Untitled Tarantino's Charles Manson Movie
Pojawiły się plotki kolejne dotyczące filmu o Mansonie.
Przewidywana data premiery 2019, budżet oscylować ma wokół 100 mln dolarów a w obsadzie znaleźć się mają Margot Robbie, Leonardo di Caprio, Brad Pitt, Samuel L. Jackson.

Jak to się sprawdzi to jaram się jeszcze mocniej.

Odpowiedz
Inna plotka jest taka, że postać kobieca (główna) będzie grana przez JL...

A sama historia ma mieć tyle Mansona, co Bękarty wojny Hitlera Uśmiech

Odpowiedz
Fakt, acz podobno nadal motyw jego zbrodni będzie kluczowy, więc jak dla mnie okej Oczko

A JL...nie zdziwiłbym się jakby była np. jedną z członkin Rodziny Mansona, może nawet jedną z biorących udział w ataku na wille Polańskiego? Mam tylko nadzieje, że faktycznie nie zagra Sharon do której roli Margot Robbie jest absolutnie idealna.

Odpowiedz
(03-11-2017, 18:45)Pelivaron napisał(a): A sama historia ma mieć tyle Mansona, co Bękarty wojny Hitlera Uśmiech

O tym już mówił jakiś czas temu ktoś związany z filmem (nie pamiętam kto) - ktoś po prostu rozdmuchał kwestię wątku Mansona, a to ma być film skupiający się na Hollywood lat 60., w stylu "Pulp Fiction", więc to będzie co najwyżej jeden z wielu wątków.

Odpowiedz
(03-11-2017, 18:45)Pelivaron napisał(a): Inna plotka jest taka, że postać kobieca (główna) będzie grana przez JL...

No ja jestem bardzo ciekaw czy to nadal aktualne. JL z pewnością była tam pierwotnie wpychana przez Harvey'a "Spasionego Predatora" Weinsteina, ale teraz gdy już go nie ma? Quentin może sobie zatrudnić kogoś innego. W "H8" też niby miała zagrać JL, ale - chwalmy za to pana! - Tarantino nie postradał zmysłów i zatrudnił Leigh.

Za to rysowana przed nami wizja angażu Pitta i DiCaprio... Widzieć ich w jednym filmie. W jednym kadrze. U Tarantino! Uuuuuuuuuuuuuallalala, czadowo.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Ja bym tam wolał żeby Quentin znów wyciągnął z kapelusza jakieś zakurzone, acz niedocenione nazwiska. Choćby do głównych ról.

Odpowiedz
Tom Cruise negocjuje z Quentinem rolę w jego nowym filmie. Podobno reżyser spotkał się również z DiCaprio i Pittem. Póki co nie wiadomo czy chodzi o tę samą rolę czy o inne.
W obsadzie jest Margot Robbie. Jednym z jego wątków jest śledztwo w sprawie serii zabójstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona.
Margot miałaby zagrać zamordowaną żonę Polańskiego, Sharon Tate.

Klimat ma przypominać "Pulp Fiction" (co raczej średnio mi pasuje do tragicznego wątku Romana).

http://www.filmweb.pl/news/Tom+Cruise+w+nowym+filmie+Quentina+Tarantino-125796
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Jeśli Robbie zagra Sharon a w różnych rolach (ale sadze ze chodzi o tą samą), Di Caprio, Brada Pitta, Jacksona i Cruise...już sie jaram Duży uśmiech Nawet Lawrence może zagrać wtedy na jakimś czternastym planie.

Ciekawe czy Tarantino znowu będzie pracował z Richardsonem...pewnie tak Duży uśmiech

Odpowiedz
Cieszyłbym się zwłaszcza na Cruisa, bo może taki reżyser jak Quentin wreszcie wyzwoliłby w nim jego talent Uśmiech
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Ostatni raz Tomasz pokazał, jak zajebistym jest aktorem w 2008 roku przy okazji Jajec z tropików Uśmiech U Tarantino też wymiecie, oby dostał angaż Język

Odpowiedz
(15-11-2017, 12:50)Arahan napisał(a): Cieszyłbym się zwłaszcza na Cruisa, bo może taki reżyser jak Quentin wreszcie wyzwoliłby w nim jego talent Uśmiech
Wreszcie? WRESZCIE? Oglądałeś z nim tylko Mission czy jak?

Odpowiedz
Mówię w ostatnich latach Oczko

Odpowiedz
Jeśli tak to racja, przydałoby mu się w czymś zagrać. Z naciskiem na zagrać Uśmiech

Odpowiedz
Na pewno ktoś kto napisał o Tomie taką laurkę:

http://film.org.pl/a/ludzie/tom-cruise-zagubiony-chlopiec-portret-aktora-46191/

Nie powiedziałby, że Tom to beztalencie. Niestety ostatnio ma słabszą passę. Jack Reacher, Mumia, itp.

Odpowiedz
Ale w "Barrym Sealu" wypadł całkiem dobrze. U Tarantino Tom również może pokazać klasę.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Quentin chce go do roli Hubbarda, albo ewentualnie Mansona. Wspomnicie moje słowa Duży uśmiech

Odpowiedz
Tak w ogóle to zastanawiałem się kiedyś czy mogłoby dojść do tej współpracy i myślę, że naprawdę coś ciekawego może z tego wyjść. Jeszcze powinien zagrać u Allena jak wiele znanych aktorów Uśmiech
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(15-11-2017, 12:45)Kuba napisał(a): Nawet Lawrence może zagrać wtedy  na jakimś czternastym planie.
No ale Lawrence  właśnie była przymierzana do głównej roli kobiecej. Wszystko wskazuje na to, że Tate może i będzie pełnić istotną rolę w tym filmie, ale wcale nie musi jej być dużo :/ 

Jak tak sobie przeanalizowałem, to ten angaż DiCaprio i Pitta naprawdę mocno niepewny jest - pierwszy może w tym czasie kręcić kolejny film ze Scorsese, a drugi WWZ2 z Fincherem. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
http://variety.com/2017/film/news/quentin-tarantino-manson-1202617387/

Nowy Tarantino ląduje w łapskach Sony

Odpowiedz
Sony ma to w swoich łapach? Myślicie, że już możemy okrzyknąć go najgorszym filmem w karierze WT? Oczko

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości