Trailery filmowe.
Ostatnie ujęcie wskazuje że historia ridleyowego Prometeusza zatoczyła koło, najpierw Inżynier stworzył ludzi a teraz ludzie tworzą Inżyniera. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(08-02-2018, 16:28)Snappik napisał(a): Sam Worthington jako czołsen łan w misji ludzkości polegającej na zasiedleniu Tytana. Główny bohater pod wpływem eksperymentów zmienia się w obcego i morduje homo sapiens.
A to "Avatar" nie miał jeszcze premiery, że ciągle wypuszczają zwiastuny? :o
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Fajny pomysł, ale wygląda na straight-to-streaming tandetę.

Odpowiedz
W 2014 roku powstało rosyjskie fantasy Wij z Jasonem Flemyngem w roli głównej, a w epizodzie pojawił się m.in. Charles Dance. W tym roku będzie Wij 2 z... a nie powiem jakie znane trzy nazwiska przewijają się w trailerze. Zaznaczę jedynie, że naszego Depardieu czyli Pawła Deląga nie wypatrzyłem, ale wcale nie zdziwię się jak w filmie sie pojawi, choćby w epizodzie:-D

Odpowiedz
Po pierwsze, straszna cienizna.

Po drugie, mam uwierzyć że w świecie w którym by przeżyć trzeba być ciiiiiiiiiiicho rodzice dali swojemu dziecku zabawkę na baterie która wydaje odgłosy?! Co sobie myślał scenarzysta robiąc z bohaterów skończonych idiotów?

Odpowiedz
Ja to widzę inaczej - dzieciak znalazł gdzieś tę zabawkę i nie powiedział o tym rodzicom. Jeżeli tak by to wyglądało to wcale to nie jest takie głupie ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja się zawsze zastanawiam, kto sie decyduje na dzieci w takich warunkach :) Nawet w naszym wygodnym świecie wychowwywanie to hardkor.

Odpowiedz
(13-02-2018, 09:34)Snappik napisał(a): Ja to widzę inaczej - dzieciak znalazł gdzieś tę zabawkę i nie powiedział o tym rodzicom. Jeżeli tak by to wyglądało to wcale to nie jest takie głupie ;)
Hmmm, o tym nie pomyślałem. (Głupek :) )

Odpowiedz
(12-02-2018, 23:49)Mierzwiak napisał(a): Po pierwsze, straszna cienizna.

Po drugie, mam uwierzyć że w świecie w którym by przeżyć trzeba być ciiiiiiiiiiicho rodzice dali swojemu dziecku zabawkę na baterie która wydaje odgłosy?! Co sobie myślał scenarzysta robiąc z bohaterów skończonych idiotów?

Ja mam odwrotnie. Wygląda to rewelacyjnie, klimatycznie i bardzo przypomina zeszloroczny To Przychodzi Po Zmroku.
Jestem kupiony, a pierwsze sceny sugeruja jakas inwazje, byc moze z kosmosu:)
A co do zarzutu, to juz ktos wyjasnil, dzieciak ukryl i wyszla imba:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(13-02-2018, 14:45)Danus napisał(a): bardzo przypomina zeszloroczny To Przychodzi Po Zmroku.
Czyli tak jak napisałem: cienizna.

Odpowiedz

Nowy film scenarzysty Sierocińca. W obsadzie między innymi Anya Taylor-Joy i Charlie Heaton (znany ze Stranger Things).

Odpowiedz
Było? CHoć to ponoć jakiś telewizyjniak więc....

Cytat:Ile filmów o polskich lotnikach będziemy w stanie wytrzymać?
http://wyborcza.pl/7,101707,22994621,kinowa-bitwa-o-bitwe-o-anglie-widzielismy-zwiastun-brytyjskiego.html
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Raczej regularnie śledzę ten temat, ale chyba nikt nie wrzucał. Harry Potter w roli przemytnika. Jest eRka. Premiera za kilka dni na iTunes (23 lutego).

Cytat:Sean Haggerty only has an hour to deliver his illegal cargo. An hour to reassure a drug cartel, a hitman, and the DEA that nothing is wrong. An hour to make sure his wife survives. And he must do it all from the cockpit of his Cessna.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon