Urodziny KMF!
Zjazd rocznicowy KMF dobiegł końca. Były quizy, wycieczki na rynek i zamek w Ujeździe, był tort z napisem "X-lecie KMF" i rozdano statuetki pamiątkowe. Jak zwykle było zabawnie, zabawa była przednia i żal było wyjeżdżać. Poniżej zdjęcie zbiorowe oraz
zdjęcie statuetki ;)

[Obrazek: zjazd.jpg]
[Obrazek: kmf.jpg]
"It's alive!"

Odpowiedz
Czekamy na relację ze zjazdu.
Najlepiej "z jajem": )
Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
Uprzejmie inofmuję, że dziś tj 10 sierpnia 2010 roku KMF kończy 11 lat i zaczyna dwunasty rok działalności. W tym miejscu dziękuję wszyskim klubowiczom za poświęcenie i wkład w budowanie tego wspólnego dzieła, jak również dziękuję wszystkim stałym i niestałym współpracownikom za pisanie tekstów na stronę oraz inne przejawy zaangażowania w sprawy KMF. Na koniec podziękowania dla Forumowiczów, którzy także dokładają konkretną cegiełkę do tej budowli zwanej Klubem Miłośników Filmu - pewnie bezsensowna ta przemowa, ale pisana była na szybko, bo na urlopie jestem i na chwilę tylko do kompa usiadłem. Wielkie dzięki wszystkim zaangażowanym w sprawy klubowe, wielkie dzięki dla czytelników i w ogóle dziękuję wszystkim za wszystko, mając nadzieję, że 12. rok działalnośći klubu nie będzie ostatnim ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
Najlepszego.:)

Odpowiedz
DUX napisał(a):W tym miejscu dziękuję wszyskim klubowiczom za poświęcenie i wkład w budowanie tego wspólnego dzieła, jak również dziękuję wszystkim stałym i niestałym współpracownikom za pisanie tekstów na stronę oraz inne przejawy zaangażowania w sprawy KMF.

Wszelkie podziękowania przyjmuję przelewem.
Nr konta: 32 2130 0004 2001 0354 6652 0001.
:cool:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Najlepszego : )

Mefisto -> zapomniałeś niku i hasła podać - wyślij mi na priv :wink:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości