Walking Dead
Kluski napisał(a):ale ostatni odcinek mnie już ostatecznie swoją bezsensownością pokonał.

Z ciekawości: możesz streścić czemu? :D
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Nie ma chyba nawet sensu umieszczać tego w spoiler, przecież tego badziewia i tak nie ogląda:

Napadli na placówkę zbawców, Morgan chciał ich prawilnie powystrzelać, ale przeszkodził mu Jesus, mówiąc, że coś tam. Później prowadzą ich do Wzgórza, część z jeńców ucieka, Morgan ich ściga i kiedy ma już zastrzelić tego najbardziej irytującego typa, jak filip z konopi wyskakuję Jesus i zbija jego strzał.

Ogólnie myślałem, że rozprawią się z Neganem w pierwszym odcinku, ale potyczka, jak widzę rozpisana jest na cały sezon, a przez kilka odcinków pana z wielką pałką nawet nie widać.

Odpowiedz
Czyli znowu odgrzewany do bólu kotlet i mierne dylematy moralne. Ostatni sezon miał parę dobrych momentów (w większości wszystko gdzie był Negan - szczególnie wątek z Eugenem)... ale jako całość był strasznie 'meh' i końcówka zniechęciła mnie do oglądania kolejnego sezonu.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Ogląda ktoś gówienko? Poprawiło się coś? Może jakieś guilty pleasure chociaż w ostatnich epizodach?

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/tv/news/948897-andrew-lincoln-could-be-exiting-amcs-walking-dead-season-9

Zawsze uważałem, że odejście Lincolna będzie dla TWD końcem - nomen omen dla mnie ten serial już sie skończył kilka lat temu i nie śledzę.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Norman się cieszy, podobno teraz będzie główną gwiazdą TWD i ma zgarnąć za to 20 mln $.

Odpowiedz
Niech oni już kończą to coś, póki jeszcze mają sensowną widownię (ja zrezygnowałem z oglądania 8 serii). Moda na zombiaki i tak już mija. To straszne oglądać jak mocny zjazd jakościowy miał tutaj miejsce. A Lincoln ciągnął ostatnie 3 sezony na swoich barkach. Nie wierze w opłacalność kręcenia 10 sezonu jeśli go zabraknie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon