• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Usługodawca telewizyjny
poszukuję pomocy przy wyborze usługodawcy telewizyjnego. Chciałam podpytać z jakich usługodawców korzystacie?
kowaneta, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2014.

Odpowiedz
Torrent TV, za całą resztę przepłacisz :)

Odpowiedz
No, ale to zależy co Cię interesuje. Jeśli jesteś fanem sportu no to nc+ to mus. Jeśli interesują Cię głównie kanały filmowe to sobie sprawdzasz kto ma najlepszą ofertę podstawową plus pakiety dodatkowe typu HBO czy Cinemax.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Serio pakiety u operatorów mogą być tak drogie? No właśnie widziałam całkiem fajną promocję za 100zł bodajże w Vectrze na pakiet z złoty z ciekawymi kanałami+net, dlatego chciałam się zorientować, czy ktoś ma od nich tv? :)

Odpowiedz
No jakiś sensowny pakiet telewizyjny z netem to koszt przynajmniej 150-200 złotych.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Kolejny temat kryptoreklamowy?

Odpowiedz
Od jakichś 2-3 lat nie mam telewizji (nie mylić z telewizorem) i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy :)

Odpowiedz
Cytat:Chciałam podpytać z jakich usługodawców korzystacie?

Somalijsko-rosyjsko-kubańskich - czyli kickass torrent i piratebay.

Odpowiedz
Tak jak pisze Pelivaron, zależy co chcesz oglądać, czy głównie filmy i seriale, czy sport (a jeśli sport to jaki). Filmy i seriale, to aż tak nie wnikałem do tej pory, bo i tak tego co akurat chciałbym obejrzeć nie puszczają, dlatego moim usługodawcą w tym względzie są (tak jak podpowiedzieli simek i Mental) spece z torrentów. Jeśli chodzi o sport, to:
Piłka nożna tylko w nc+ (i u tych usługodawców, którzy mają w ofercie kanały sportowe nc+), polsat w tym względzie wysiada, niby chwalą się, że mają Bundesligę, ale tak naprawdę to nie oni mają tylko Eurosport, który dostępny jest też w nc+. Wszystkie inne konkretne ligi ma nc+ (angielska, hiszpańska, włoska, francuska). Jest też nasza ekstraklasa. Poza tym Liga mistrzów i Liga europejska, czyli mają w zasadzie wszystko, co było do wzięcia poza piłką reprezentacyjną, którą ma akurat Polsat, aczkolwiek mecze polskiej repry i tak puszczają w polsacie głównym. W nc+ masz również NBA i żużel.
W Polsacie masz siatkówkę, Formułę 1, trochę boksu (aczkolwiek boks w jakiejś tam postaci jest również na nc+), z piłki nożnej są o ile dobrze pamiętam ligi: holenderska, belgijska, portugalska, rosyjska i szkocka, ale mogłem coś pokręcić, no i wspomniana piłka w wydaniu reprezentacyjnym.

Odpowiedz
Polsat Sport z piłki nożnej nie licząc repry to ma teraz tylko ukraińską, rosyjska i holenderską. No i piłkę plażową + Orange Sport, gdzie leci Puchar Polski, jeden mecz ligi włoskeij na kolejkę i chyba kilka krajowych pucharów. Jeszcze jest TVP Sport, ale tam to już w ogóle porażka. Bieda u nich pod tym względem. W ogóle jak ktoś jest fanem futbolu to najlepiej brać telewizję u jakiegoś dostawcy typu Inea czy Vectra. Ja posiadam i nie dosyć, że mam kanały sportowe z nc+ to jeszcze kanały sportowe Polsatu, więc to jest najlepsza opcja. No i w zasadzie telewizja jest mi potrzebna tylko do oglądania wydarzeń sportowych.

Odpowiedz
Cytat:+ Orange Sport, gdzie leci Puchar Polski, jeden mecz ligi włoskeij na kolejkę i chyba kilka krajowych pucharów.
Z Orange Sport jest tak jak z Eurosportem, jest w ofercie zarówno Polsatu jak i NC+.

Cytat:W ogóle jak ktoś jest fanem futbolu to najlepiej brać telewizję u jakiegoś dostawcy typu Inea czy Vectra. Ja posiadam i nie dosyć, że mam kanały sportowe z nc+ to jeszcze kanały sportowe Polsatu
Ale z tego co wiem nie wszyscy się kwalifikują do korzystania z ich usług. Ja na ten przykład nie:(

Odpowiedz
No niestety. Mi dopiero w tym roku podłączyli światłowody pod mieścinę i od niedawna posiadam.

Odpowiedz
Światłowody niby mam (też pod mieściną), ale jak poszedłem do Vectry, to mi powiedzieli, że na tym kablu, który jest zakopany pod ulicą nie da rady, bo to kabel Telekomunikacji (teraz Orange) i nie mają z nimi podpisanej umowy na przesył czy coś w tym stylu.

Odpowiedz
No możliwe, że nie ma w pobliżu odpowiedniej skrzynki. U mnie Inea założyła całe to okablowanie bo dostali jakieś dofinansowanie od UE. A pociągnięcie całej linii też nie jest takie tanie. Kilka lat temu mój znajomy na własną rękę ciągnął kable od TP bo chciał mieć neta 20 mega i trochę go to wykosztowało (teraz miałby za freeko, no ale on chciał wtedy :P).

Odpowiedz
(13-09-2014, 20:56)Gemini napisał(a): na tym kablu, który jest zakopany pod ulicą nie da rady, bo to kabel Telekomunikacji (teraz Orange) i nie mają z nimi podpisanej umowy na przesył czy coś w tym stylu.
Oho, widzę konieczną potrzebę interwencji państwowej - infrastruktura jest, a jacyś głupi prywaciarze nie mogą się, dla dobra społeczeństwa, dogadać, pasuje ich jakoś do tego zmusić ;)

Odpowiedz
Wydawało mi się, że nie ma aż takiej tragedii.. zwłaszcza, że widziałam ostatnio kilka fajnych promocji na net z tv. Tyle tylko, że zastanawiałam się jak jest z odbiorem właśnie. A do oglądania raczej potrzebuję filmów, seriali no I od czasu do czasu fajnie by było móc obejrzeć jakieś mistrzostwa sportowe ;)

Odpowiedz
Ja nie rozumiem jak ktoś w miarę oblatany w internecie może czuć potrzebę płacenia dosyć poważnej kasy miesiąc w miesiąc, aby mieć dostęp do kanałów TV w których puszczają filmy kilka/kilkanaście miesięcy po premierze DVD i BD. Jedyne wytłumaczenie, to, że się lubi lektora :) Nie mówię tutaj bynajmniej o piraceniu, bo usługi VOD i podobne są coraz lepsze i bardziej dostępne.

Odpowiedz
Simek, nie przesadzaj.

VOD kosztuje nawet kilkanaście złotych, podobnie film w wypożyczalni tradycyjnej, a jak się trafi ciekawa oferta na telewizji to grzech nie skorzystać.

Ja zamierzam kupić Cyfrowy. Za 55 zeta będę miał internet + telewizja, włącznie z pakietem HBO i Cinemax. No i na końcówkę siatkówki się załapię. Oferta tak dobra, że aż się haczyka jakiegoś boję:)
A ile bym miał VOD za tą cenę? 5 filmów na miesiąc?

Uważam, że posty promujące piractwo powinny być usuwane.

Odpowiedz
Za 3 dyszki masz Netflixa(można też próbować oglądać na Amazonie, Hulu plus jakieś polskie tałatajstwa, m. in Ipla), trzeba kombinować ze zmianą IP i tylko angielskie napisy, ale dla mnie jest to mniejszy problem niż bycie uzależnionym od sztywnej ramówki, mniejszego wyboru, późniejszych premier za wyższą cenę. No ale ja nie oglądam TV jak moi rodzice, żeby przyjść z pracy, rozsiąść się przed odbiornikiem i szukać co tam ciekawego dzisiaj wrzucili do programu.

Odpowiedz
Gdyby Netflix był po polsku, to bym się zastanowił. Angielskie napisy uznaję tylko, jeśli nie ma dostępnej polskiej wersji. Na starość się leniwy zrobiłem:)

Telewizję kupuję jako dodatek do internetu, jak się znajdzie dobrą ofertę, to niewiele więcej wychodzi. 150 zeta bym nigdy nie dał:) Ale to pewnie dlatego, że ze sportu tylko najważniejsze wydarzenia oglądam, które zazwyczaj są ogólnie dostępne (Polsat Volleyball zgroza!)

Też nie lubię być uwiązany ramówką i rzadko dość TV oglądam. Stosuję za to nagrywarkę i to kapitalna opcja. Ustawiam i potem odtwarzam, kiedy mam ochotę, co sprawiło, że już tak nie wyśmiewam TV jak kiedyś. Tak przynajmniej robiłem w UPC, ale teraz to chyba najdroższy operator, więc wypowiedziałem umowę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości