• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
[Obrazek: oliver%20stone.jpg]

Imię i nazwisko: Oliver Stone

Co wkurza: kiedyś reżyser dobrych filmów, teraz reżyser pełnometrażowego spotu wyborczego dla demokratów (W)

Kara: cios w głowę łopatą.

Efekt: Stone przypomina sobie jak reżyserować dobre filmy. W razie niepowodzenia operacje powtórzyć, aż do skutku.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):kiedyś reżyser dobrych filmów, teraz reżyser pełnometrażowego spotu wyborczego dla demokratów (W)

to fajnie, ale filmu nawet nie widziałeś :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W tym przypadku akurat ogladac nie trzeba, bo intencje sa przeciez oczywiste. Niemniej nie rozwijajmy tego offtopa. ;)

Odpowiedz
intencje intencjami, co nie znaczy, że nie może wyjść z tego naprawdę fajny film :|

ale żeby nie offtopować

[Obrazek: michelle-monaghan-pregnant.jpg]

1. Michelle Monaghan

2. Za tą jej pucułowatą mordkę ze szczególnym wskazaniem na nosek i denerwującą manierę...bycia MM.

3. Koniec z przemocą - zamiast tego operacja twarzy rodem ze Spaceballs (tylko w drugą stronę) i zaawansowany kurs tenisa w trybie przyśpieszonym

4. Efekt? Anna Kournikova będzie mogła odejść na emeryturę

Odpowiedz
Jakuzzi powazny mlody czlowiek, a takie durne tematy wymysla...
niezla beka :D
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Jakuzzi powazny mlody czlowiek

:shock: :lol:

Odpowiedz
Imię i nazwisko: Tomasz Karolak

[Obrazek: z4211036myn4.jpg]

Gościu się pokazał niewiadomo skąd, gra w samych irytujacych rzeczach (na czele z durnym serialem tvn-u ("39 i coś tam"). Najchętniej zamknąłbym go w klatce razem z całą ekipą tego shitu.

Odpowiedz
Karolak gra w jednym fajnym serialu, który mi, osobie, która unika wszelkich polskich seriali, jak ognia, przypadł bardzo do gustu - mowa o serialu "Mamuśki" :) I w tym jednym serialu Karolaka lubię.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
[Obrazek: Maciej_Zakoscielny_45dac229ba9ec.jpg]

1. Maciej Gracjan (!) Zakościelny
2. Za jego nieogoloną gębę która pojawia się w 90% polskich seriali i tzw. "komedii romantycznych"
3. OGOLIĆ metodą permanentną (laserem?) :twisted:
4. Bez owłosienia nie znajdzie roli w żadnej romantycznej żenadzie i z skoczy z któregoś z warszawskich wieżowców.

Odpowiedz
Jest temat "Trzepiemy celebrytów", gdzie wszyscy tępią aktorów to może by tak zrobić temat gdzie będziemy wypisywać tych, których uwielbiamy i stale śledzimy ich karierę, czekając z utęsknieniem na każdy kolejny film? Nie widzę nic przeciwko, więc zaczynam:

Emile Hirsch

[Obrazek: 1233337627828f.jpg]

1. Moim zdaniem świetny aktor, mający już całkiem dużą filmografię jak na swój młody wiek (kilka dni temu dopiero skończył 24 lata).

2. Świetny zarówno w komediach ("Dziewczyna z sąsiedztwa", "Ministranci"), jak i dramatach ("Wszystko za życie", "'Alpha Dog", "Obywatel Milk").

4. Niedługo pojawi się w najnowszym filmie Anga Lee "Taking Woodstock". Już się nie mogę doczekać. :)

Odpowiedz
No, Tom Cruise jest chyba niższy i jest po 40-tce, a gwiazdorstwo ma we krwi. Ale ja cenię Emile'a głównie jako aktora, a nie tylko jako "celebrytę" czy gwiazdora jak piszesz.

Odpowiedz
Jako kot na forum odświeżam temat :P

Na pierwszy ogień:

1Doda I Steczkowska J.
2 Dwie niecierpiące się jak para skorpionów w butelce gwiazdeczki, piosenkarki(?), przynajmniej wg oficjalnej wersji
3 Rozebrać do naga, przywiązać do łóżka, łoże zrzucić na środek Pacyfiku a na oparciach umieścić kamerę- cokolwiek się stanie, świat będzie odrobinę normalniejszy, a nagranie będzie hitem youtube'a :twisted:

1 Krzysiu Ibisz (na marginesie: Iblis to taki arabski Szatan :mrgreen: )
2"Napalany na siebie pietnastoletni czterdziestoparolatek"- słowa innego celebryta, profanator zawodu prowadzącego
3 Wsadzić mu w odbyt, i to aż po jelita rozżarzony do białości pręt, co ważne: rozżarzony z OBU stron
4 Jakby się nie starał, i tak go nie wyciągnie, więc nie może prowadzić
debilnych teleturniejów

I last but not least

1Wyrzut sumienia TV4 JR
{zdjęcia celowo nie wklejam, by nie prowokować bełtów u co wrażliwszych forumowiczów}
2 Krzyżówka upośledzonej samicy australopiteka i plugawego Anioła Otchłani; wygląd gliniana skóra, tipsy-szpony kiczowata korona, strój landrynkowo-sadomasochistyczny oraz różowy koń którego molestuje 24/7 co podpada pod zoofilię i fetyszyzm.
3 Co bym zrobił? Wysmarował smołą, obrzucił pierzem i pogonił na rozżarzone węgle :twisted: :twisted: :twisted:
4 Szatańskie nasienie zostaje usunięte z powierzchni ziemi-jedynym śladem istnienia pozostaje plastikowy jednorożec

Na pohybel im

Odpowiedz
Phlogiston2 napisał(a):1Wyrzut sumienia TV4 JR
{zdjęcia celowo nie wklejam, by nie prowokować bełtów u co wrażliwszych forumowiczów}

que pasa?

Odpowiedz
Ja wiem! Jola Rutowicz! Co wygrałam? ;-)
Tylko co ona i reszta wymieniona wyżej ma wspólnego z aktorstwem? :-|

(Ibisz wiem, że był aktorem i nawet zagrał w jakimś zapomnianym filmie, a teraz niedawno nawet w serialach wykazywał się swoim talentem, więc ok)

Odpowiedz
To i ja się dopiszę...

1. High School Musical Crew

[Obrazek: 5x65b2t.jpg]

2. Za udział w największym filmowym guanie, jakie miałem nieprzyjemność oglądać w przeciągu ostatnich dwóch lat; za śpiewanie masakrycznie tragicznych piosenek pod gusta współczesnej bravo - gówniażerii, tańczenie według choreografii układanych chyba przez kilkukrotnego uciekiniera z krzesła elektrycznego, a wreszcie - za zhańbienie dobrego imienia Walta Disneya.

3. Great Live Show na polu minowym

4. Disney metaforycznie przestaje przewracać się w grobie.

1. Paris Hilton

[Obrazek: paris-hilton-pic.gif]

2. Za to, że mając takie bogactwo i takie możliwości - robi to co robi. Za szczeniacki styl bycia, za głupotę, za lans w każdej możliwej dziedzinie. Za jeden denny slasher oraz piosenkę o ślepych gwiazdach, którą moja siostra katowała mnie bez opamiętania kilka lat temu.
3. Początkowo układałem perfidny plan z udziałem łopaty, akumulatora, kilograma gwoździ, dwóch metrów miedzianego drutu, wiertarki, kabla, lustra, lejka, tłuczonego szkła, kamery internetowej i pięćdziesięciu zbuków. Ale nagle oświeciło mnie - to, co jest potrzebne tej pani to PRACA. Ciężka praca w pocie czoła. Bez chwili wytchnienia. Ideałem jest tu praca niewolnicza, ale to raczej niewykonalne w tych czasach. Dlatego też wnioskuję za odebraniem w/w całego majątku ruchomego i nieruchomego i wysłanie do tradycyjnej kopalni siarki w kraterze Ijen w Indonezji.
4. Zniknie z mediów i może nauczy się doceniać to, co miała.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Byłem ciekawy kiedy ta blond o imieniu miasta się pojawi do trzepania. Moim marzeniem jest live to co jej się przytrafiło w "Domu woskowych ciał". Mogę nawet skombinować taką rurkę. Kurcze chyba mi nikt p nerwach tak nie gra jak ona.
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.

Odpowiedz
jarod napisał(a):to, co jest potrzebne tej pani to PRACA. Ciężka praca w pocie czoła. Bez chwili wytchnienia.

nie żebym bronił Paris, ale nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz - może faktycznie nie wygląda, ale ta kobieta ma więcej roboty, jak Ty i paru twoich kumpli razem wziętych i przypuszczam, że jej codzienność jest dość wyczerpująca, tak psychicznie, jak i fizycznie. To się tak tylko wydaje, że jak ktoś ma kupę kasy i pojawia się na okładkach czasopism, to pewnie nic nie robi.

Odpowiedz
Trzepanie Paris jest spóźnione co najmniej o kilka lat. Ostatnio się ustatkowała i podobno chce mieć nawet dziecko [uroki czytanie nieodpowiednich serwisów].

I tak szacun dla niej że będąc dziedziczką takiego majątku potrafi sama zarabiać a zarabia krocie [uroki oglądania programów o gwiazdach na MTV].

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):ta kobieta ma więcej roboty, jak Ty i paru twoich kumpli razem wziętych i przypuszczam, że jej codzienność jest dość wyczerpująca, tak psychicznie, jak i fizycznie.

Kurde, chyba sie zaraz rozczule i zaczne jej wspolczuc.

Mierzwiak napisał(a):Ostatnio się ustatkowała i podobno chce mieć nawet dziecko. I tak szacun dla niej że będąc dziedziczką takiego majątku potrafi sama zarabiać a zarabia krocie.

No i jeszcze zaczne ja szanowac.

Panowie, wy to na serio?

Odpowiedz
Nikt ci nie każe jej szanować.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości