• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Gdybyś zamiast uprawiać mentalną akrobatykę (nie chce mi się liczyć ile razy w tym temacie skręciłaś sobie kark) przeczytała co się do ciebie pisze, a napisałem dokładnie co mam na myśli i wydaje mi się że przeciętny uczeń szkoły podstawowej nie miałby problemu ze zrozumieniem tego, nie musiałabyś posądzać mnie o trolling.

Odpowiedz
(17-03-2018, 22:09)Mierzwiak napisał(a): Ponawiam moje pytania:


(17-03-2018, 21:12)Mierzwiak napisał(a): Od kiedy statystyki definiuja istotność / kategorię przestępstwa? Statystycznie biali rzadziej zabijają czarnych niż czarni, czyli co, te zabójstwa są mniej ważne? To są trochę zabójstwa, mini, tyci tyci?

Rzecz w tym że podwójne standardy NIE powinny istnieć. Molestowanie seksualne to molestowanie seksualne. Kropka. Rozumiesz?

To ci odpowiem, skoro udajesz uparcie, że nie rozumiesz.
Nie ma takich statystyk, bo nie ma odpowiednika Weinsteina wśród kobiet, a że nie ma wśród kobiet Weinsteinów, dlatego istnieją podwójne standardy i dlatego jako przykład "molestowania" wśród kobiet musisz przedstawiać taką bzdurę, co umniejsza krzywdę ofiar molestowania i sprowadza te sprawy do głupiego żartu, bo przecież dla ciebie molestowanie to molestowanie. Po drugie dla większości kobiet chłopak przed 20-tką to aseksualne stworzenie, które traktuje się z pobłażaniem, dla większości mężczyzn dziewczyna przed 20-tką to obiekt pożądania, stąd juror po 30-tce lepiący się do obcej 19-latki byłby pewnie odbierany jako creep, tłumaczę ci oczywistość, o której już zaraz na początku wspomniał użytkownik - różnice zachowań między płciami powodują różnice w odbiorze i ocenie tych zachowań.
Raven True

Odpowiedz
Dalej udowadniasz że nie rozumiesz czytanego tekstu.

(Wczoraj, 00:51)Vesper Lynd napisał(a): dlatego jako przykład "molestowania" wśród kobiet musisz przedstawiać taką bzdurę
Nigdzie nie napisałem że Katy Perry kogoś molestowała lub "molestowała". Poniższe słowa coś ci mówią?
(16-03-2018, 23:02)Mierzwiak napisał(a): Przy czym uważam że NIC się nie stało

Cytat:juror po 30-tce lepiący się do obcej 19-latki byłby pewnie odbierany jako creep
Sherlocku, a o czym pisałem tutaj:
Cytat:właśnie o wspomnianą hipokryzję chodzi. Koleś który zrobiłby coś takiego najprawdopodobniej byłby już na jednej półce z Woodym Allenem a Jessica Chastain nie nadążałaby z produkowaniem tweetów na jego temat.
?

Podsumowując: chociaż napisałem że nie uważam by Katy Perry go molestowała twierdzisz że uważam że Katy Perry go molestowała, i masz do mnie pretensje o napisanie czegoś, co nazywasz dorabianiem historii a potem sama powtarzasz i nazywasz oczywistością.

Ja pierdolę. Znane są ci pojęcia takie jak sens i logika?

Odpowiedz
Biadoliłeś nad podwójnymi standardami i kilku userów dołączyło, twierdząc, że to hipokryzja. Wytłumaczyłam dlaczego tak jest i dlaczego nie ma w tym żadnej hipokryzji. Prościej się nie da, możesz dalej kręcić, ale myślę, że wszyscy czytający zrozumieli.
Raven True

Odpowiedz
Wątpię by ktokolwiek rozumiał twój bełkot.

Odpowiedz
No jak, wszystko zrozumiałe. Nie ma mowy o hipokryzji, bo jak kobieta całuje 19-latka, to to jest niewinne i urocze, bo kobiety nie traktują nastolatków jako obiektów seksualnych. A jakby facet pocałował 19-latkę, to wiadomo, że tylko myśli o tym, żeby jej gdzieś coś wsadzić, bo faceci to są świnie, gwałciciele i Weinsteiny. Dlatego też podwójne standardy są słuszne.

Odpowiedz
Ale tłumaczyłaś to w jakiś dziwny sposób, najpierw rzucając przykładami z koncertów, które nie były analogiczne od sytuacji z Perry, a potem jeszcze dorzuciłaś Weinsteina i MeToo, jak gdyby ktoś tutaj stawiał te rzeczy na równi.

Natomiast co do powodów hiporkyzji. Co z tego, że one są, skoro to nadal jest hipokryzja i przykład przesadnego myślenia, które jest absurdalnie wybiórcze.

Cytat:Po drugie dla większości kobiet chłopak przed 20-tką to aseksualne stworzenie, które traktuje się z pobłażaniem

Powiedz to wszystkim licealnym nauczycielkom, które ktoś przyłapał na bzykaniu się ze swoimi uczniami. Ile było takich sytuacji ostatnio?

I jakby co, ja zgadzam się z tym, że w większości przypadków starszy mężczyzna lepiący się do młodszej dziewczyny jest bardziej creepiaste od sytuacji z odwróceniem płci, z powodu implikacji przemocy i przewagi fizycznej, co nie zmienia tego, że w przypadku programu telewizyjnego takiej implikacji nie ma, a zachodnie media mają totalne pierdolca na punkcie jakiegokolwiek, nawet najmniejszego pogwałcenia czyjejś przestrzeni fizycznej, bez wcześniejszej zgody.

Tu nie chodzi o to, że ona zrobiła coś złego (nie zrobiła) tylko o spieprzony radar tych, którzy zazwyczaj czepiają się takich rzeczy
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Dlatego użyłam słowa dla większości kobiet i mężczyzn, a nie dla wszystkich, bo wiadomo, że są wyjątki.

Nie ma hipokryzji, bo zachowanie kobiet i mężczyzn nie jest identyczne więc nie można identycznie tych zachowań oceniać. Dlatego się zdziwiłam, że użytkownicy zamiast wyśmiać to kretyńskie biadolenie o molestowaniu  i podwójnych standardach twiterowych amerykańskich półgłówków to jeszcze to za nimi powtarzali.
Victimhood jest modny i wszyscy chcą być uważani za ofiary.
Raven True

Odpowiedz
Przecież nikt tu nie twierdził, że chłopak jest ofiarą molestowania. Wprost przeciwnie. A podwójne standardy to osobna kwestia. Facet całujący dziewczynę bardziej zasługuje na publiczne potępienie bo jest więcej gwałcicieli niż gwałcicielek?

Odpowiedz
( 10 godzin(y) temu)Vesper Lynd napisał(a): Dlatego się zdziwiłam, że użytkownicy zamiast wyśmiać to kretyńskie biadolenie o molestowaniu  i podwójnych standardach twiterowych amerykańskich półgłówków to jeszcze to za nimi powtarzali.
Victimhood jest modny i wszyscy chcą być uważani za ofiary.

No ale przecież właśnie dokładnie to miało tutaj miejsce. Przecież nikt nie pisze, ze Katy powinna zostać za to skrytykowana.

To nie jest tak, że ktoś tutaj postuluje, że jej sie powinno dostać, bo "tak by było sprawiedliwie".
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Mierzwiak - Teraz wyobraźmy sobie że facet robi to samo dziewczynie:
Wawrzyniec - Nie ma co porównywać. Jeśli chodzi o seksualność, to podejście facetów i kobiet jest kompletnie inne. 
Ja rozwinęłam ten wątek. Tyle.
Raven True

Odpowiedz
(17-03-2018, 21:17)Krismeister napisał(a): Aż przypomniał mi się tekst Damianero: "Czyja śmierć jest ważniejsza, Lecha Kaczyńskiego czy Jana Pawła II".

Śmierć ptaka to jest mała śmierć

Śmierć ptaka to jest śmierci część
Śmierć ptaka to jest dla człowieka
Mała śmierć, śmierci ćwierć, dziesięć deka

Śmierć ptaka to jest koci skok
Śmierć ptaka to jest strzał i mrok
Śmierć ptaka to jest żal niewielki
Kres bez łez, oczy jak dwie snu kropelki

Dla ptaka to lot w jądro chmur
Dla ptaka to lot martwych piór
Dla ptaka to lot, w którym nie ma
Ani drzew, ani rzek, ani nieba
Nie ma nic...

Śmierć ptaka to jest kropla krwi
Bardzo podobna do twej kropli krwi
Bardzo podobna do twej - otchłań taka
Ten sam próg bramy trwóg
Ten sam próg bramy trwóg
Więc nie lekceważ śmierci ptaka

Nie lekceważ...

Odpowiedz
Now i'm depressed :(
Raven True

Odpowiedz
Cytat:Powiedz to wszystkim licealnym nauczycielkom, które ktoś przyłapał na bzykaniu się ze swoimi uczniami. Ile było takich sytuacji ostatnio?

Jedna z moich nauczycielek z liceum była w ciąży z absolwentem szkoły, z którym romansowała jak jeszcze był uczniem i nawet nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z tego robił większy problem (tzn może i robił, ale z roboty z tego powodu nie wyleciała).
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
To mi się przypomniał ten odcinek South Parku:


/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości