Trailery filmowe.
Mogli to łóżko chociaż metalowe zrobić. Gibało się od samego wiercenia się bohaterki. Maks 5 minut zajęłoby jej rozwalenie tego w drobiazgi.

Odpowiedz
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Widzę że pierwszy trailer ukazał się w lipcu, ale umknął mi i zobaczyłem dopiero ten. Koniecznie do obejrzenia.

TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
Pewnie kolejny kasowy hicior chińskiego BO.

Odpowiedz

Nowy Polanski

Odpowiedz
Nowy Polański wygląda dobrze. Thriller, a te mu wychodzą świetnie, jest na co czekać.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Jakoś mnie ta Seigner nie przekonuje. Zobaczymy to z tego wyjdzie, ale zainteresowany jestem.

Odpowiedz
Myślałem, że Eva Green nie może być bardziej seksowna, ale z tym francuskim? O mamo….
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Odpowiedz
Świetne zdjęcia, wizualnie wygląda jak mix Atomic Blonde i Dziewczyny z tatuażem Finchera.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Nowy Scott. Kiedy on kręci te filmy?

Kevin Spacey ewidentnie ucharakteryzowany przez tych samych ludzi (którzy powinni mieć zakaz wykonywania zawodu!) co Guy Pearce w Prometeuszu.

TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Ulalalala. Myślałem, że już na etapie zwiastuna to będzie mdłe, ale... nie wygląda wcale źle :O

Może Ridley odbije jednak od dna, po niesamowicie marnym Prometeuszu 2 Przymierzu.

@Mierzwiak
Nie no, Spacey wygląda dziwnie, bo jest nie do poznania, ale nie ma tragedii. To jeszcze nie parodia jak charakteryzacja Pearce'a :)
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
Hmm...spodziewałem się czegoś kompletnie innego niż w tym trailerze. Nie wygląda to jakoś niesamowicie, raczej nie widzę tu nic co przywróci Scotta do dawnej formy (raczej coś na poziomie Marsjanina), ale film zdecydowanie zyskał moje zainteresowanie bo wygląda okej. Zwłaszcza realizacyjnie.

Acz data premiery mówi sama za siebie, Dziadzio i ekipa liczą na Oscary.

Odpowiedz
To Ridley więc wielkich nadziei nie mam tutaj. Covenant to jedno z najgorszych gówien w tym roku.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Nowy Scott. Kiedy on kręci te filmy?

W przerwach między niekręceniem "Cartelu".

Odpowiedz
A właśnie Mental, co z "Cartelem" chyba czytałem niedawno, że start produkcji jest już blisko i to będzie kolejny Scott. Ale pewnie mi się pomieszało, obstawiam, że wiesz więcej :P

Odpowiedz
Ogólnie sprawy są rozwojowe i idą w dobrym kierunku. Mamet przekłada "The Force" Winslowa na scenariusz (reżyserować ma gościu od "Logana), a Scott startuje "Kartelem" na początku 2018 roku.

Odpowiedz

"Well, clearly this is the house we are going to be murder in" :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon