• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Macie takich aktorow lub aktorki, ktorych nie lubicie tak bardzo, ze sklepalibyscie im michy za darmo i bez wahania? Ktorych darzycie tak intensywna, choc czesto nawet niesprecyzowana niechecia, ze, gdybyscie spotakali sie z nimi twarza w twarz, potrafilibyscie sie posunac do rekoczynow?

To bedzie najbardziej agresywny i brutalny temat forum. Bedziemy w nich klepac znane osobistosci, aczkolwiek wirtualnie. Czy takie internetowe becki maja sens? Tak. Kazdy przeciez dobrze wie, ze nasze forum regularnie odwiedzaja gwiazdy kina z Polski i zagranicy. W najgorszym wypadku beda oni mieli sie zatem po prostu na bacznosci. W najlepszym - byc moze w jakis sposob zmienia swoje frajerskie i wkurzajace usposobienie.

Ja zaczynam.

[Obrazek: emile-hirsch-body.jpg]

1. Imie i nazwisko - Emile Hirsch

2. Co mnie w nim wkurza? - Wymoczkowata morda, gowniarskie gwiazdorzenie, praktycznie kazda kreacja.

3. Cios - kopniak z polobrotu centralnie w zuchwe.

4. Efekt - deformacja twarzy. Chlopak przestaje otrzymywac propozycje rol golowasych pieknisiow. Zaczyna szukac pracy w podrzednych horrorach. Budzi przerazenie nawet bez uprzedniej charakteryzacji.

Odpowiedz
[Obrazek: z5085269mlh4.jpg]

1. Jessica Alba

2. W KAŻDYM filmie ta sama mina. Ten sam sposób mówienia. To samo mrużenie oczu. To samo złe aktorstwo.

3. Za włosy i twarzą w niezmywalny, zielony barwnik.

4. Efekt - zielona twarzyczka Alby sprawia, że nie chcą jej już do żadnego gniota. Do dubbingu też się nie nadaje, bo tam nie potrzebują cycków.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):sklepalibyscie im michy za darmo i bez wahania?

ROTFL :D

ale temat fajny :D

[Obrazek: katie-holmes.jpg]

1. Katie Holmes

2. Wszystko i to absolutnie - chyba nie ma drugiej takiej celebrities, która by mnie tak wkurzała :twisted:

3. Jeden cios by nie wystarczył - nie mógłbym sobie za to odmówić stylu "czyszczenia ulicy" wg Marva :twisted:

4. RIP, względnie nadawałaby się do maksymalnej operacji plastycznej i może coś by z niej było

i drugi typ

[Obrazek: Dolly_Parton.jpg]

1. Dolly fuckin' Parton

2. Wygląd - o ile głosu nie można jej odmówić (choć tu bez większych rewelacji), to jednak swym piknym ciałem, które w 99% składa się z botoxu zabija wszystko

3. Drzewem po mordzie albo szpikulcem po cycach

4. W pierwszym przypadku na pewno wyglądałaby lepiej i mogłaby już grać w jakichś fajnych horrorach albo zaliczyć gościnny występ w Gotowych na wszystko, odc. 2564 "Nie gotowe"; w drugim może uszłoby z niej powietrze i odleciałaby na księżyc czy coś. Tak czy siak problem z głowy.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Niezle, panowie, niezle. ;)
Jedna ino uwaga - starajcie sie dawac nieco mniejsze fotki.

Odpowiedz
[Obrazek: orlandobloom6zs7.jpg]

Orlando Bloom

czemu go nienawidzę? powiem tak: łańcuch DNA jest na tyle długi, że można by go pociągnąć od ziemi do słońca ponad 500 razy. to daje w sumie coś około 45 miliardów mil łańcucha. gdyby słowo nienawidzę wyryć na każdym nanoangstremie tych miliardów mil, nie równałoby się to nawet jednej miliardowej nienawiści, jaką w tej mikrosekundzie żywię to Olando Blooma.

co bym mu zrobił? najpierw kupiłbym jednorazówkę w kiosku i zgolił sutki. w efekcie nie miałby sutków i nie mógłby pokazywać swojej wymuskanej, gładkiej klaty. na końcu zmiażdżyłby mu ryj, tak samo jak Bruce Willis sprasował gębę żółtemu kolesiowi w Sin City. mógłbym też użyć gaśnicy i obrócić jego piękną twarz w krwawą mięsną pulpę.

Odpowiedz
[Obrazek: Stephen_Tobolowsky.jpg]

Stephen Tobolowsky. Nominacje zawdziecza wygladowi niedorozwinietego pantofelka polaczonemu z glosem mrowkojada, ktory akurat ma katar. Koles wkurza mnie niemilosiernie, jego maniera gry przypomina nastolatke obrazona na rodzicow. W polaczeniu z zabojczym glosem wychodzi koszmar, ktory psuje 99% amerykanskich seriali - bo Stiwen musi sie pojawic przynajmniej w jednym odcinku kazdej mozliwej serii.

Co zrobilbym temu panu? Wzialbym tarke i go na niej starl.

Odpowiedz
[Obrazek: 09jonasbrothers080807rx4.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

1. The Jonas Brothers

2. Za to jakimi są żałosnymi parówami. Za piosenki. Za to że zaczynają grać w infantylnych smrodkach spod znaku Disneya. Za gadanie o "czystości aż do ślubu". Za wszystko.

3. Najpierw bym ich sklonował. Później zafundował powtórkę sceny z Matrix Reaktywacja, w której Neo za pomocą długiej rury rozprawia się ze Smithami.

4. Efekt? 10-letni fani i fanki na całym świecie zanoszą się płaczem.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):1. Imie i nazwisko - Emile Hirsch

2. Co mnie w nim wkurza? - Wymoczkowata morda, gowniarskie gwiazdorzenie, praktycznie kazda kreacja.

A widziałeś Alpha Dog? ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Tak.

Odpowiedz
[Obrazek: mmroczek11qr6.jpg]

Jednojajowy Mroczek (nie wiem który)

bo kojarzy mi się z polskim szołbiznesem i ogólnie serialami o życiu.

co bym mu zrobił? muka i z dynki w ryj.

Odpowiedz
[Obrazek: malgorzata3.jpg]

Małgorzata Foremniak - po prostu jej nie znoszę, niesamowicie mnie drażni i irytuje, podrapałabym i wdeptała w ziemię.

Drugi typ:

[Obrazek: 94_1.jpg]

Jego nie znoszę jeszcze bardziej, absolutnie subiektywne uczucie, wybiłabym mu zęby, co by się mniej uśmiechał - jak się uśmiecha, wygląda jeszcze głupiej.

[Obrazek: 3074_1.jpg]

A jego to już naprawdę nie znoszę, mogłabym obić mu tę wyszczerzoną mordę.
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Eorath, nie mozesz po prostu wkleic zdjecia aktorow i napisac, ze ich nie znosisz. Tytul topicu to: trzepiemy celebrytow. Zmien to, bo inaczej posty beda niewazne. ;)

Odpowiedz
[Obrazek: kuba_wesolowski.jpg]

Wesolowski Kuba.

Bo pojawia sie obecnie wszedzie, doslownie wszedzie, a aktor z niego taki, jak z koziej dupy traba. Poza tym pozuje na lowelasa, a telewizyjna widownia uznaje go za super przystojniaka, czego skumac nie potrafie. (To juz drugi 'pieknis' jakiego gnoje - wyjdzie, ze mam kompleksy).

Co bym mu zrobil? Gazrurka w piszczel (zeby juz nie tanczyl) i bazooka w ryja (zeby sie nie pokazywal). I powinno byc wszystko w porzadku.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Eorath, nie mozesz po prostu wkleic zdjecia aktorow i napisac, ze ich nie znosisz. Tytul topicu to: trzepiemy celebrytow. Zmien to, bo inaczej posty beda niewazne. ;)

Ciut wyedytowałam ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
[Obrazek: QuentinTarantino.jpg]

1. Imie i nazwisko - Quentin Tarantino

2. Co mnie w nim wkurza? - Kiczowate filmy z nieoglądalnym Kill Billem na czele.

3. Cios - Kataną

4. Efekt - Ma zamiast dupy jesień średniowiecza i zamiast robić film o żydowskich żołnierzach, zbiera na operację odbytu.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Jedna ino uwaga - starajcie sie dawac nieco mniejsze fotki.

Odpowiedz
[Obrazek: pawel_malaszynski_12.jpg]

Imie i nazwisko - Paweł Małaszyński

Co mnie w nim wkurza? - To, że jak otwierałem dzisiaj konserwę to on z niej wyskoczył. Poza tym za tragiczny "Katyń" i bezpłciowego prawnika z Magdy M.

Cios - prawy, podbródkowy połączoony z silnik kopniakiem w czoło.

Efekt - będzie potrafił zagrać już dwiema minami. No i nada się do roli żula w kolejnym polskim tasiemcu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Co mnie w nim wkurza? - To, że jak otwierałem dzisiaj konserwę to on z niej wyskoczył. Poza tym za tragiczny "Katyń" i bezpłciowego prawnika z Magdy M..

Dorzucam jeszcze absolutne zarżnięcie jednej z kluczowych postaci w jedynym Polskim serialu, który bez żenacji mogę oglądać. Na stos!

Dodaję że chodzi mi o Oficera, żeby sobie ktoś o TWT nie pomyślał. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Tak, wiem, że się narażę.

[Obrazek: David_Lynch.bmp]

1. Imię i nazwisko: David Lynch

2. Za pieprzone trzy godziny, które mi bezpowrotnie zabrał swoim Inland Empire, za tą jego cholerną anemiczność, za debilną fryzurę i pozowanie na wielkiego-do kroćset fur beczek!-myśliciela.

3. Utopiłbym go w tej jego pieprzonej kawie.

4. Efekt: wiadomy.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
Naraziłeś się. Próbą wklejenia bitmapy na forum.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
majczos, 2 gości