Trailery filmowe.
"Arrested Development" cenię sobie za humor, scenariusz itp. ale zawsze mnie irytował sposób w jaki jest to nakręcone :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wszystko jasne. Zrozumiałe jak najbardziej. Nie odniosłem tego do wyglądu, mimo napisanego jak byk "wygląda' :D
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Też lubicie te kilkusekundowe skróty przed trailerami, prawda? Bo ja wprost uwielbiam!

Bardzo fajny artykuł na ich temat:
http://www.slashfilm.com/trailers-before-trailers/#more-421841

Odpowiedz
To nie tyle zwiastun filmu, co ponad dwuminutowa pokazówka tego jakie Hollywood popełnia błędy w swoich remake'ach.

Wszystko źle!

Odpowiedz
Nowy McLean:

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Mieliśmy Dzień świstaka w wersji z obcymi, teraz będzie jako slasher z zamaskowanym mordercą.

Jestem kupiony, choć nie wygląda to jakoś szczególnie ciekawie jeśli chodzi o obsadę, reżyserię czy stronę wizualną. Bardzo, bardzo generyczne, może obroni się scenariuszem.

Odpowiedz
Mierzwiak, z tym scenariuszem to bardzo watpie. Wyglada, ze film tylko motywem wyjsciowym i zroznicowaniem morderstw stoi. Co do tego drugiego to mam facepalm juz na sama mysl, ze za kazdym razem lasia lasia skonczy martwa - w filmie z Tomkiem to mialo sens i bylo fabularnie uzasadnione, ale tutaj wyjdzie w najlepszym wypadku glupio.

Bylem ciekawy kto zjedzie tymi ruchomymi schodami:

Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Może w przeciwieństwie do Bobika De Niro Mel nie będzie walił konia na ekranie :)

Odpowiedz
@Bucho

Pewnie masz rację, no i w Na skraju jutra wszystko działo się tak samo, po prostu Tomek ginął w różnych sytuacjach musząc nauczyć się przetrwać, a tutaj wygląda trochę na to że czego by bohaterka nie robiła, to morderca zawsze zmaterializuje się w dowolnym miejscu by ją zabić.

Odpowiedz
Film o Krzysiu z Kubusia Puchatka. Zapowiada się niezła laurka i ciekawe czy będą dalsze losy Krzysia, który potem miał problemy z powodu książek tatusia :).

Odpowiedz
(16-06-2017, 11:39)Mierzwiak napisał(a): @Bucho

Pewnie masz rację, no i w Na skraju jutra wszystko działo się tak samo, po prostu Tomek ginął w różnych sytuacjach musząc nauczyć się przetrwać, a tutaj wygląda trochę na to że czego by bohaterka nie robiła, to morderca zawsze zmaterializuje się w dowolnym miejscu by ją zabić.

Otoz to.

artsy-fartsy survival z przeslaniem:

Generic Bruce Willis action film no 876.

Generic holly family & school outstider drama:

Ok, niby nic oryginalnego, ale dla samych widoczkow i Rennera obejrze:

Olsenka tez slodka i jakos wytrzymam fakt, ze robia z niej "agenta FBI"
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Jest temat o "Wind River" :)

Co do "Jungle", wygląda nieżle no i to kolejny dowód na to, że Radcliffe ma jakiś pomysł na swoją karierę, w przeciwieństwie do kolegi i koleżanki z planu Pottera.

Odpowiedz
Kolega Ron Weasley chyba poszedł w muzykę, nie?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ja tego nie wiem. Kiedy ostatni raz widziałem go w jakimś wywiadzie to było to parę lat temu w Top Gear, to mówił, że kupił sobie stare auto lodziarkę:

[Obrazek: article-2108756-120151BD000005DC-597_634x290.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Jack Gyllenhaal jako ofiara zamachu w Bostonie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon