Vikings [History]
Wikingowie 1300 lat później.

[Obrazek: Travis_Fimmel_Vikings_Comic_Con_YVS0o_F29_Ui2l.jpg]

5 ep trzyma poziom, serial wspaniały jak na razie, wad nie dostrzegam. Pierwsza żona Ragnara to fajna dupa jest.

Odpowiedz
no nieźle się to ogląda, ale patrząc na zapowiedź kolejnego odcinka mam pewne wątpliwości, bo to zaczyna przypominać Dynastię.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(01-04-2014, 15:39)Mefisto napisał(a): zaczyna przypominać Dynastię.

Że niby Ragnar-Aslaug-Lagertha jak Blake-Crystal-Alexis? ;)

2x5 - super bitwa. Ex-mnich ma lepsze wizje niż Aslaug :).

Muzyka z serialu 2x4

"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
(01-04-2014, 19:24)Quay napisał(a): Że niby Ragnar-Aslaug-Lagertha jak Blake-Crystal-Alexis? ;)

Nie, chodzi raczej o relacje z Borgiem - walczą, godzą się, walczą, godzą się...

Odpowiedz
Cytat: relacje z Borgiem
W najnowszym odcinku już wiadomo, co to za relacje i bardzo mi to odpowiada.

Odpowiedz
Zajebiaszczy ten nowy odcinek.

Odpowiedz
A kolejne mogą być jeszcze lepsze, patrz spojler z wiki. Aż mnie zabolało.

Odpowiedz
Ragnar Lothbrok na burmistrza Poznania! Głosowałbym.

Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś dożył do tego posypywania solą...

Odpowiedz
(05-04-2014, 18:17)raven.second napisał(a): A kolejne mogą być jeszcze lepsze, patrz spojler z wiki.

Nie wiadomo jeszcze na pewno, czy do tego dojdzie - z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że B. będzie próbował kombinować z Horikiem, żeby wpłynął na decyzję Ragnara (choć pewnie raczej bez efektu).
Smutno się robi, że do końca zostały tylko 4 odcinki.

Tak na marginesie, to Lagertha
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
(04-04-2014, 13:16)raven.second napisał(a): W najnowszym odcinku już wiadomo, co to za relacje i bardzo mi to odpowiada.

Chujowe :) Coraz głupsze się te intrygi robią, jakby nie mieli pomysłu jak to dalej pociągnąć.

Odpowiedz
Jak na razie sezon 1 i odcinek 7, coz moge powiedziec, bardzo dobry serial :) wciaga, postacie moze moglby byc lepsze, ale aktorstwo nie jest zle.

Odpowiedz
No to najlepsze masz za sobą. Jak dla mnie to od 8 odcinka 1 sezonu (chyba najgorszy odcinek), serial trochę się zepsuł. Nadal jest to dobra produkcja, ale brak w tym jakiegoś większego skupienia- dziwne skakanie po wątkach oraz notoryczne timeskipy. Do tego wolałem oglądać jak Ragnarr wspina się powolutku do władzy, teraz jak już ją ma to jest nieco nudno. Do tego cenzura w 2 sezonie (1 widziałem w nieocenzurowanej wersji rozszerzonej) za bardzo rzuca się w oczy.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
szukam jakiegoś serialu i skupiam uwagę na Vikings albo GoT - oba wydają się ciekawe, ale jak to jest z cenzurą? Widuję różne obrazki tu i ówdzie, i nie bardzo rozumiem tego podziału, i jak go ewentualnie pominąć (cenzurę, to jest).
loading podpis...

Odpowiedz
Vikings- w TV brak nagości i dosyć stonowana przemoc. Blu Ray jest okazjonalna nagość i dosyć sporo juchy, plus kilka rozszerzonych scen.

Takie nieco absurdalny przykład:
Nie mówię że różnice są jakieś ogromne (często sekundy, góra minuty na odcinek), ale w przypadku bitew nieco razi.

GoT nie ma cenzury gdyż jest to serial emitowany na kablówce.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Odpowiedz
(10-04-2014, 08:58)Grievous napisał(a): Vikings- w TV brak nagości i dosyć stonowana przemoc. Blu Ray jest okazjonalna nagość i dosyć sporo juchy, plus kilka rozszerzonych scen.

jest gdzieś jakiś spis tego?

Odpowiedz
Muzyka pod koniec tego i poprzedniego odcinka przepyszna.

Odpowiedz
Eaaagle!

Sorry, musiałem :D

Taki zapychaczowy odcinek 7, przypominający że ma być to co nieco o kulturze wikingów. Ostatnia scena klimatyczna i chętnie obejrzałbym wersję nieocenzurowaną.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Ostatnia scena klimatyczna?
Ja widziałam jedynie pokaz głupiego barbarzyństwa.
Calcat iacentem vulgus

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon