Untitled Tarantino's Charles Manson Movie
Niby QT zastrzegł sobie, że to on będzie odpowiadał za finalną wersję filmu. Zobaczymy Uśmiech

Odpowiedz
O ile wiem to Sony było współproducentem "Django" więc może nie będzie tak źle Język Zresztą bardzo wątpię aby Tarantino zgadzał się na jakiekolwiek ingerowanie w jego wizję produkcji a także wątpię żeby akurat jemu się w tą wizje pakowali.

Odpowiedz
przecież tarantino jest takim pewniakiem finansowym, że finalna wersja to pewnie pierwszy punkt każdego kontraktu

Odpowiedz
https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/18072-nowe-szczegoly-dotyczace-fabuly-dziewiatego-filmu-tarantino

Zapowiada się coraz ciekawiej Język
Chce w tych rolach Cruisa i Pitta, Di Caprio niech zagra Mansona, nawet jak będzie go tyle co Hitlera. To byłby mój wymarzony wariant.

Odpowiedz
9 sierpnia 2019

To 50. rocznica morderstwa Sharon Tate i data premiery filmu.

Wow Uśmiech

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/quentin-tarantinos-manson-movie-lands-2019-release-date-1063556

Odpowiedz
Ciekawa data Uśmiech
Teraz się tak zastanawiam czy Tarantino pokazując atak na willę Polańskiego zrobi coś w stylu śmierci Hitlera w "Bękartach" i poprzekręca historie, czy jednak akurat w tej kwestii będzie sie trzymał faktów.

Odpowiedz
Moim zdaniem Tarantella polegnie tym filmem. Kończą się pomysły, o tak.

Odpowiedz
Jest coś fascynującego w tej prawicowej potrzebie przekręcania nazwisk Uśmiech

Odpowiedz
(02-12-2017, 11:29)hoplophob napisał(a): Moim zdaniem Tarantella polegnie tym filmem. Kończą się pomysły, o tak.

Jestem ciekaw reakcji QT jakby sie dowiedział, że ktoś film o Hollywood lat 60, Rodzinie Mansona, zabójstwie Sharon z aktorami pokroju Di Caprio/Cruisa/Pitta i Robbi określił dowodem na "kończenie się pomysłów".

Odpowiedz
(02-12-2017, 11:47)Phil napisał(a): Jest coś fascynującego w tej prawicowej potrzebie przekręcania nazwisk Uśmiech

vast nie jest prawakiem Uśmiech
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Kurde, sam projekt i potencjalna obsada sprawiają, że nie jarałem się projektem Quentina tak bardzo od Inglorious Bastards, ale cały czas mam trochę problem z tym stawianiem w centrum morderstwa Tate. Czy Quentin się nie odcinał od tego trochę? A teraz ta data premiery. Trochę mi sie to niesmaczne wydaje. Zaproszą Polańskiego na premierę? Oczywiście nie przeszkodzi mi to jarać się filmem i mam nadzieję dobrze bawić w sierpniu 2019. Taka hipokryzja.Oczko

Odpowiedz
QT zaledwie uściślił, że film nie będzie o Mansonie i jego Rodzince. A to przecież nie oznacza, że zabójstwo Tate nie będzie jego istotnym elementem fabularnym.

Zresztą datę premiery mogło akurat wybrać Sony.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Wydawało mi się, że Quentin dementował plotki i mówił, że masakra nie będzie ważnym elementem fabuły a jedynie tłem. Widcznie źle zapamiętałem. A co do daty to nawet jeśli Sony ją wybrało to Quentin mógł zaprotestować chyba. Zakładam, że pomimo zmiany wytwórni nadal ma decydujący głos. 

Odpowiedz
Z informacji, które dotyczyły umowy pomiędzy Sony, a QT wynikało, że ma on jedynie (albo aż Język) absolutną władzę i głos decydujący, co do ostatecznej wersji filmu. Nigdzie nic nie pisano o ewentualnej dacie premiery, więc możliwe, że Sony sobie to zastrzegło. Cholera wie, jakie tam gierki odchodziły w biurowcach Sony i czego dokładnie dotyczyła gadka szmatka. Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Co do daty - z jednej strony może wydawać się to dla kogoś niesmaczne, ale z drugiej jakiś tam potencjał marketingowy też jest. Tak czy srak, jedna z najważniejszych premier roku Uśmiech Jak kino pozwoli to melduję się na pokazie przedpremierowym Język

Odpowiedz
Rodzi się pytanie: czy z poważnego tematu Tarantino zrobi kolejną absurdalną komedię głupoty (jego ulubiony gatunek od wielu lat) czy zaskoczy wszystkich i pójdzie w powagę?

Odpowiedz
(02-12-2017, 12:18)PropJoe napisał(a): Zaproszą Polańskiego na premierę?

Skoro ta premiera będzie się odbywała w USA, to naprawdę bardzo, ale to bardzo ciężko będzie Język

Odpowiedz
DiCaprio już oficjalnie na pokładzie.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
No i świetnie. Teraz trzeba czekać kto wygra rywalizację o drugą rolę. Czekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie Robbie.

Odpowiedz
Justin Kroll napisał na twitterze o tym co słyszał:
- Pitt odpadł z uwagi na konflikt w swoim harmonogramie (może Fincher w końcu dopracował WWZ2??),
- jeśli tylko ją zechce, jedna z ról jest już Cruise'a,
- jedna z pobocznych postaci została napisana z myślą o Al Pacino.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Pacino = świetnie, a Cruise po latach grania na badziewnym greenboxie ma szansę u Tarantino stworzyć swoją najlepszą kreację od czasu "Magnolii".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości