• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
No nieźle, palenie czarownic rujnuje dziecięce wspomnienia ;]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
To będzie "chwalimy celebrytów". Lawrence Fishborne for the win.

https://twitter.com/z3leni/status/958471048483233792

EDIT:

O nie. To ponoć fake. I have failed my family :(
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Szkoda, bo to by byl zajebisty motyw :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Kolorowe kobiety mają swoją aferę z molestowaniem!

https://jezebel.com/9-women-of-color-accuse-talent-manager-vincent-cirrinci-1822679979

Uffff :)

Odpowiedz
Uma Thurman o Weinsteinie. Jeszcze nie czytałem, ale sądząc po reakcjach internetu mocno dostaje się też Quentinowi.
https://www.nytimes.com/2018/02/03/opinion/sunday/this-is-why-uma-thurman-is-angry.html?action=click&pgtype=Homepage&clickSource=story-heading&module=opinion-c-col-right-region&region=opinion-c-col-right-region&WT.nav=opinion-c-col-right-region

Odpowiedz
Przeczytałem. Fajny wywiad. Przy czym Tarantino nie obrywa się za sam skandal seksualny (Uma wspomina nawet, że Quentin raz skonfrontował Weinsteina, gdy ta powiedziała mu, że facet jest zbyt pushy), tylko za to jak traktował ją jako reżyser, że raz miała wypadek samochodowy na planie przez który do dzis ma problemy z karkiem i kolanami, bo Tarantino, niczym reżyser-diva, nie chciał się trzymać zasad bezpieczeństwa. Ze olał kompletnie jej protesty na rzecz swojej "wizji" w danym ujęciu i za to, że nie wziął jej strony w konflikcie ze studiem, który pozniej się wytworzył.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
W komentarzach QT urasta do miana sadysty i drugiego Harvey'a Weinsteina gracującego po Holly, a przecież z tego wywiadu wyłania się obraz typowego reżysera-boga, który dla swojej wizji, jest w stanie poświęcić wiele rzeczy, czasami zostawiając przy tym gdzieś zdrowy rozsądek. Do tej grupy należał Kubrick, należy do niej nadal Cameron, i nie wiem jak inni, ale ja jakoś nigdy nie wyobrażałem sobie Tarantino jako "dobrego papę" reżysera, który na planie, głaszcze swoich aktorów po tyłkach. Fakt, wyłania się tam też obraz faceta, który zawiódł swoją przyjaciółkę, ale któż w normalnym życiu tego nie robi/nie popełnia błędów... 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Człowieku ogarnij się. Naraził jej życie, kosztował jej zdrowie a ty go bronisz. Już pomijając, że typ luibi pluć i dusić aktorki jak tylko może i ma okazję

I tak btw tego plucia nie było w scenariuszu.

Odpowiedz
No to o Oscarze dla Oldmana możemy teraz co najwyżej śnić :P
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/gary-oldman-donya-fiorentino-domestic-abuse-ex-wife-actor-darkest-hour-four-years-assault-charges-a8194901.html

Odpowiedz
Gimbohumor, ale powoli rzeczywistość się taka staje ;]

[Obrazek: DyPYE5E.png?1]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
(05-02-2018, 20:13)Kryst_007 napisał(a): No to o Oscarze dla Oldmana możemy teraz co najwyżej śnić :P

Oby, oby. W końcu się to #MeToo na coś przyda. Nie mam nic do Oldmana, ale nie lubię takich ról jak ten jego Churchill. #teamDDL ;)

Odpowiedz
Oldman powinien dostać oscara dawno temu - za najlepszą rolę murzyńskiego gangsta w historii:

- Who's the character?

- He's a white guy who thinks he's black.

- Ok I'll do it.

:)

Odpowiedz
Uma pod nagraniem z wypadku na planie Kill Billa:

Cytat:i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency.

Odpowiedz
Czyli co? Możemy napisać, że QT to taki "cichy bohater", jego kolejny film uratowany, a my się rozchodzimy w pokoju?

Szczerze, jakoś mnie to nie dziwi. Autorka tego artykułu napisała go tak, aby pasował do jej światopoglądu, a wygląda na to, że w rzeczywistości Uma - mimo wewnętrznego żalu - wybaczyła Tarantino i nadal ma z nim dobre relacje.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Uch, co za ulga! Ciekawe czy Chastain lub ten żałosny kretyn Apatow piszą już Quentinowi kilkustronicowe przeprosiny xD

Odpowiedz
Apatow musi się na kimś wyżyć bo mu kochanego Jamesa zatopili. Seth też nie wie co z sobą zrobić, od miesiąca milczy na Twitterze. Czyli NY Times z długiej rozmowy rozdmuchał to co było mu wygodne? Brawo Uma, świetne miejsce na spowiedź!

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/02/quentin-tarantino-uma-thurman-harvey-weinstein-kill-bill-car-crash-new-york-times-1202278988/

Tutaj wywiad z QT :) Tarantino wiedział, że do tego dojdzie i to wypłynie ponieważ wszystko było uzgodnione z Umą :)

Odpowiedz
Tak sobie przeglądam ten przedwczesny ból dupy tej trójeczki w stronę Tarantino i jeden twitt mnie szcególnie rozwalił. Ta azjatka nawet jest głupsza od Apatowa xD
https://twitter.com/AsiaArgento/status/959842974501883904

Odpowiedz
Lol, Asia to imie, a nie jej rasa.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości