True Detective - SEZON DRUGI [HBO]
A co to, antologia to jakiś nowy wymysł, że dzieci dziwi jeden tytuł?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Pierwsza fotka Collina z planu

[Obrazek: comment_Flmt8867lvwEsAmh2zYbQZ70e7sx9yTl.jpg]

Odpowiedz
TAK! Wróciły wąsy z Miami Vice! Szkoda tylko, ze pelnego fryzu nie przeszczepili z filmu Manna, bo Collin wyglada tam tak, ze go kocham :)

[Obrazek: 90923.1.jpg]

Odpowiedz
Stylówka Colina mnie BARDZO zaskoczyła. In plus oczywiście. ;)

Odpowiedz
Jestem prawie pewny że Colin aktorsko wymiecie i będzie to tak wysoki poziom co Matthew w 1 sezonie.

W ogóle im dłużej się zastanawiam to ta obsada mi się coraz bardziej podoba. Z wyjątkiem Taylora Kitscha, choć może i on zaskoczy.
koronex1989

Odpowiedz
Trochę nie ogarniam hejtu na Kitscha, bo to solidny aktor jest. W Lone Survivor był lekką rączką najlepszy z całej obsady, tak samo w Normal Heart. Mam nadzieję, że koleś wymiecie i przestanie się za nim ciągnąć łatka box-office'owej bomby.

Odpowiedz
Wąsy, kowbojki, jest dobry serial :)

Odpowiedz
Dupa z Kitschem, słabiutki aktor, wygląda jak model którego ściągneli z wybiegu na plan. Z filmow co go widziałem nigdzie się nie popisał (Lone survivor i ten straszny film Stone'a).
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(23-11-2014, 17:50)Pitero napisał(a): słabiutki aktor, wygląda jak model którego ściągneli z wybiegu na plan.

No bo w sumie ściągnęli go na plan z wybiegu, podobnie jak dziesiątki innych. gorszych aktorów z Tatumem na czele.

Odpowiedz
Drugą główną rolę kobiecą zagra Kelly Reilly, fak jeaa!
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A w czym ona grala, ze sie tak cieszysz? Bo ja ja kojarze z FLIGHT tylko i pasuje mi tylko na uzaleznione typiary bez przyszlosci.

Odpowiedz
Eden Lake, Sherlocki Holmesy oba, świetny miniserial kryminalny BBC Above Suspicion (w duecie z Ciaranem Hindsem), i w sporej ilości (głównie) angielskich filmów na drugim czy trzecim planie. Bardzo fajna aktorka i do tego ruda :) Dla niej i McAdams obejrzę ten drugi sezon TD, bo po rozczarowaniu pierwszym i nowinkach obsadowych odnośnie drugiego sezonu początkowo zamierzałem olać...
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Widzialem Eden Lake i Sherlocki, ale w ani w jednym, ani w drugim nie sprawila, zebym jakos za nia szalał. ;) Ale zobaczymy. Jest ruda, to fakt, ale raczej z tych mniej pociagajacych mnie. ;)

Odpowiedz
Ja tylko przypominam, że początkowo w obsadzie miała się znaleźć inna ruda - Jessica Chastain. Szkoda, że ostatecznie dostaliśmy średni substytut w postaci pani Reilly. ;(

Odpowiedz
Czemu średni substytut? Aktorka z niej co najmniej równie dobra, po prostu nie wybiła się w hollywoodach jak Chastain (która swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatnio zagrała w czymkolwiek ciekawym / wybijającym się).

Odpowiedz
Fajna jest, no i wystąpiła też w świetnym A Single Shot (chociaż roli nie miała szczególnie wielkiej). A to, że nie jest aż tak znana i rozchwytywana to chyba dobrze... wolę oglądać właśnie mniej popularne mordki.

Cytat:Chastain (która swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatnio zagrała w czymkolwiek ciekawym / wybijającym się)
A Interstellar to co? :P

Odpowiedz
Nie widziałem jeszcze.

Odpowiedz
Ja też nie (Interstellar znaczy, bo Single Shot i owszem), ale szum wokół filmu, choćby na tym forum, jest wystarczająco duży :D

Odpowiedz
W Zero Dark Thirty i w Służących była rewelacyjna, dobra w Drzewie Życia.

A Kelly Reilly podobała mi się w Locie (i z wyglądu i gry aktorskiej). Myślę że spokojnie da radę.

Ogółem obsada jest spoko. Rozum podpowiada że Colin Farrell skradnie show, ale kto wie.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Premiera przesunięta na lato 2015
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon