Trailery filmowe.
(07-06-2018, 23:56)Mierzwiak napisał(a): A co to Fincher ma monopol na świetne zdjęcia i taką kolorystykę? Nie ma, a że luźna kontynuacja będzie utrzymana w podobnym stylu to nic dziwnego ani tym bardziej oburzającego. Jak inaczej miałoby to być nakręcone?
Przede wszystkim ten zwiastun nie wygląda szczególnie w fincherowsko wizualnie. Jest mrocznie, kontrastowo, ale zdjęcia w filmach Finchera są bardziej chłodne, ciemniejsze i stonowane. Scena miedzy mezem a żona w zwiastunie kontynuacji wyglada jak coś, czego nie spodziewalbym sie zobaczyc u Finchera, a reszta wyglada ładnie, ale dość mało charakterystycznie "mrocznie".
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Obok Finchera to co najwyżej przechodziło, wiadomo, ale tak jak pisałem raz że wygląda dobrze, a dwa widać inspirację stylem wizualnym z filmu Finchera, choć faktycznie kolory są tu bardziej nasycone. (o ile film faktycznie tak będzie wyglądać, to)

Odpowiedz
Czy znacie może jakąś stronę z trailerami do mało znanych filmów czy jak na youtube nie ma, to raczej w ogóle nie istnieje taki trailer?

Odpowiedz
Jak czegos nie ma w Google to na 99% takie cos nie istnieje :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ex Machina + Cube?

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Polskie "Scanner Darkly"? ;)

Odpowiedz
Bardziej mi to "Walc z Baszirem" przypomina. Sam film wyreżyserował duet: Damian Nenow i Raúl de la Fuente.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Bruce Willis w kolejnym taśmowym przeciętniaku:

Ciekawe, czy ten aktor jeszcze kiedyś dźwignie się z kolan.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Ma wielką szansę w przyszłym roku. Motherless Brooklynn, dramat sensacyjny w reżyserii Edwarda Nortona.

Odpowiedz

Odpowiedz
No i takie zastosowanie przez Zemeckisa tego swojego tandetnego motion capture, to ja rozumiem!

Odpowiedz
Heh, wygląda to całkiem fajnie - aż jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Wow, jaki świetny koncept na film, jestem bardzo zaintrygowany. Szkoda, że trailer jako taki, jest dosyć przeciętny i pokazuje zbyt wiele z fabuły.

Odpowiedz

Polecam komentarze, ała.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon