Wątek motocyklowy
Jakie posiadacie motocykle lub skutery? Co polecacie, a czego nie? A możecie marzycie o jakimś jednośladzie? Jestem szczęśliwą posiadaczką Kawasaki Ninja 300 - ten motocykl posiadam od 2 lat. Wcześniej miałam sportowe motocykle od m.in. Yamahy i Hondy.
steffa_forrester, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Oct 2013.

Odpowiedz
Tak wygląda mój. Grindowałem dla niego tygodniami.
[Obrazek: 689120-azwowscrnshot_091808_103007.jpg]

Żartuję. Gram hordą.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Zapodaj fote jak siedzisz na motorze albo nie uwierzę, że go masz.

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_l6p4hn1Mmv1qd0khb]

Z oczywistych względów jeżdżę nim tylko w nocy. Jeździłem, bo mi pół Łodzi rozkopali :(

Odpowiedz
Nie posiadam motoru ale gdybym kiedyś miał sobie kupić to wyglądałby(m) tak:

Odpowiedz
A mój tak (od 0:25)

Odpowiedz
Jestem posiadaczem niezawodnego motocykla Kawasaki w800 , wspaniała rzecz mieć taki motocykl , długo na niego zbierałem pieniądze ,sprzedałem mój stary motocykl
i mogłem spełnić swoje marzenie . Nie żałuję decyzji o kupnie motocykla.
steffa_forrester, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Oct 2013.

Odpowiedz
Rewelacyjny post, rewelacyjny. No i jeszcze ta zmiana płci w ciągu kilku ostatnich miesięcy - mocne.

Odpowiedz
Błąd 
Od kilku tygodni pełnię rolę motocyklowego plecaka :D Muszę przyznać, że świetna sprawa poznawać świat z perspektywy motocykla. Początkowo miałam duże obawy ale po zobaczeniu możliwości odpowiadam, że warto. Ale pamiętajcie też o odpowiednim ubraniu, bezpieczeństwo ponad wszystko.

Zapraszam do czytania mojego bloga http://najmodniejszewtymsezonie.blogx.pl/, będziecie zachwyceni.
kalina27, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since May 2015.

Odpowiedz
Plecaka? To da się zabawiać z plecakiem? Chyba że chodzi o zapinanie. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A to akurat ciekawy temat jest. Nikt z forum nie jeździ motocyklem?

Odpowiedz
Ja się próbuję bezskutecznie dorobić, ale niestety co chwila coś mi przeszkadza i muszę się pozbywać oszczędności na inne rzeczy. Taf lajf
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
A ile chciałbyś przeznaczyć na sprzęt? Bo jak chcesz nowy z salonu, to rzeczywiście, poprzeczka wisi wysoko.

Ja kilka lat temu kupiłem Suzuki SV650s. Jeżdżę i jestem zadowolony. Polecam wszystkim, zwłaszcza wersję bez owiewki.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon