Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) (Reż. Luc Besson)
Gieferg, myślę, że nie popełnie faux pas jeśli w imieniu wszystkich powiem

[Obrazek: guess-what-squidward-guess-what-i-dont-give-a-fuck.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cóż, z uwagi na samą oprawe wizualną głupio byłoby w kinie nie obejrzeć :P Zwłaszcza, że wygląda pod względem scenografii, kostiumów, efektów najlepiej ze wszystkich tegorocznych blockbusterów (choć fabularnie pewnie będzie schematycznie do bólu).
Też jestem bardzo ciekaw wyniku w BO, zwłaszcza, że film musi zarobić sporo aby się zwrócić.

Odpowiedz
Widziałem ostatnio zwiastun Valeriana w 3D - bomba!
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Zwiastun Valeriana widzialem przed nowymi piratami w 2D. Robi to niesamowite wrazenie i nie wiem co musialoby sie stac, zeby tego nie zobaczyc w kinie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dokładnie. Bardzo ciekawe wizualnie, nawet jeśli fabułą polegnie (ale zapowiada się fajna przygodówka).
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Fabularnie po zwiastunach widac standardowo, wielkie zagrozenie ktoremu sprostac moze tylko dwojka glownych bohaterow. Generalnie nie nastawiam sie na cos co mnie czyms zaskoczy oprocz wrazen wizualnych.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Odpowiedz

Ok materiał, mam nadzieje, że Besson naprawdę stanął na wyżyny a film sprawi frajdę nie tylko fanom komiksu. 

Odpowiedz
Mój Boże, jak to wygląda!!! Każdy kadr jest małym arcydziełem, pełnym bogactwa i przepychu! Nawet jak fabuła ma być prosta i schematyczna dla samej strony wizualnej to trzeba zobaczyć w kinie. I naprawdę to będzie źle świadczyło o ludzkości jeżeli ten film okaże się finansową klapą. :( Dlatego też przynajmniej liczę i błagam, aby forum stanęło na wysokości zadania.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Mieliśmy już w tym roku jeden film, w którym byly zachwycające kadry, a który koniec końców zaliczył klape, zresztą slusznie, bo był gówniany. I dziwnym trafem w nim też główną rolę gral DeHaan. :)

Odpowiedz
(19-06-2017, 21:58)Lawrence napisał(a): Dlatego też przynajmniej liczę i błagam, aby forum stanęło na wysokości zadania.

Masz mój miecz :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Miejmy jednak nadzieje, że tu będzie finansowy sukces. Zwłaszcza, że konkurencja jest....niewielka? Mogę się mylić bo mieszają mi się tegoroczne letnie premiery, ale "Dunkierka" wychodzi chyba trochę wcześniej, na tyle aby większość widzów z tych którzy mieli pójść już poszła a potem jest tylko "The Dark Tower", które raczej nie powinno być szczególnym konkurentem w BO akurat :P

Nie wiem co będzie z fabuły, ale patrząc po tym (najwięcej prezentującym) materiale nie jestem w stanie sobie przypomnieć żadnego tak fantastycznego wizualnie, oryginalnego zapowiadającego się blockbustera. Przecież przy tym ostatni Strażnicy wyglądają jak podrzędne filmidło za marne pieniądze. Tutaj widać faktycznie ten duży budżet a przede wszystkim wizje i niesamowitą kreatywność Luca. No i z tego co rozumiem jest fanem komiksu więc kto wie czy nie skończy się tutaj na jego najlepszym projekcie w historii :P

Po tym materiale nawet zaczynam się do Cary przekonywać :P Obejrzałem jeszcze 2 razy....widać prawdziwą miłość do oryginału i to, że ci ludzie świetnie się przy tym bawią. Jestem bardzo ciekaw dodatków na jakimś DVD (oby z polskimi napisami). Z jednej strony ewentualna porażka i zawód będą bardzo boleć, ale z drugiej....może będzie blockbuster roku, konkurencja jest wysoka. (Dobra, nie oszukujmy się, Małpy "zaorają" resztę :D)

Odpowiedz
(19-06-2017, 22:02)nawrocki napisał(a): Mieliśmy już w tym roku jeden film, w którym byly zachwycające kadry, a który koniec końców zaliczył klape, zresztą slusznie, bo był gówniany. I dziwnym trafem w nim też główną rolę gral DeHaan. :)

Zgadza się, ale tylko połowicznie, gdyż mnie właśnie owy film się bardzo podobał i nie żałuję, że byłem na nim w kinie z garstką ludzi.

@Negatywny Dziękuję uprzejmie :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ej no, ale nie wieszczcie tu zaraz blockbustera roku tylko dlatego, że ładne obrazki. Najdroższa europejska produkcja, to musi jakoś wyglądać, bo inaczej byłby śmiech na sali. Ale wizualny przepych filmu nie czyni. Daję głowę, że skończy się na tzw. filmowej wydmuszce. A na pannę Delevigne czy jak jej tam (jeśli przekręcam nazwisko, to bez złych intencji) nie mogę w tej roli patrzeć. A już najgorzej jak w materiale pokazali obrazki z komiksu, to wtedy widać, że Cara do komiksowej Laureline jest podobna gdzieś tak na 0%. No i właśnie, skoro Luc w ogóle się nie postarał przy castingu, to czemu miałbym wierzyć, że zadbał o dobry scenariusz?

Odpowiedz
(19-06-2017, 23:09)al_jarid napisał(a): Daję głowę, że skończy się na tzw. filmowej wydmuszce.
Mówisz? Szkoda, miałem nadzieję że pobije dotychczasowy rekord 11 Oscarów :(

Odpowiedz
Okej, ale to nadal nie odbiera filmowi tego, że wygląda obłednie. Scenariusz liczę, że po prostu będzie niegłupi, spójny, z dobrymi postaciami i dialogami i zaangażuje, nawet jak to nie będzie 8 cud świata.

Parę Oscarów w kategoriach technicznych może wpaść :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon