True Detective - SEZON DRUGI [HBO]
Nie znam gościa, ale na razie wierzę wam na słowo.

Odpowiedz
Stephen Dorff zagra w trzecim sezonie:

http://deadline.com/2018/01/true-detective-stephen-dorff-cast-season-3-hbo-anthology-series-1202234846/

Odpowiedz
Jeremy Saulnier będzie reżyserem 3 sezonu? Znakomita informacja.

Odpowiedz
https://www.canalplus.pl/film/news-scoot-mcnairy-w-trzecim-detektywie_758277

Kolejny dobry powód by czekać :D

Odpowiedz
http://www.indiewire.com/2017/09/true-detective-season-3-everything-to-know-cast-release-date-hbo-1201865511/

Saulnier odszedl z True Detective. Wyrezyserowal 2 ze swoich trzech planowanych odcinkow. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ze co? Nic Pizzolatto ma rezyserowac? Nara
koronex1989

Odpowiedz
Meh. Myślałem, że David Milch będzie bardziej zaangażowany, a tutaj się okazuje, że napisał jeden odcinek, a całość znowu jest w rękach Pizzolatto.

Smuteczek.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Pizdolato nie dość, że pisze, to jeszcze reżyseruje. Naprawdę nie wiem na co tu się napalać. Czeka nas kolejny pretensjonalny pierd, bo ten pan chyba inaczej nie umie - z perspektywy czasu chyba większość osób się zgadza, że to osoba Fukunagi sprawiła, że serial wydawał się lepszy niż był w rzeczywistości (dodatek w postaci chemii głównego duetu nie był bez znaczenia, oczywiście). I zdaje się, że on sam nie ma też pojęcia co zadecydowało o tym, że 1 sezon wzbudził takie zainteresowanie - wtedy, to nie był zwykły serial policyjny, cały ten mitologiczny naddatek sprawił, że po każdym odcinku wrzało w necie od spekulacji (choć i tak w sumie było to w dużej mierze pompowanie balona). A o czym tu spekulować w przypadku kontynuacji?

No zobaczymy, ale jestem pełen niechęci.

Obsada też nie porywa, choć Aliego lubię, a i Dorffowi kibicuję, aby w końcu dostał coś do grania. Niemniej chyba się zgodzimy, że na chwilę obecną ten sezon ma najsłabszą obsadę?

Odpowiedz
Nie wspomniales o najlepszym aktorze z obsady, swietnym Scoocie MacNairym. Jesli jakakolwiek rola ma wywolac emocje podobne do tych zwiazanych z postacia Rusta, to wlasnie Scoot ma szanse taka kreacje stworzyc. 

Chociaz teraz jak doczytuje to on bedzie gral jakiegos ojca w zalobie. Kto wie, moze postac bedzie miala jakis fajny twist. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Jakoś sobie ubzdurałem, że cały sezon wyreżyseruje jeden gość, słabo trochę :/
Próbowałem znowu ostatnio obejrzeć 2 sezon, ale nie jestem w stanie przebrnąć przez niesamowicie nudny, irytujący i męczący pierwszy odcinek. A to już wiele znaczy. Ten serial by chyba zyskał gdyby nie był antologią. Ale 3 sezon odpalę bo całkiem porządna ekipa plus te szczątkowe opisy fabularne bardziej mnie przekonują.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon