Ankieta: Jak oceniasz Warcraft?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Warcraft (2016) reż. Duncan Jones
Co tam Hobbit, od Warcrafta ciekawsze i bardziej wciągające są nawet Gumisie.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Też powtórzyłem sobie Warcrafta - i przetrwał próbę. Co prawda tym razem odniosłem wrażenie, że początek jest mocno pocięty, ale wciąż: orkowie świetni, magowie świetni, generalnie mnóstwo zabawy. Świetnie napisane czarne charaktery, którym drobne smaczki nadają wiarygodności i głębi, np. Blackhand, który z rezygnacją przyznaje, że robi to, co robi, bo jest już tylko pożywką dla czarnej magii. Mocne 8/10 i naprawdę mam nadzieję na sequel.

Przy okazji: wydanie DVD dołączone do Polityki czy czegoś to jedno z najgorszych wydań pod względem obrazu, z jakimi się spotkałem. Rozmyta kaszana. Bardzo słabo nawet jak na standardy DVD.

Odpowiedz
Gieferg, Gumisie to ty szanuj. Pierwsze dwie serie są nawet całkiem spoko :)
Co do Warcrafta, to nie ma się co rozpisywać. Typowy film do bezbolesnego obejrzenia i natychmiastowego zapomnienia - czyli główny produkt, jakim dziś nas raczy Hollywood. Zdecydowanie wolę od tego te rozwleczone "Hobbity" - mają i więcej emocji i więcej akcji (przesadzonej, prawda, ale dzięki temu fantazyjnej).

Odpowiedz
To przykre, bo chciałoby się jakieś takie rasowe, epickie fantasy obejrzeć (coś nowego), ale nic nie ma, a Warcraftowi brakuje tego co jest podstawą, czyli zgranej ekipy postaci, dużo chemii i emocji, jakiegoś wprowadzenia do świata, a nie rzucenie w wir akcji wśród postaci które niekoniecznie da się lubić.

Odpowiedz
No nie? Aż dziwne. Myślałem, że po "Władcy Pierścieni" fantasy będzie miało w kinie wzięcie, a tymczasem nikt nie poszedł za ciosem (no dobrze, powstało parę filmów fantasy, ale głównie nakierowanych na dzieci i młodzież). I jeżeli wtedy nie wykorzystano okazji, to tym bardziej chyba teraz nic się nie zmieni.

Pozostaje nam więc taki Warcraft - film całkiem niezły do puszczenia w niedzielne popołudnie na Pulsie, w pakiecie z "W imię króla" ze Stathamem.

Odpowiedz
W pakiecie z W Imię Króla? Oj, to bardzo ostre porównanie, tym bardziej, że ja na filmie Uwe Bolla byłem w kinie (ciekawość) .to jednak wierzę, że film Duncana jest lepszy. Tylko muszę się za niego zabrać, ale tak różne opinie słyszę, plus nie grałem w Warcrafta i nie wiem, czy to nie problem?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ja nie grałem w WoWa nigdy i oglądając, miałem za głową odczucie, że to film bardziej dla fanów i to takich zagorzałych, tak jakby brakowało jakiegoś wprowadzenia dla zwykłych widzów, by wczuć się w klimat, tylko od razu z grubej rury wszystko poleciało.

Odpowiedz
W tego właściwego Warcrafta nigdy nie grałem, z kolei w WoWa grałem przez jeden weekend w 2006 roku. Potem stwierdziłem, że to nie ma sensu, ale i tak było to ciekawsze doświadczenie od oglądania tego filmu.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Odpowiedz
Jak by to kogoś interesowało (Mierzwiak kiedyś wspominał :P) - Warcrafta na BD można wyrwać w Saturnie za 49 zł + drugi film objęty promocją gratis. Skorzystałem i zgarnąłem do tego Inglorious Basterds.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości