• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Szacun dla Paris, że sama na siebie zarabia. Pewnie blachy wygina w fabryce, spawa w stoczni i wozi piach Starem. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nawet gdyby tak było i tak znaleźliby się tacy którzy by to wyśmiali, więc nie widzę sensu rozmawiania na poważnie o takich rzeczach:)

Odpowiedz
Crov napisał(a):Pewnie blachy wygina w fabryce, spawa w stoczni i wozi piach Starem. ;)

Spasuj, Crov - myslisz, ze bycie corka multimilionera jest latwe? To wbrew pozorom duza presja, ktora moze prowadzic do powaznych powiklan chorobowych, w szczegolnosci wypadania wlosow i zatwardzenia.

Odpowiedz
Nagroda za najśmieszniejszy tekst dnia wędruje do... kogoś innego, Jakuzz:)

Odpowiedz
Eeee tam, dobrze to Jakuzzi podsumowal

Przy okazji zarabiania kroci przez Paris, latwiej jest z miliona dolcow zrobic kolejny milion dolcow, anizeli zaczynac od zera. Jej ciezka praca ogranicza sie wedlug mnie do imprez, zakupow i ciagniecia druta, a kolejny mega meczacy program z jej udzialem zawital do UK. Tytul: "Badz best pal z Paris w UK" czy cos takiego. Glowny motyw to lunch, zakupy impreza....jakby ktos pytal, to jestem pelen szacunku do jej osoby ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Nie chcę żeby wyglądało to tak że ją bronię, bo jej osoba mi wisi, ale laska firmuje swoim nazwiskiem perfumy, ubrania, buty itd itd. Tak, to żaden wysiłek, ale potrafi na siebie zarobić. A że występuje też w durnych programach jak ten wspomniany przez Bucho? Kogo to obchodzi? Jeśli komuś spędza to sen z powiek, ma problem i to poważny.

PS. Paris nie jest nawet w 1/10 tak szkodliwa jak duży palec u nogi takiego Krzysia Ibisza, ale nie mam siły pisać o tym. Kimś :)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Trzepanie Paris jest spóźnione co najmniej o kilka lat
Mój błąd; tv nie oglądam, pudelków nie czytam.
Mefisto napisał(a):ta kobieta ma więcej roboty, jak Ty i paru twoich kumpli razem wziętych

Ja jestem zgodliwy człowiek, ale takiego bullshitu mi nie wciśniesz :-)

Ludzie!!! To żarty takie są!!! Tym niemniej w jakimś stopniu odzwierciedlają mój stosunek do tej pani. Koniec tematu.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Crov napisał(a):Pewnie blachy wygina w fabryce, spawa w stoczni i wozi piach Starem. ;)

no tak, bo jak praca nie jest typowo fizyczna, to znaczy, że jej nie ma? to się nazywa ignorancja

podobnie jak Mierzwiak nie będę bronić Paris, bo mi to zwyczajnie wisi, co o niej myślicie, niemniej nadal uważam, że codzienność tej kobiety nie ogranicza się tylko do ciuchów i dłubania w nosie i na pewno nie jest do pozazdroszczenia, mimo tych milionów dolców
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):

no tak, bo jak praca nie jest typowo fizyczna, to znaczy, że jej nie ma? to się nazywa ignorancja
Miałem wymienić każdy zawód na ziemi? :) Czy może po dwa z każdej kategorii, żeby było poprawnie politycznie? ;) Nie chrzań, bejbi, nie chrzań.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov napisał(a):Nie chrzań, bejbi, nie chrzań.

ej, tak miałeś mi mówić tylko, gdy jesteśmy sami :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: 250_12999883794736ead8be3be.jpg]

1.Małgorzata Kożuchowska

2.Za jej drewniane aktorstwo, "fryzury", i jej ciagly usmiech w serialach.

3.Cios belka w twarz i glowe, oraz obciecie wlosow.

4.Naucza sie grac, nie moze zmienic fryzury i wreszcie nie ma tego denerwujacego usmiechu na ekranie.

Odpowiedz
Monika napisał(a):Tylko co ona i reszta wymieniona wyżej ma wspólnego z aktorstwem? :-|

Z tego co pamiętam, to Steczkowska zagrała 10 lat temu w jakimś knocie z Domagarowem (dzialo sie to bodaj w Mandzurii), a Doda zaliczyla wystep w knocie autorstwa Zanussiego
Serce na dloni czy cos...
O i Ibiszu juz droga Moniko wspomnialas, a co do Rutowiczowny... dobra poddaje sie.
Na swoje usprawiedliwienie powiem, iz w tej dyskusji padali nie tylko aktorzy
Ale nie zaprzeczycie, ze gniew moj sluszny, a umysl wystarczajaco spaczony :razz:

Odpowiedz
Monika napisał/a:

Tylko co ona i reszta wymieniona wyżej ma wspólnego z aktorstwem? :-|

Z tego co pamiętam, to Steczkowska zagrała 10 lat temu w jakimś knocie z Domagarowem (dzialo sie to bodaj w Mandzurii), a Doda zaliczyla wystep w knocie autorstwa Zanussiego
Serce na dloni czy cos...
O i Ibiszu juz droga Moniko wspomnialas, a co do Rutowiczowny... dobra poddaje sie.
Na swoje usprawiedliwienie powiem, iz w tej dyskusji padali nie tylko aktorzy
Ale nie zaprzeczycie, ze gniew moj sluszny, a umysl wystarczajaco spaczony :razz:

Odpowiedz
Ok,ok juz zrozumielismy ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):PS. Paris nie jest nawet w 1/10 tak szkodliwa jak duży palec u nogi takiego Krzysia Ibisza

Czyzby?
Nie slyszalem jeszcze o facecie, ktory wzorowalby sie na Ibiszu, podczas gdy w Stanach nastolatek uwazajacych Paris za cool persone, kobiete, jak to sie mowi, wyzwolona, jest bez liku.

Odpowiedz
She's a witch! Burn her! Burn! Burn her! Burn her!

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Nie slyszalem jeszcze o facecie, ktory wzorowalby sie na Ibiszu.

Poważnie? :-) Trudno określić kto tak naprawdę na kim się wzoruje.
Ibisz na metro-chłopakach, czy metro-chłopacy na Ibiszu. ;-) Stawiam, że po równo. ;-)

Odpowiedz
Tomasz Kammel za caloksztalt i prowadzenie kilka lat temu kretynskiej audycji w "Trojce"
kara: niewolnica praca w kamienolomach z akumulatorem na jajach a wieczorem zbiorowy codzienny gwalt
efekt: rychla smierc

Odpowiedz
No tak, ale patrzac na metro chlopaka nie wiem czy bierze przyklad z Ibisza czy tez nie. Gdy natomiast patrze na utleniona blondyneczke w 25 cm szpilkach, noszaca torebeczke w cekiny i trzymajaca w owej torebeczce psa Chihuahua to jestem w 99% przekonany, ze lasia wzoruje sie na Paris

Odpowiedz
To zależy co uznajemy za szkodliwe. Lasie wzorujące się na Paris wiszą mi i powiewają, ich sprawa kto jest dla nich wyrocznią w sprawach mody/piesków. Ale Ibisz - tu już mam problem wynikający przede wszystkim z tego że to Polak i jest obecny w polskiej telewizji. Nie mogę znieść tego człowieka, a najlepsze że nie potrafię nawet konkretnie powiedzieć czemu:)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości