Untitled Tarantino's Charles Manson Movie
O żesz w mordę. Wygląda na to, że ktoś (niestety, nie pamiętam, gdzie to przeczytałem) trafił z rolą DiCaprio.
[gość sugerował, że główna postać z nowego filmu QT, będzie wzorowana na.... Clincie Eastwoodzie Uśmiech]

http://collider.com/new-quentin-tarantino-movie-leonardo-dicaprio-character-details/#images

Zobaczcie w czym grał Eastwood w latach 1959-66 Język
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy w twoim poście to "Clint Eastwood" i przez chwilę serce mi zamarło. Ehh Smutny

Wiadomo może kiedy startują zdjęcia? Przynajmniej teoretycznie? Duży uśmiech

Odpowiedz
Co jakiś czas zerkam na twitta Krolla i dziś akurat dał małe info:

Cytat:Some QT-Manson updates: The role Pitt and Cruise have met on is for that of a stuntman not prosecutor, the Leo character is also Tate's neighbor in the pic and Polanski will play key role in film, QT going discovery route wants authentic polish thesp

Ps. Jeśli Tarantino chce polskiego aktora to szybko dawać mu namiary na Piotra Głowackiego Język
Chyba pierwszy (i być może jedyny) aktor, który przychodzi mi na myśl. Pasowałby idealnie wiekowo i wizualnie, chociaż od Polańskiego jest wyższy. [No ale z Polańskiego kurdupel jest, więc QT może mieć problem ze znalezieniem kogoś lepszego]
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
No jakby wystąpił Głowacki to super, propsy dla Tarantino, że chciałby Polaka w tej roli.

Czekam na potwierdzenia Cruisea - chwiałbym go zobaczyć u Tarantino.

Odpowiedz
Braciak też mógłby być dobry.

Odpowiedz
Dawid Ogrodnik byłby też ok Duży uśmiech No i gość zagrał w "Idzie", która jakby nie patrzeć jest jakoś rozpoznawalna za granicą Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Pożartowałbym o Karolaku, ale to już nudne. Ogrodnik jest idealny.

Odpowiedz
Ogrodnik obok paru innych nazwisk, to wielka nadzieja dla przyszłości polskiego aktorstwa. Z drugiej strony na rolę kurdupla Romka, to trochę z 10 cm będzie trzeba mu odjąć, a szczególnie we wspólnych scenach z Robbie Oczko

Odpowiedz
Kto kogo by nie zagrał, ja czekam na Mansona. Moje pobożne życzenie: Manson to psychol i morderca, no doubt about it, ale jego wywiady są kultowe. Gdyby nie jego zbrodnie, spokojnie nazwałbym go współczesnym filozofem.

There's a black Jesus down in Florida, he's having a good time.

Odpowiedz
^ Tak! Wielki powrót Jima.

Odpowiedz
Lepiej nie, bo jeszcze za bardzo wczułby się w rolę, uwierzyłby, że dusza Mansona przejęła jego ciało i zacząłby robić niefajne rzeczy na planie Język

Odpowiedz
O kurde, Jim wygląda pojebany brat bliźniak Masona. Chciałbym to zobaczyć

Odpowiedz
Na Polańskiego to by się Andrzej Andrzejewski nadawał w sumie, ale mało się już o nim słyszy, więc pewnie nie ma nawet szans.

Odpowiedz
Braciak byłby idealny. Dosztukować mu nos i jedziemy. Jak nie on to może Michał Meyer z SNLa. Zdaje się, że to native speaker

EDIT: No i nasz niezawodny Więckiewicz też dałby radę
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Kto nie zagra z Polaków ma do kroćset fur beczek! robotę jak w raju - będzie ekranowym mężem Margotki <3 Duży uśmiech

Odpowiedz
W temacie Jima, to pomyślałem identycznie, jak patyczak. Wybór mega ciekawy, ale równie dziwna akcja mogłaby za takim castingiem podążać.

Jeżeli jakiś polski aktor wystąpi u Quentina, to nie będzie już w naszym kraju większej gwiazdy środowiska filmowego. To będzie taka przewaga, jakiej jeszcze nie doświadczyliśmy. Nic w tym złego oczywiście, ale mam nadzieję, że spotka to kogoś godnego takiej sytaucji. Ogrodnik jest ok. Tragedią by było, gdyby taki splendor spadł na kogoś typu nie wiem - Dygant. Umarlibyśmy wszyscy z zażenowania.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Ja zaglądam do swojej szklanej kuli i mówię wam, że żaden polski aktor nie zagra w tym filmie. Ale bardzo bym chciał. W sumie kwestia tego jak dużą rolę ma mieć postać Polańskiego - im mniejszą tym większa szansa na Polaka w obsadzie.

Odpowiedz
Głowacki albo Ogrodnik i nikt inny nie przychodzi więcej do głowy. Ewentualnie Jakub Gierszał.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(02-02-2018, 16:27)simek napisał(a): Ja zaglądam do swojej szklanej kuli i mówię wam, że żaden polski aktor nie zagra w tym filmie. Ale bardzo bym chciał. W sumie kwestia tego jak dużą rolę ma mieć postać Polańskiego - im mniejszą tym większa szansa na Polaka w obsadzie.
Dlaczego? Waltza wytrzasnął to i kogos innego moze.

Ja chce Milowicza.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Milowicz byłby świetny, tylko nie jako Polański, ale zapity, tłusty Elvis u schyłku kariery. Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości