• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Lawrence, racja
tak że o.

Odpowiedz
(15-07-2018, 13:29)Bucho napisał(a): Taaa, jasne. Cavil raczej nie ma problemu z poznaniem jakies cipki (ktos znany i bogaty ma?), zreszta kolo ma chyba nawet renome niezlego ruchacza-łomanajzera.

Facet mowil o podrywie na planie/miejscu pracy. To co mowil bylo zreszta trafne (o zdobywaniu), frajerskim jest oczywiscie wycofywanie sie z tych slow, ale patrzac jakie polowanie na czarownice ma obecnie miejsce to nawet go troche rozumiem.

‘There’s a traditional approach to that, which is nice. I think a woman should be wooed and chased, but maybe I’m old-fashioned for thinking that. It’s very difficult to do that if there are certain rules in place. Because then it’s like, ‘Well, I don’t want to go up and talk to her, because I’m going to be called a rapist or something.

‘So you’re like, “Forget it, I’m going to call an ex-girlfriend instead, and then just go back to a relationship, which never really worked”.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, Cavil mówi ogólnie. Twierdzicie, że gościu na pewno ma duże powodzenie u kobiet, ale on sam boi się, że kobiety będą go kijami przepędzać już za próbę flirtu i będzie musiał wrócić do nieudanego związku z poprzednią dziewczyną. Dlatego mi to wygląda na asekurację geja. Sprawdziłam w necie, pokazywał się na krótko z czterema laskami, nie wygląda to zbyt przekonująco https://www.ranker.com/list/henry-cavill-loves-and-hookups/celebrityhookups
Dziwię się, że przyklaskujecie takim lamentom, a kiedyś twierdzono tutaj, że kobiety oskarżają o molestowanie tylko grubych, łysych i obleśnych.

(15-07-2018, 13:56)srebrnik napisał(a): Przecież Cavill się nawet hetero facetom podoba :-)
No właśnie faceci hetero zazwyczaj jako atrakcyjnych z wyglądu facetów oceniają takich słodkich gogusi :)
Raven True

Odpowiedz
Ja caly czas czekam na jego coming out :)

#teamVesper

Odpowiedz
Tez bym obstawiał, że to gej.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(15-07-2018, 17:32)Vesper Lynd napisał(a): Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Ja wiem co tam jest napisane, to o czym mowie to moja interpretacja jego slow, bo kolo pracuje w Holly i to ostatnio z Holly wyplywaja rozne pojebane pomysly.

(15-07-2018, 17:32)Vesper Lynd napisał(a): Twierdzicie, że gościu na pewno ma duże powodzenie u kobiet, ale on sam boi się, że kobiety będą go kijami przepędzać już za próbę flirtu i będzie musiał wrócić do nieudanego związku z poprzednią dziewczyną. Dlatego mi to wygląda na asekurację geja.

Niech bedzie nawet gejem i niech ma romans z Tomkiem Cruzem, nie zmienia to faktu, ze ten cytat, patrzac na to co sie dzieje w Holly jest trafiony:

(15-07-2018, 17:32)Vesper Lynd napisał(a): ‘There’s a traditional approach to that, which is nice. I think a woman should be wooed and chased, but maybe I’m old-fashioned for thinking that. It’s very difficult to do that if there are certain rules in place. Because then it’s like, ‘Well, I don’t want to go up and talk to her, because I’m going to be called a rapist or something.

I ten powyzszy tekst tez propsowalem.

(15-07-2018, 17:32)Vesper Lynd napisał(a): Dziwię się, że przyklaskujecie takim lamentom, a kiedyś twierdzono tutaj, że kobiety oskarżają o molestowanie tylko grubych, łysych i obleśnych.

Kobiety oskarzyc moga o gwalt kolesia, ktory ja pare razy wydymna i zostawi, bo sie znudzi, i jeszcze milion innych rzeczy. Co do lysych i grubych, to dziala po prostu zasada atrakcyjnosci - im typ bardziej atrakcyjny tym mniejsza sznasa, ze kobieta bedzie urazona jego zalotami. Mowie tutaj o zwyklym podrywie, a nie zadnych ekstremach.

(15-07-2018, 17:32)Vesper Lynd
Przecież Cavill się nawet hetero facetom podoba :-)
[/quote' napisał(a):
No właśnie faceci hetero zazwyczaj jako atrakcyjnych z wyglądu facetów oceniają takich słodkich gogusi :)

A ty wiesz to skad, jestes hetero facetem? Kobietom w UK Cavil sie podoba tak bardzo, ze nie nadazaja zmieniac nawilzonych majtek (widac im tez sie podoba), a ze jest gogusiowaty? Well, typowy brytyjski pampered kid from Public School, ktory wyglada jak model, a nie jak karykatura z Family Guy'a. Inny przyklad z brzegu to gracz krykieta, Alistair Cook, kolejny "gej" - polecam zobaczyc jakies jego wywiady, drugi Cavil.

Zeby nie bylo, mi tam powiewa, czy Cavil jest gejem, nie jestem tez fanem jego talentu, ale koles bankowo sie podoba kobietom (oczywiscie, ze tak, polecam jakis przeglad babskiej prasy w UK), a to, ze wali dziubek i ogolnie jawi sie jak taki cycek troche...bywa, moze jest gejem (ma taki lekki vibe), moze jest slaby w podrywie, a moze jest posh Brytolem - bo bycie polite & posh to +10 do gejowszczyzny patrz: Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Śledzicie drame z Muskiem po tym jak tajska ekipa ratunkowa odmówiła użycia jego mini łodzi podwodnej podczas uwalniania dzieciaków z jaskini? Od tego czasu Elon przeżywa kompletne załamanie nerwowe i nazwał jednego z ratowników pedofilem:
https://twitter.com/classiclib3ral/status/1018520107482517507

A tutaj broniące go posty z jego subreddita:
https://twitter.com/classiclib3ral/status/1018588410523635713

Odpowiedz
Jeśli chodzi o celebryckie przypały z tej tajskiej akcji wiem tylko, że Tajowie łamali konstytucję III RP i wsadzili do kicia dziennikarza opozycyjnych mediów :).
https://nczas.com/2018/07/10/dziennikarz-tvn-zatrzymany-w-tajlandii-bo-przeszkadzal-w-akcji-ratunkowej-nie-mamy-z-nim-obecnie-kontaktu-twitter-komentuje/

EDIT: Zapoznałem się z sprawą Muska. Co za zjeb :D.

Odpowiedz
(16-07-2018, 10:01)Bucho napisał(a): A ty wiesz to skad, jestes hetero facetem?

Kobietom w UK Cavil sie podoba tak bardzo, ze nie nadazaja zmieniac nawilzonych majtek

koles bankowo sie podoba kobietom
A ty wiesz to skąd? chyba że sam sikasz w majtki na jego widok
Każdy komuś się podoba, nawet  Cumberbatch jakimś kobietom się podoba.
A o guście facetów hetero wnioskuję m.in po zdjęciach jakie wklejają użytkownicy płci męskiej do tematu "najprzystojniejsi aktorzy".

Cytat:Kobiety oskarzyc moga o gwalt kolesia, ktory ja pare razy wydymna i zostawi, bo sie znudzi, i jeszcze milion innych rzeczy.
No to trafił swój na swego.

Śmieszy mnie, że słowa jakiegoś cycka są dla niektórych tutaj wyrocznią, trzeba być naprawdę totalną ofiarą losu i incelem-mizoginem, żeby bać się flirtować z kobietami, bo mogą oskarżyć o gwałt. Zresztą z tego co przed chwilą zgooglowałam u Cavilla mogą to być też niewyleczone kompleksy:

"They used to call me Fat Cavill"
"I actually had rolls of fat on me. One guy told me I had tits"
"They also called me a 'lemon,' a guy who gets nowhere with the girls"
"Taking your shirt off for a movie involves starving yourself, and that's no fun when you are working 15-hour days,"
https://ohnotheydidnt.livejournal.com/97456031.html
Raven True

Odpowiedz
No patrz, a juz geja z niego zrobilas, a kolo moze byc (jak sprytnie zauwazylem, bo jestem Januszem-Geniuszem) niedowartosciowanym, niesmialym waflem...ktory nadal dobrze mowi :)

Nie wiem o jaka wyrocznie tobie chodzi, powiedzial cos co pasuje do pierdolinka, ktory ma ostatnio miejsce w Holly i za to zostal poklepany po pleckach - nie ma wiec co wyolbrzymiac.

Nie, nie trafil swoj na swego, bo juz nie takie rzeczy mialy miejsce.

Wyciagnie motywow gejowskich, ktore maja niby tlumaczyc slowa Cavila (olewajac kontekst tego co ma miejsce w Holly), zeby nie podwazac wewnetrznej feminofazy to taka troche bieda intelektualna i raczej slaba zagrywka.

Wiem, ze Cavil jest popularny, bo wisi na okladkach babskich magazynow, gdyby nie byl popularny wsrod bab to by na okladkach sie nie pojawial - wolny rynek will find the way. Proste.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
(16-07-2018, 20:27)Vesper Lynd napisał(a): A o guście facetów hetero wnioskuję m.in po zdjęciach jakie wklejają użytkownicy płci męskiej do tematu "najprzystojniejsi aktorzy".
Rozpoznajesz czyjąś orientację przez internet? :)

Odpowiedz
Vesper, Cavil jest przystojny, tu raczej nie ma co sie z tym silowac i pojawia sie w temacie o przystojnych aktorach raczej nie bez powodu.

Mozna gdybac, czy nawilza baby, czy jest z lekka pizdusiowaty, ale sam wyglad to raczej klasyk zachodniego przystojniaka w garniaku.

W ogole olewam tematy na forum o super dupach aktorkach, a juz totalnie o aktorach i az sie dziwie, ze brne teraz w tym temacie :)

Odpowiedz
(16-07-2018, 21:28)Bucho napisał(a): W ogole olewam tematy na forum o super dupach aktorkach,

Bucho nie musi fantazjować, skoro wszystko czego chce ma w realu i to na skinienie ręką ;) 

Zresztą i to na poważnie, sam chciałbym czasami posiadać tę muskularną pewność siebie jaką mają Bucho, czy Mental. To są faceci świadomo własnej wartości i to może imponować.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
A dlaczego akurat ich dwóch wymieniłeś? Mental prezentuje zupełnie inną postawę, bardzo na plus zresztą.
Raven True

Odpowiedz
Lawrence napisał(a):sam chciałbym czasami posiadać tę muskularną pewność siebie jaką mają Bucho, czy Mental.

Na dobry początek wystarczy, że nie będziesz wszystkich i za wszystko przepraszał.

Odpowiedz
(16-07-2018, 13:18)OGPUEE napisał(a): Jeśli chodzi o celebryckie przypały z tej tajskiej akcji wiem tylko, że Tajowie łamali konstytucję III RP i wsadzili do kicia dziennikarza opozycyjnych mediów :).
https://nczas.com/2018/07/10/dziennikarz-tvn-zatrzymany-w-tajlandii-bo-przeszkadzal-w-akcji-ratunkowej-nie-mamy-z-nim-obecnie-kontaktu-twitter-komentuje/

EDIT: Zapoznałem się z sprawą Muska. Co za zjeb :D.

Przecież to ten łgarz (swoją drogą nagrodzony przez ichnie środowisko - dzienniakrzem roku) od: "właśnie do brzegu na łodziach dopływają starcy i dzieci". Splunąć tylko
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Niech ktoś wstawi screena z Simpsonów z Nelsonowskim "Ha ha"

https://theplaylist.net/rub-tug-johansson-exit-20180717/
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
[Obrazek: tenor.gif]
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości