• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy celebrytów
(30-08-2017, 19:52)shamar napisał(a): I uświadomię cię - nie sztuką jest znać coś co jest wszędzie nachalnie promowane. Sztuką jest znać twórczość tych artystów, którzy dawno wypadli z "mainstreamu" choć ciągle nagrywają świetne rzeczy.
Czyli znać coś mimo tego, że cię to nie interesuje? Jeśli ty nie musisz znać Lorde to ja ani nikt inny nie muszę znać kogoś kto wypadł z mainstreamu. (sic!) Też mi sztuka, zwłaszcza jeśli wcześniej było się fanem i jest się dalej wiernym :)
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
(30-08-2017, 19:52)shamar napisał(a): I uświadomię cię - nie sztuką jest znać coś co jest wszędzie nachalnie promowane. Sztuką jest znać twórczość tych artystów, którzy dawno wypadli z "mainstreamu" choć ciągle nagrywają świetne rzeczy.

Powiedział Shamar, po czym poprawił fedorę na głowie i wrócił do pisania komentarza pod teledyskiem na YouTube, w którym beształ przesiadujących tam nastolatków, za to, że oni usłyszeli ten kawałek w soundtracku serialu, a on od dawna ma wszystkie ich płyty :)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Tak było :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Holy shit. Britney wygląda jakby mogła komuś spuścić wpierdol.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4873506/Britney-Spears-shows-incredibly-toned-body-crop-top.html
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
hit me baby one more time ;)
I don't understand this situation at all.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon