Vlogi filmowe
#81
Dzięki Bucho za tego gościa od retrospektyw. Nie znałem go wcześniej, oglądam właśnie odcinek o Armii Ciemności i stoi na wysokim poziomie, chociaż ciężko mi przyzwyczaić się do akcentu :)

Odpowiedz
#82
To History Buffs nawet niezłe, ale cierpi niestety na ego własnego twórcy, który pławi się wręcz w tym, że on i jego badania mają rację, a filmowcy walą babole i jak mu się coś niespodoba, to taki ból dupy, że głowa mała. I tak na przykład recka Apocalypto jest nieoglądalna.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#83
Nie sluchalem History Buffs, ale Hodges sprawial takie wrażenie, jak jeszcze dawno temu pisaliśmy na Spill.com. Nie wiem czy bylbym w stanie go wiecej sluchac.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan


Odpowiedz
#84
No i co, Channel Awesome wzięło sprawę na przeczekanie? Cały czas pojawiają się nowe filmiki od Walkerów i kilku innych osób, a recenzje Infinity War na pewno są nagrywane na bieżąco. Filmiki dodajmy potwornie zminusowane. Aż dziwne, że skompromitowany szyld jest im nadal potrzebny.

Odpowiedz
#85
Wczoraj oglądałem pogadankę Ichaboda i Unclemroowy nt. Channel Awesome i trochę rzucili nowego światła i odpowiedzi na twe pytania. Unclemroowa jest zdania, że na osobiste przeprosiny Douga nie ma co liczyć. Powiedział też, że Doug odczeka kilka miesięcy milcząc i wystartuje z nowym kanałem na youtube'a niezwiązanym z NC i np. bedzie gadać o filmach z Robem. Z kolei Ichabod wątpi, że Walkerowie będą się sądzić z Michaudem o prawa do NC, jako że są kumplami. 

Przy okazji Malcolm gdzieś napisał, że kolejne odcinki NC się robią. I gdy ktoś spytał, że po chu robią dla CA, to on odparł, że nie powiedział, że robią dla CA, tylko dla NC.


Odpowiedz
#86
Z Ichabodem nie zawsze mi po drodze, mówi w 20 minut to co można byłoby załatwić w 10, a jego ego sprawi niedługo, że zostanie najmłodszym Polakiem w kosmosie, ale obejrzałem. Dobre podsumowanie, chociaż ja tam nie wierzę aby Doug gdziekolwiek się ruszał. Jeden wątek dyskusji był dziwny, że niby Walkerowie powinni sami iść na policję w sprawie JewWarrio, a ta na pewno coś by tam zrobiła. Tak, zlała ich ciepłym moczem, bo nie byli ofiarami.

Odpowiedz
#87
Z wielkiej chmury, mały deszcz. Niby Channel Awesome jako agregator został kompletnie rozpieprzony, ale to i tak było już zdychające zwierzę. Walkerowie stracili kilku sponsorów, ale na YT subskrybenci raczej stabilni, a ilość dislaików zaczęła się stopniowo zmniejszać aż do recki "Infinity War", której się oberwało za byciem pierwszym nowym post-drama materiałem. Za kilka tygodni pewnie ludziom się znudzi, kanał może zmieni nazwę na "Nostalgia Critic" aby odciąć się od smrodku i pójdzie to dalej. Jedynie co tutaj mogło by teraz namieszać to jakiś zbiorowy pozew.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trailery filmowe. LukeSpidey 9,211 604,515 Wczoraj, 21:16
Ostatni post: Badus
  Filmweb, IMDb, itp. - portale filmowe Craven 625 62,632 03-10-2018, 19:50
Ostatni post: Krismeister
  Warto przeczytać, czyli polecamy filmowe artykuły Jakuzzi 176 23,644 18-05-2018, 10:32
Ostatni post: f.lamer
  Ciekawe wywiady, rozmowy, wykłady filmowe Crov 43 9,548 01-11-2017, 22:32
Ostatni post: SonnyCrockettUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości