Vikings [History]
http://uk.ign.com/articles/2014/01/08/vikings-season-2-trailer-explained nic o sznurach na Rollo?

Odpowiedz
Szybkie pytanko do tych co widzieli wersję zwykłą i rozszerzoną. Serialu jeszcze nie widziałem, więc oczywistym jest że pierwszy sezon obalę w wersji rozszerzonej, ale teraz pojawia się problem z drugim- oglądać na bieżąco czy poczekać na wersję rozszerzoną? Czy te dodatkowe sceny mocno wpływają na serial (podobno dotyczą głównie golizny i przemocy, więc to co tygryski lubią najbardziej), czy mogę spokojnie oglądać w takiej wersji w jakiej wyemitują?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No zajebiście. 4 miesiące po obejrzeniu 1 sezonu dowiaduje się, że była jakaś wersja rozszerzona...

Odpowiedz
Jw, tylko ogladalem na biezaco... Gdzie to dostac?
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Z tego co ogarniam to na Blu Ray wyszła wersja rozszerzona. Ale na szerokich wodach internetu, zawsze znajdzie się przyjazna zatoka :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Całość w HD:

Odpowiedz
Warto wspomnieć, że reżyserem powyższego jest Tomasz Bagiński.

Odpowiedz
Krótko - sezon drugi ruszył i jest dobrze. Podoba mi się, ale mogło być znacznie lepiej i tak chyba będzie w kolejnych odcinkach.

Odpowiedz
Czyżby przeskok o iks lat w następnym odcinku? Czy widziałem starszego Bjorna w zajawce?

Odpowiedz
Bjorn był starszy, to fakt. Ale czy już w drugim odcinku nastąpi przeskok czasowy, czy to była po prostu zajawka "w tym sezonie Wikingów" to inna sprawa. Trzeba czekać.

Odpowiedz
Post pod postem, ale muszę - ależ to było dobre! Cztery odcinki już minęły, a całość tylko zwyżkuje. Vikings teraz to zdrada, zemsta, zemsta i zemsta. Oraz ukrzyżowanko.
Cytat:Czy widziałem starszego Bjorna w zajawce?
Starszy Bjorn jest lepszy od młodego. Co prawda jeszcze się nie wykazał w walce, ale z samego zachowania i słów wychodzi z niego prawdziwy wiking.

Odpowiedz
Potwierdzam drugi sezon jest świetny i chyba nawet lepszy od pierwszego. Zdrady, zemsty i krwawe jatki to jest właśnie to czego oczekuję od serialu o wikingach :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Ten serial mega dobrze wali mi konia. Oglądanie go sprawia mi czystą przyjemność. Drugi sezon już na początku lepszy od poprzedniego - więcej mięsa, krwi, epy i konkretów.

Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się to, że postacie nie są ludźmi myślącymi współczesnymi kategoriami, przebranymi w kostiumy z epoki, ale że serial stara się oddać mentalność dawnych wikingów. Idealnie byłoby, gdyby jeszcze mówili w dawnych językach, bo na początku to udawanie, że wcale nie mówią po angielsku było trochę dziwne - teraz już się przyzwyczaiłam. Drugi sezon jest lepszy również za względu na nowy gatunek chrześcijan, których do tej pory serial przedstawiał jako ludzi małych, słabych i strachliwych - liczę, że król Ekbert zmieni ten stan rzeczy i okaże się godnym przeciwnikiem Ragnara. W 2x4 oprócz wymienionych zalet (ukrzyżowanko! :) była rewelacyjna muzyka. Bardzo fajny serial.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Cytat:Idealnie byłoby, gdyby jeszcze mówili w dawnych językach
Mówią, ale są to mikroskopijne wręcz ilości, raptem parę zdań tu i tam - jako dodatek do całości rewelacyjna rzecz, wielka szkoda, że całość nie jest taka. Wtedy byłoby jeszcze lepiej.

Odpowiedz
Bardzo pozytywne zaskoczenie, 1 sezon obejrzałem chyba w weekend.Właśnie skończyłem 2x1 i trochę dziwny odcinek
, ale zajawka kolejnego zapowiada się świetnie a i po waszych opiniach jestem dobrej myśli, będzie 3 sezon http://hatak.pl/artykuly/wikingowie-z-trzecim-sezonem-od-history-premiera-w-przyszlym-roku

Odpowiedz
Cytat:postacie nie są ludźmi myślącymi współczesnymi kategoriami

No to by była wtedy nieoglądalna żenada.

Travis Fimmel jest zajebisty. Grałby w każdym moim filmie - obok Hardy'ego, Olyphanta, Purefoya i Jane'a.

Odpowiedz
@Daner

Odpowiedz

Odpowiedz
Z tego co wiem, to kobiety (zwłaszcza shieldmaiden) miały sporo do gadania w wikińskich społecznościach. Ale mogę się mylić :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon