Twardziele z Teksasu, czyli 1000 pkt do epy
vast, za szeryf Quincey'ego idzie wielgachny plus. Uwielbiam tę postać.

Odpowiedz
Z dedykacją dla Mentala, portret największego bad assa z Teksasu :)

[Obrazek: 2i77aqq.jpg]

Odpowiedz

Odpowiedz
Uwielbiam ten moment. Nawet, kiedy przechodzę grę enty raz to nie przewijam tego przerywnika. Czysta esencja epy.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:Może nieco przewrotnie, ale wstawię kobietę zamiast "twardziela" :)

Kobiety są mile widziane oczywiście. Klub twardziela nie ogranicza się tylko do facetów. Przy czym ja nie postrzegam Claire Underwood w tych kategoriach - jest żoną polityka i sama też politykuje, więc na pohybel jej :)

Tu masz twardzielke z TX ;)

Odpowiedz
A w jakim filmie/serialu ona grała? :)

Tak ostatnio rozkminiałem i szczerze nie wiem co jeszcze tu wrzucić. Jak widać grupa społeczna jaką są twardziele z texasu jest tak elitarna, że przykładów jak na lekarstwo :)

Odpowiedz
Robert Rodriguez urodził się w TX, ale to jest taka pizda, kręcąca tak kaszaniaste filmiki, że szkoda gadać.

Odpowiedz
Mefju Mekkonahej jest z Teksasu.

No i najwiekszy kozak wsrod kozaków... Jaime Foxx tez. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
OK, ale skupmy się na postaciach filmowych/growych/komiksowych, a nie rzeczywistych. Z wyjątkiem oczywiście teksańskich uzbrojonych kobiet z logo Punishera na czapce - one mogą być jak najbardziej rzeczywiste:

Odpowiedz
No to Leatherface oczywiscie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: red-rock-west-1993-nic-cage-dennis-hopper.jpg]

Thrillerowa perełka czyli "Red Rock West", a w niej Lyle z Dallas (Dennis Hopper) - płatny zabójca, który przyjeżdża do tytułowego miasteczka, żeby sprzątnąć Larę Flynn Boyle. Pech chce, że nieco wcześniej do Red Rock zawitał Nicholas Cage i omyłkowo został wzięty za Lyle'a.
Ogólnie Lyle to psychol, który zabija kogo popadnie, tryska czarnym humorem, a bohatera granego przez Cage'a szanuje, podziwia, a nawet lubi. Hopper zawsze byś świetny w rolach szaleńców, nie inaczej jest tutaj.

Odpowiedz
[Obrazek: blood_simple_WEB.jpg]

Chyba wszyscy bohaterowie "Śmiertelnie proste" są z Teksasu, ale prywatny detektyw wybija się na plan pierwszy. Szuja, oszust, morderca. Ma całkiem niezły plan, aby zarobić, a przy okazji się nie narobić, co w jego przypadku oznacza zabicie nie dwóch osób, a tylko jednej. 
Nie wiem, czy to epa w przypadku postaci tak oślizgłej i niemoralnej, ale trudno nie przyklasnąć kreatywności detektywa. Najlepsze jest jednak to, że do samego końca główni bohaterowie nie mają pojęcia o jego istnieniu. Cytując innego klasyka: Największym sukcesem diabła było wmówienie ludziom, że nie istnieje.

Odpowiedz
Chyba jednak trochę odchodzimy od tematu. Psychopaci to niekoniecznie ten gatunek człowieka, który miałem na myśli przy zakładaniu wątku :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon