Urodziny KMF!
Ano takie jakieś ploty krążą, że kończycie (znaczy nie Wy, tylko Wasze dzieło ;) ) dziś 6 lat. No więc ten tego...wszystkiego filmowego, niech się stronka pręży i rozwija i w ogóle i w szczególe, no i co się będę rozpisywał, najlepszego po prostu !!! :mrgreen: :D :!: :!: 8)

PS. Najpierw Tomashec z potomkiem, teraz rurodziny - cóż to się narobiło :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No, no, stooo laaat, stooo lat! I jeszcze jeden i jeszcze raz... a kto z nami nie wypije...

:D

Odpowiedz
oczywiście najlepsze życzenia dla wszystkich z KMF-u.
Lubie waszą stronke, teksty, forum, często tu bywam (a piasuje rzadziej) ale jest rzecz której chyba najbardziej można wam pogratulować mianowicie zgranej paczki która mimo dzielących ją kilometrów trzyma sie już tyle lat i łączy ta sama pasja -FILM!
Pozdrawiam - Tomek.

Odpowiedz
6 lat... Widać przez ten czas klubowicze nie próżnowali. Jak mniemam efektem ich pracy jest najciekawsza polska strona poruszająca tematykę filmu. Filmweb? Stopklatka :?? W porównaniu z KMF powiedzmy sobie szczerze wypadają blado. Dzięki chęci i pracy klubowiczów strona oferuje niemalże wszystko. Aż roi się od obszernych działów, profesjonalnych artykułów i recenzji. Czego mogę więc życzyć z okazji tej rocznicy? Przede wszystkim kolejnych równie owocnych lat, zapału i oczywiście weny twórczej.
Niech Moc Będzie Z Wami ;).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
czas nam myka ku przodowi i dziś KMF wkracza w wiek szkolny. Niech żyje, niech się rozwija, niech pędzi ku świetlanej przyszłości, zaszczytom i zasługom, znaczkom okolicznościowym i przemówieniom parafialnym, póki nas Apokalipsa nie rozłączy:)
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
Nie 6 lat, tylko 7. KMF idzie do szkoły, trzeba mu na zjeździe zeszyty i całą wyprawkę kupić, będzie wesoło :)

Kurcze, jak poraz pierwszy się tu znalazłam (znaczy na stronie) to Klub wkraczał dumnie w czwarty rok swojego istnienia, ja miałam krótkie włosy i nie znałam "Memento" :lol:.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
zaś jak Mefisto ten temat zakładał, KMF miał sześć lat właśnie.
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
Toteż pozwoliłem sobie na zmianę nazwy tegoż tematu. :)

Odpowiedz
Na datę nie spojrzałam :/

A z resztą, nieważne. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO tak czy inaczej!

Odpowiedz
raul napisał(a):oczywiście najlepsze życzenia dla wszystkich z KMF-u.
Lubie waszą stronke, teksty, forum, często tu bywam (a piasuje rzadziej) ale jest rzecz której chyba najbardziej można wam pogratulować mianowicie zgranej paczki która mimo dzielących ją kilometrów trzyma sie już tyle lat i łączy ta sama pasja -FILM!
Pozdrawiam - Tomek.

czasami warto sie powtarzać! :D

Odpowiedz
no to siup!

Odpowiedz
I na druga nozke...

Odpowiedz
Koloroooowych jarmarków... :D
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Spóźnione ale szczere :) .

Odpowiedz
sto <hyp> lat!!! <hyp>

Odpowiedz
ale ze mnie impertynent...zeby zyczen nie zlozyc.... :(

Wszystkiego naj naj naj....oby dalej szlo Wam dobrze.... sto lat! sto lat! sto lat! sialalalala...... ... .. . :D

Odpowiedz
Sto lat, sto lat :!: Już się nie mogę doczekać osiemnastki :D

Odpowiedz
Trochę mniej się spóźniłem, niż rok temu.
Kolejnej rocznicy, kolejnych sukcesów, i kolejnych występów w TV życzę :) Zresztą co tam występów - własnego programu.

A po osiemnastce pewnie filmy z zakazanego gatunku będą recenzowane :P
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
OSIEM LAT KMF! ;)

Może dotrwamy do dziesięciolecia :twisted:
8 lat, to już coś - ja stronę znam 5 lat, to jednak kupa czasu. Ale jesteśmy fajni.

Odpowiedz
no ja znam stronkę praktycznie całe 8 lat :D Chyba połowa tego to będzie współpraca, więc nie tak źle :D
Najlepszego!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości