Transformers - Score
Łukasz Waligórski napisał(a):jak wtórnym i asekuranckim kompozytorem jest Jablonsky.

Steamboy, Steamboy, Steamboy!!! (czy choćby fragment z Tears of the Sun) Naprawdę Jablonsky jak chce, to potrafi, ale nie przy Bayu.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Score z TRansformers jest bardzo dobry. Szczegolnie wczesniej juz wspomniane Arrival to Earth. Moze i jest wtorne ale swietnie sie tego slucha
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Fajny OST, mój ulubiony to "The Allspark" :D. Ogólnie muza wtórna, patetyczna, ale po obejrzeniu filmu chcę się to wysłuchac bez efektu ścierania blachy.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Nie wiem jak to jest, ale może Bay idzie do kompozytora, i mówi: "Widziałeś Bad Boys? Chcę mieć taki utwór jaki był w 50 minucie filmu."
Troche z opoznieniem, ale od muzyki z Bad Boys wara. O filmie mozna mowic co sie chce, ale sciezka dzwiekowa jest oryginalna, perfekcyjna i co najwazniejsze - pozniej nie kopiowana. To bodaj pierwszy i ostatni raz kiedy wspolnie pracowal Bay z Markiem Manciną. W kazdym nastepnym filmie Baya nie ma nic z muzyki z BB (nawet w szczynie Bad Boys 2).
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Zanim następnym razem wyskoczysz z "warą" zrozum że napisałem to jako przykład ilustrujący powtarzalność muzyki w jego filmach, kapewu?

Odpowiedz
Padaka... padaka straszna. Zamówiłem OST 15 stycznia i do teraz miejsce nań zrobione jest puste. W żadnym polskim sklepie nabyć tego nie można. A na Amazon znalazłem za.. 299 USD O.o

Mam prośbę - jakby ktoś kiedyś gdzieś biegał w sklepie z muzyką i widział score to Transformers, to bardzo prosze to nabyć i nasisać mi PW, bo wezmę w ciemno nawet jakbym miał już dwa...
loading podpis...

Odpowiedz
Zauważyłem na amazon.co.uk na marketplace za 17 funciaków, więc, niewiele myśląc, wziąłem.

Dzisiaj przyszło i już na pierwszy rzut oka wyglądało podejrzanie. Raz, że okładka wydawała się nieco ciemniejsza niż powinna, dwa - Optimus nie był niebieski tylko fioletowy... Porównałem nadruk na płycie ze zdjęciami z netu no i tytuł wydał się mniej wyraźny. Płyta niby gra jak należy, zawartośc się zgadza, no ale...

Dość szybko znalazłem info o tzw "counterfeit version" czyli ni mniej ni więcej jak po prostu podróbce:

https://www.discogs.com/Steve-Jablonsky-Transformers-The-Score/release/1462028

Cytat:There is also a counterfeit version of the CD that is being sold mainly on amazon, but it can be easily identified by lack of IFPI Mould SID Code on the disc.

Sprawdziłem i... wszystko jasne. Mam podróbkę. Wkurzające, tylko co teraz z tym fantem zrobić? Przesłuchałem płytkę z pięć razy, muzyczka świetna, a wygląda na to, że oryginału i tak nie dostanę... z drugiej strony jak za "counterfeita" to trochę drogo :/
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon