan Stevens! <3) Choc po zwiastunie bylem zaskoczony, ze to ten sam autor, ktory zrobił m.in. to:

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(20-01-2017, 19:07)Grievous napisał(a): Pomysł czy gimmick?
No nie wiem, dla mnie to nie wygląda na coś co miałoby przyciągnąć więcej widzów, powiedziałbym że wręcz przeciwnie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon