Układanie DVD na półce ;)
Płyt DVD się nie zjada ani nie składa ich razem w większą całość. Wysilcie się bardziej :)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Wysilcie się bardziej :)

Ni da rydy. ;) Kupowanie DVD i wyrzucanie pudełek jest po prostu bez sensu. :)
22.04.2011

Odpowiedz
mysle ze taniej by mu wyszlo kupowanie gazetowek

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Płyt DVD się nie zjada ani nie składa ich razem w większą całość. Wysilcie się bardziej :)
Ok... Czy odtwarzacz DVD/Blu-Ray po każdym seansie chowasz do pudełka? ;-)

Cytat:mysle ze taniej by mu wyszlo kupowanie gazetowek
Zważywszy, że często gazetówki to badziewnie skompresowane DVD5 to nie do końca... ;-)

Cytat:Ni da rydy. ;) Kupowanie DVD i wyrzucanie pudełek jest po prostu bez sensu. :)
Zależy czy ktoś kupuje dzieło audio-wizualne (tzn. film), czy kupuje ładne pudełko z jakąś tam płytką, czy kilkoma w środku... ;-)
Bez sensu jest dla Was to pierwsze, a widziałem tutaj kilka osób, którzy w drugą stronę przeginają ("w sumie to film mnie nie interesuje i pewnie go nie obejrzę, ale tani był, miał 2-3DVD i świetne opakowanie")... ;]

Fakt faktem w rozwiniętych krajach dla osób, którzy nie potrzebują ładnych opakowań (albo w ogóle opakowań) wymyślono legalne ściąganie filmów/seriali za pieniądze... Ale cóż, Polsce do miana rozwiniętego kraju dużo brakuje...

Odpowiedz
piXi napisał(a):Bez sensu jest dla Was to pierwsze, a widziałem tutaj kilka osób, którzy w drugą stronę przeginają ("w sumie to film mnie nie interesuje i pewnie go nie obejrzę, ale tani był, miał 2-3DVD i świetne opakowanie")... ;]
Kto tak pisał? Że "pewnie filmu nie obejrzy"? :)

piXi napisał(a):(albo w ogóle opakowań) wymyślono legalne ściąganie filmów/seriali za pieniądze... Ale cóż, Polsce do miana rozwiniętego kraju dużo brakuje...

Bo w Polsce ludzie ściągają z torrentów i myślą, że to legalne. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
piXi napisał(a):Zważywszy, że często gazetówki to badziewnie skompresowane DVD5 to nie do końca... ;-)

zauwaz ze kolega ripuje czyli pewnie "robi" divx'y czyli mala roznica

Odpowiedz
majlo napisał(a):[quote="piXi"]Bez sensu jest dla Was to pierwsze, a widziałem tutaj kilka osób, którzy w drugą stronę przeginają ("w sumie to film mnie nie interesuje i pewnie go nie obejrzę, ale tani był, miał 2-3DVD i świetne opakowanie")... ;]
Kto tak pisał? Że "pewnie filmu nie obejrzy"? :)

Don Bubas bodaj pisał, że kupił dwa pierwsze epizody SW z premedytacją, wiedząc że ich nigdy nie obejrzy ;p W sumie ja postąpiłem podobnie i kupiłem NT, na kurcze pieczone mi to było jak głównie OT oglądam ;p Sory jak sie pomyliłem, nie chce mi sie tego postu szukać ;p

Odpowiedz
Trafiłem przypadkiem na dyskusje i mnie zainteresowała ;) Kilka osób pisało o układaniu kolorystycznym filmów. Właśnie tak układam od lat. No i aż założyłem konto aby się pochwalić ;P Co prawda nic nie można znaleźć za to wyrabia się pamięć jak wygląda pudełko. Czasem musiałem sprawdzać na necie wygląd grzbietu i potem dopiero szukałem na półce w danym kolorze ;) hehehe paranoja. Za to świetnie to wygląda!

[Obrazek: DSC_0023.JPG]

Co do półki. Polecam regał Besta z Ikei. Wysokością i głębokością jest idealny pod DVD.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości