Trailery filmowe.
Mocny kandydat do jednego z przyszłorocznych 1/10 w moim notesiku. O ile w ogóle będzie mi się chciało to oglądać. Zapowiada się fatalnie.

Nie, żebym oczekiwał po tym pomyśle czegoś chociażby umiarkowanie dobrego.

Odpowiedz
Dla mnie bardzo fajnie to wygląda. Lepiej się zapowiada niż filmowy DragonBall, ale w sumie nie ma poprzeczki w ogole postawionej. A głos Pikachu mógłby być jednak nieco inny.

Zresztą DB jest tak czy srak dupiaste, anime czy nie anime. Zawsze byłem #teampokemon.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Niestety z tymi Pokemonami taki minus, że jeśli to uzyska dobry wynik w BO, to zaraz zapowiedzą 41215 spin-ofów i 3 trylogie na lata 2020-2050 -.-

Ps. Widzę, że pomimo podpisanej umowy z Universalem to Legendary z WB rozstać się nie może..
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Ale ten Pikachu jest słodki :P

Odpowiedz
Ja też jestem mile zaskoczony, (zwłąszcza w porównaniu z tym teaserem "Toy Story 4), gdyż naprawdę dobrze to wygląda i Pikachu z głosem Reynoldsa to niezły patent. Jak będą dobre recenzje to na pewno się na to przejdę.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Pikachu wygląda PRZESŁODKO, ale mój mózg nie jest w stanie przetworzyć tego stworka z głosem Reynoldsa :)

Odpowiedz
A na moje wyczucie to jak chcieli zrobić aktorskie pokemony, powinni pójść w takie, jak by to ująć, klasyczne. W sensie, że trenerzy, stadiony, zdobywanie odznak i przygody w drodze - jak w grach i serialach. Bo to, co tutaj widzę, wydaje mi się takie jakby bardziej ściśle dla fanów, a mniej dla kogoś, kto w tym wszystkim nie siedzi. Łatwiej byłoby niedzielnemu widzowi wkroczyć w ten świat, gdyby film musiał mu tylko wytłumaczyć, że jest sobie taki świat z pokemonami, ludzie je łapią do takich kulek i staczają pojedynki. A tak jeszcze wprowadzają dodatkowe zamieszanie z gadającym Pikachu i, kurde, zagadką detektywistyczną?

Skąd to się w ogóle wzięło? Kto wpadł na taki pomysł? Przecież zwykły film "Pokemon" oparty na walkach, podróżach, przygodach i zdobywaniu odznak mógłby być czymś o wiele bardziej epickim niż opowieść z cylu "chłopak i jego gadający futrzak na tropie". No i właśnie, lepiej byłoby szerszej publiczności przybliżyć pokemony najpierw w takiej klasycznej formie, a dopiero potem eksperymentować. Bo ten "Detektyw Pikachu" wygląda jak jakiś spin-off, który mógłby powstać po tym, jak już świat pokemonów na dobre zadomowił się w kinie. A oni od tego zaczynają? Średnio mi się to widzi.

Odpowiedz
Wyobrażasz sobie ten kwik, gdyby zrobili aktorskie Pokemon oparte właśnie na walkach i zdobywaniu odznak? Przecież to jawna promocja zmuszania zwierząt do walk kogutów, gdzie to człowiek ma wyłącznie profit :). I to było wiadome zanim od świadomości przebił się termin SJW.

(12-11-2018, 21:52)Mierzwiak napisał(a): Pikachu wygląda PRZESŁODKO, ale mój mózg nie jest w stanie przetworzyć tego stworka z głosem Reynoldsa :)

Same. Dla mnie Pikachu to tylko z głosem Ikue Otani:

Nie mogli zatrudnić aktorki?

Odpowiedz
Ktoś ogarnięty w Pokemonowej mitologii może mi powiedzieć czy ten Detektyw Pikachu to ten sam Pikachu co tam biegał z Ashem i s-ką, czy to inny osobnik?

A odczucia podobne co al_jarid. W sensie, nawet sympatycznie to wygląda, ale jakoś zabierają się za to od dupy strony.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Myślę, że fikcyjne CGI stwory nie będą obchodzić obrońców praw zwierząt.

Historia trenera Pokemon to idealny materiał na kilka filmów i jakąś konkretniejszą, bardziej rozbudowaną historię. A przygotowanie takiego czegoś, jakościowo dobrego, wymaga sporo czasu. "Detektyw Pikachu' wygląda natomiast na takiego fajnego one-shota, skierowanego do młodszej widowni, który ma wybadać grunt. Jak się sprzeda to będziemy robić następne, a jak nie.. to będziemy próbować dalej doić markę, ale inaczej :P

Ale z tym projektem Pikachu to strzelili w 10. Robi furorę i będzie z niego idealna zabawka dla dzieciaków. Ciekawe jak tam teraz nastroje w ekipie filmowego Sonica.

@Grievous

Nie, to inny Pikachu, na podstawie innej gry.

Wstępnie tak przeczytałem opis fabuły i wygląda na to, że będzie się pokrywać z filmem, więc dla uniknięcia spoilerów, może lepiej nie czytać zbyt dokładnie.
https://en.wikipedia.org/wiki/Detective_Pikachu
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
(12-11-2018, 21:52)Mierzwiak napisał(a): Pikachu wygląda PRZESŁODKO, ale mój mózg nie jest w stanie przetworzyć tego stworka z głosem Reynoldsa :)

W Deadpool 3 na pewno będzie o tym żart :D

Odpowiedz
Głos z gierki bardziej mi pasował, ale ten tutaj nie jest aż takim minusem.
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz

Dwayne Johnson w filmie o wrestlingu. Nie poznałem, że to Florence Pugh :o
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Słyszałem, że to powstaje i produkuje Dwayne, ale wciąż trudno mi uwierzyć, że żyję w świecie, w którym jeszcze nie powstały godne produkcje o George'u Foremanie, czy Mike'u Tysonie, a powstał już film o Paige - dziewczynie w moim wieku, która dopiero co zakończyła karierę (ale dalej pracuje w SmackDown)! :D

Sam trailer spoko ("We Own It" pasuje idealnie), chętnie obejrzę. Ale aktorkę wzieli taką sobie, prawdziwa Paige o wiele bardziej atrakcyjna

Odpowiedz
Wow, lasia ma 26 lat. Fajna :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon