Uchwyt na ścianę do telewizora
Potrzebuję zamontować telewizor na ścianie i w związku z tym szukam uchwytu. Takiego żeby dawał dość duże możliwości manipulacji, tzn. najlepiej taki z "wysięgnikiem", ramieniem, czy jak to nazwać. Możecie coś polecić? TV ma rozmiar uchwytów 200x200, ale chciałbym taki wieszak, który pozwoliłby w przyszłości powiesić coś większego.

Sprawdzałem parę wieszaków w media expercie, ale nie wiem, który wybrać. Te zamontowane dla przykładu wydawały się dość tandetne i rozchwiane. Bravo Girl, pomóż!

Odpowiedz
[Obrazek: 96143.jpeg?rrr=1]

nie mogłem się powstrzymać :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi znowu nie wziął leków na trollowanie...
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
(12-09-2013, 19:14)military napisał(a): Potrzebuję zamontować telewizor na ścianie i w związku z tym szukam uchwytu. Takiego żeby dawał dość duże możliwości manipulacji, tzn. najlepiej taki z "wysięgnikiem", ramieniem, czy jak to nazwać. Możecie coś polecić? TV ma rozmiar uchwytów 200x200, ale chciałbym taki wieszak, który pozwoliłby w przyszłości powiesić coś większego.

Sprawdzałem parę wieszaków w media expercie, ale nie wiem, który wybrać. Te zamontowane dla przykładu wydawały się dość tandetne i rozchwiane. Bravo Girl, pomóż!

Popytaj u producenta tv, albo poszukaj u niego na stronie www. W pracy mamy 42' tv przed biurem na tzw. rękawie, który daje spore możliwości manipulacji pod różnymi kontami. Ramię było w pudełku z zestawem (Samsung smart tv).
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Pytałem u producenta - nie mają obecnie takich uchwytów.

Odpowiedz
SMS flatscreen WH 3D
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Uchwyt fajny ale cena na poziomie samego telewizora :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cytat:SMS flatscreen WH 3D

No fajnie, wiem że mieszkasz w Norwegii i masz masę fajnych i drogich rzeczy, zazdroszczę, ale zakładając że stać mnie na coś takiego, możesz równie dobrze założyć, że jeżdżę ferrari i mieszkam w willi nad jeziorem, i w związku z tym polecić mi przy okazji nowy jacht. Serio - jeśli nie macie dla mnie sensownej rady, możecie się nie odzywać, przymusu nie ma.

Odpowiedz
(13-09-2013, 17:24)Mefisto napisał(a):
(12-09-2013, 22:39)wujo444 napisał(a): Mefi znowu nie wziął leków na trollowanie...

Rozepnij poślady - pożartować już sobie nie można :(

brak emotikonki = to nie żart? :P

Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Ja sobie sam zrobiłem, kawałek grubej blachy, profil i śruby i jest doskonały.
Szymon147, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2014.

Odpowiedz
Moc :D
.

Odpowiedz
Ostatnio tv na ścianie zaczął wydawać odłosy. Znaczy - takie... pyknięcia, pęknięcia. Sprawdziłem mocowanie, ale wszystko wygląda ok, nie ma żadnych pęknięć czy rys. WTF? Czy to strzelanie to wynik rozszerzania się i kurczenia elementów pod wpływem ciepła? Czy to w ogóle TV, czy uchwyt naścienny? Trzeba się martwić, że cholerstwo spadnie?

Odpowiedz
moim zdaniem to ani mocowanie, ani uchwyt, tylko odgłosy pękającej unii europejskiej
tak że o.

Odpowiedz
(24-06-2016, 14:10)military napisał(a): Czy to strzelanie to wynik rozszerzania się i kurczenia elementów pod wpływem ciepła?
Jeśli to w ostatnie dni było to tak bym obstawiał, dziś mi samochód pokazywał 35 stopni. Nie przejmowałbym się.

Odpowiedz
Czasem się zdarzało wcześniej (zwykle po wyłaczeniu TV po dłuższej sesji), a teraz dużo częściej, wiec też dozsedłem do wniosku że temperatura.

Odpowiedz
Dokładnie. Jeśli nie wybierzesz mega taniej opcji to można spać spokojnie. Chodzi też o sprawdzenie jaką masz ścianę i kołki. Tutaj może być największy problem a w nie w samym haku.

Odpowiedz
[Obrazek: nX8fwvZ.jpg]

Hej,
Wyszła nagle taka sytuacja, że chciałbym zabezpieczyć TV przed upadkiem z powodu kota. To ma być tymczasówka tylko na miesiąc, koty z tego co wiem nie są popierdolone (staruszki dwie) ale wolałbym jednak dmuchać na zimne

Czy to jest dobry pomysł?
http://allegro.pl/tv-obronca-zabezpieczenie-telewizora-lcd-reer-i5370057113.html

Odpowiedz
Craven, czy ty masz mój TV? :) (KS7000)

Odpowiedz
Dobry gust :)

[Obrazek: 7nTnr.png]

To jak to draństwo zabezpieczyć?

Odpowiedz
I co? Zostaniesz z dziurami po śrubach w ścianie? Na ten miesiąc już bym wolał chyba zestawić telewizor na podłogę albo nie spuszczać kotów z oka i zamykać im ten pokój podczas nieobecności domowników.;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości