Uniwersum The Conjuring / Annabele / The Nun
Niestety zawód :( Film zapodaje przewidywalne jump scare'y jeden za drugim... a nie zapodaje ciekawej historii. Ale też nie jest aż tak bardzo źle jak niektórzy mówią. To po prostu średniak, który nic nie wnosi do tego uniwersum, ale da się obejrzeć. 6/10.
Trakt.tv Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
W piątek w Ameryce bardzo dobre 21,1 mln$, za to w Polsce rewelacyjne 127 tys widzów dla Zakonnicy.

http://boxoffice-bozg.pl/box-office-polska-swietny-piatek-zakonnicy/

https://deadline.com/2018/09/the-nun-weekend-box-office-conjuring-records-peppermint-jennifer-garner-1202459068/

Odpowiedz
Po części nie rozumiem, a po części chyba rozumiem fenomen tych filmów, którym daleko do bycia dobrym. A te wszystkie Conjuringi i Anabelle to ja już można nie rozróżnic jednego od drugiego, tych wszystkich sequeli/prequeli/spin-offów. Taki horrorowy odpowiednik Marvela, czyli kino ukierunkowane głównie na amerykańskich nastolatków. Ze dwa filmy nawet ok, resztę da się oglądać tylko i wyłącznie z uwagi na przyzwoitą realizację. Bo fabularnie to sztampa/schemat. Na dodatek nie ma tu dobrego gore, zego nagości, czarnego humoru też nie uświadczysz, ogólnie nuuuudy. :P ;)

P.S. Gdyż domyślam się, że sceny gdzie np. zakonnice wspólnie biorą prysznic nie ma? W dawnych horrorach to byłby mus. ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen KennedyOdpowiedz
McHorrory?

Odpowiedz
Czekam aż w sequelu zrobią z Irene Lorraine a Vera Farmiga i tak się nie pojawi :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości