• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Bucho napisał(a):No tak, ale patrzac na metro chlopaka nie wiem czy bierze przyklad z Ibisza czy tez nie

Dlatego napisałam, że w jego przypadku nie do końca można ocenić kto kogo podpatruje. Pewne jest to, że Ibisz zaczął wzorować się pierwszy na styl metro podpatrując go u metro-facetów. Teraz natomiast metroluzacy oglądając go w tv pewnie wzorują się też trochę na nim. :-)
Jednak wzorowanie się na Ibiszu polega jedynie na podpatrywaniu jego stylu ubierania. Natomiast w przypadku fanek Paris naśladownictwo nie polega już tylko na podobnym stylu ubierania, ale co gorsza na naśladowaniu jej zachowania. Ona dla amerykańskich nastolatek jest w pewnym sensie wzorem - a co gorsza nawet autorytetem w pewnych życiowych sprawach. Więc z dwojga złego lepiej za autorytet mieć takiego Ibisza niż Paris. ;-)

Odpowiedz
Czy są na tym forum jacyś fani Miley Cyrus? Na moje laska zagina większość celebrytów - a ma dopiero 16 lat! Po pierwsze dziewica, po drugie ma fajnego ojca, po trzecie, fajnie wcina lody, po czwarte, wychodzi bądź wyszła jej autobiografia, po piąte, była zamykana przez koleżanki w toalecie szkolnej, po szóste, John Travolta widzi w niej następczynię Olivii Newton-Jones.

[Obrazek: mileycyrussneez.jpg]

Wchodzę dziś na onet i czytam:

Miley Cyrus ma swój własny, oryginalny sposób na wybadanie potencjalnego kandydata na partnera.

Gdy jakiś chłopak zaleca się do nastolatki, ta po kryjomu szpera w jego telefonie i przegląda SMS-y.

- Przeglądam wiadomości w komórce - oświadczyła Cyrus. - Sprawdzam, czy chłopak jest miły dla swojej mamy. Jeśli nie, oznacza to, że dla mnie też nie będzie najprzyjemniejszy.

Dyskografię Cyrus zamyka album "Breakout" z lipca 2008 roku. Polscy widzowie będą mogli ją podziwiać od 17 kwietnia w kinowej wersji serialu "Hannah Montana".

Rozstanie Lindsay z Samathą tudzież marzenia Paris Hilton o ślubie to pikuś - świat należy do Miley Cyrus!
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Ostatnio to najbardziej znienawidzona przeze mnie osoba. Ilekroć trafiam na jej fotki odnoszę wrażenie że laska jest jakaś niedorozwinięta, a może po prostu ma coś z nerwami twarzy i nie kontroluje min które robi.

No i jej serialik, Hannah Montana: trafiłem na to kilka razy na TVP1 - każdy rodzic który pozwala swojemu dziecku to oglądać powinien odpowiedzieć za narażanie dziecka na trwały uraz psychiczny.

Odpowiedz
Mierzwiak, specjalnie dla ciebie:

[Obrazek: 7714792.jpg]

Odpowiedz
Dzięki Artemis. Żyłem dotychczas w błogiej nieświadomości istnienia tej osóbki. A po researchu dochodzę do wniosku, że HSM jednak ma godną konkurencję. Wolę już nie sprawdzać, co jeszcze Disney ma obecnie w swojej ofercie. Brakuje tylko serialowych hiphopowców i serialowego boysbandu.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Jarod, czuję się zaszczycona - jakbym przeprowadziła mentalną deflorację:)

Z pressbooka Hannah Montany: Filmu:

Zdaniem producenta Ala Gougha (znany scenarzysta, pracował miedzy innymi przy "Spider-Manie 2", "Kowboju z Szanghaju" i serialu "Tajemnice Smalville"), powstanie kinowego filmu było nie tylko naturalną próbą skonsumowania sukcesu, ale i niejako koniecznością. Ponieważ grzechem i po prostu błędem byłoby marnować tak wielki talent, jakim dysponuje Miley Cyrus. Być naturalnym na planie filmowym to najtrudniejsza rzecz na świecie! Miley ma ten niezwykły dar, wspaniały instynkt, który to umożliwia. W dodatku jeszcze świetnie tańczy i śpiewa. Z radością obserwowałem, jak rozwija się jej talent – opowiadał Gough.

Miley kopie tyłki.

Obowiązkowo:

Miley Cyrus deklaruje, że pozostanie dziewicą aż do ślubu.

Miley Cyrus jest zdeterminowana, by pozostać dziewicą aż do ślubu, gdyż pozostawanie w czystości "ekscytuje ją".

Reputacja 15-letniej Cyrus, gwiazdy serialu "Hannah Montana", ostatnio została mocno nadszarpnięta. Najpierw aktorka pozowała topless w sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair", owinięta jedynie satynowym prześcieradłem. Ostatnio w sieci pojawiły się dwa zdjęcia nastoletniej aktorki pozującej pod prysznicem, ubranej jedynie w T-shirt. Z kolei na profilu MySpace znalazło się zdjęcie jej chłopaka, które przedstawia ich leżących razem na łóżku.

Cyrus podkreśla jednak, że jeśli chodzi o seks, jest nadal "niewinna" i ma nadzieję, że jeszcze tak zostanie. Gwiazdka przyznała, że pierścionek, który nosi, symbolizuje czystość - obietnicę, którą złożyła sobie i rodzinie.

- Lubię myśleć o sobie jako o dziewczynie, której nikt nie może dostać - zwierza się magazynowi "TV Guide".

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Ostatnio to najbardziej znienawidzona przeze mnie osoba. Ilekroć trafiam na jej fotki odnoszę wrażenie że laska jest jakaś niedorozwinięta, a może po prostu ma coś z nerwami twarzy i nie kontroluje min które robi.

No i jej serialik, Hannah Montana: trafiłem na to kilka razy na TVP1 - każdy rodzic który pozwala swojemu dziecku to oglądać powinien odpowiedzieć za narażanie dziecka na trwały uraz psychiczny.

taka zachwalasz ten serial ze chyba sie skusze:P

Odpowiedz
Wchodzę na o2...

Miley Cyrus przez ostatni rok popełniła tyle gaf, że mogłaby się nimi podzielić z kilkoma gwiazdami. Na swoim koncie ma tyle skandali, że niejedna podstarzała sława Hollywood może jej zazdrościć. Pomimo wszystkich głupich rzeczy, jakie zrobiła, piosenkarka twierdzi, że głupia nie jest i wszystkim udowodni, że jest coś warta.

- Czuję, że ludzie uważają mnie za głupią - powiedziała Miley w jednym z ostatnich wywiadów. Jestem mądrzejsza, niż wszyscy myślicie. Dorastanie jako gwiazda Disneya jest wyjątkowo ciężkie. Ludzie oczekują od ciebie, żebyś był niewinny i czysty. Nie jestem w stanie tego osiągnąć, dlatego niektórzy uważają, że jestem chodzącym żartem.

Z Miley zgodzić się trzeba - głupia nie jest. Dzięki dobremu marketingowi i poddawaniu się wszystkim decyzjom swoich menadżerów jest dzisiaj warta miliard dolarów. Pomyślcie tylko, co zrobi z tą kasą, jak tylko rodzice przestaną ją kontrolować.

A teraz pytanie do Annie Leibovitz: kochana, ile ci zapłacili??

[Obrazek: mileycyrusvf0430.jpg]

Odpowiedz
Crov napisał(a):Miałem kiedyś koleżanki, które w wieku 15 lat deklarowały pozostanie dziewicą aż do ślubu. Jak wiele później się zmienia kobietom w głowach. ;)
Albo im po prostu nie odpuściłeś:)

EDIT: To już mój trzeci Szatański post. Ciekawe czy ten też mi ktoś skasuje:)

Odpowiedz
Crov napisał(a):Czekam aż Miley Cyrus powie, że miała już swoje doświadczenia seksualne z kobietą.
Musiałaby nieźle wysilić swoją wyobraźnię - jaka by ją chciała?

Póki co, chłopaki, ocieramy łzy po Lindsay i Samancie:)

Cytat:Miałem kiedyś koleżanki, które w wieku 15 lat deklarowały pozostanie dziewicą aż do ślubu. Jak wiele później się zmienia kobietom w głowach. ;)
Nie wiem czy później, Miley chyba lubi być obmacywana, jej zdjęcia z jednym z bojfrendów swego czasu robiły furorę. Oczywiście ojciec Miley wierzy w dziewictwo córki:)

Odpowiedz
Ja obstaję przy opcji, iż to byłby za duży intelektualny wysiłek dla panny Cyrus:). Fox jest mimo wszystko bardziej błyskotliwa:). Poza tym Miley Cyrus zapewne nie chodzi do klubów ze striptizerkami... Co by powiedział jej ojciec?

Odpowiedz
Artemis napisał(a):Miley Cyrus deklaruje, że pozostanie dziewicą aż do ślubu.

Miley Cyrus jest zdeterminowana, by pozostać dziewicą aż do ślubu, gdyż pozostawanie w czystości "ekscytuje ją".

Jak powiedzialem kiedys o klasowej dziewicy: "Jeszcze ja kiedys kocur zaswedzi", nie minely trzy miesiace...:)

Jak by taka zalatwic? Motyw z "Seven" - ostrze na pasie. Wyrok wykona jeden z braci Jonas :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Chłopaki, czy wy naprawdę myślicie, że macie szanse za rozdziewiczenie Miley Cyrus? Jak ona jest dziewicą, to Brad wciąż ciupcia Jennifer. Kochani, wybijcie sobie tę deflorację z głowy, to na nic!

Odpowiedz
W nosie mam to, czy jest dziewica czy nie. Po prostu nie ruszaja mnie takie deklaracje, na moje to ona moze robic dick suckin marathon w okolicach Hamburga :)

Prawda jest jedna John Doe juz po nia idzie..
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Po prostu ostrzegam - wasze chłopięce posty mogą zostać odczytane właśnie w ten sposób.

Cytat:Prawda jest jedna John Doe juz po nia idzie..
Myślę że John Doe nie przejmuje się takimi siusiarami

Odpowiedz
Artemis napisał(a):Chłopaki, czy wy naprawdę myślicie, że macie szanse za rozdziewiczenie Miley Cyrus? Jak ona jest dziewicą, to Brad wciąż ciupcia Jennifer. Kochani, wybijcie sobie tę deflorację z głowy, to na nic!

Wciaz wierze, ze Mili Cycuś jest dziewica analna. Nikt nie ma prawa odbierac mi marzen, nikt!!! :oops:

Odpowiedz
Cytat:Po prostu ostrzegam - wasze chłopięce posty mogą zostać odczytane właśnie w ten sposób

No plizzzz, przeciez o to chodzi, trzepiemy celebrytow - fizycznie i nie tylko ;)
Przy okazji trzepania celebrtytow, to troche malo tego, zamiast bic po mordach biadolimy o tym czy Mili Cycuś jest madra czy nie i sie robi debata na dziesiec postow.

PS
John Doe zrobi co trzeba, sam mu pas zmontowalem

Odpowiedz
...Piętnastolatki, która wsławiła się swoją sympatią dla lodów.

Odpowiedz
Crov, a nie pomyślałeś, że rodzice Miley mogą być w typie twojego avatarnego ojca? ;) Ona po prostu ma narzucone bycie dziewicą ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tak, ojcu Emily i Katie udało się utrzymanie ich w czystości. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości