Watch Dogs
Puszczanie gier z PC to normalna praktyka, nie ma się czym oburzać
Mój genialny gust filmowy - http://www.filmtied.com/user/czort

Odpowiedz

Ten trailer obejrzałem dla skontrastowania z GTAV i tak:

- wygląda jak Assassin's Creed in da future (serio - przecież interfejs żywcem wzięty, no i styl też podobny, jakby kolejna wersja silnika, nie mówiąc o zamaskowanym tajnym zabójcy w płaszczu)
- zbyt cool jak na mój gust
- zwraca uwagę lista platform: PS3, X360, also available on next generation consoles.

Odpowiedz
(30-04-2013, 18:04)military napisał(a): - zwraca uwagę lista platform: PS3, X360, also available on next generation consoles.
Większość gier, które wyjdą na PS4 będą wcześniej wydawane na PS3 czy XBox360 i nie sądzę żeby robili tą samą grę na dwóch różnych silnikach. Dlatego też nie warto kupować nowych konsol od razu, lepiej poczekać aż zaczną wychodzić gry wykorzystujące już w większym stopniu konsole niż te pierwsze zajawki, którymi nas karmią. A różnica pewnie będzie niemalże niewidoczna w np. takim Watch Dogs. Dopiero potem zaczną wychodzić tytuły jedynie na nowe konsole i wtedy będzie można podziwiać.

Odpowiedz
(30-04-2013, 18:04)military napisał(a): - wygląda jak Assassin's Creed in da future (serio - przecież interfejs żywcem wzięty, no i styl też podobny, jakby kolejna wersja silnika, nie mówiąc o zamaskowanym tajnym zabójcy w płaszczu)

W końcu to samo studio, a silnik z Assassina jest kapitalny, więc kompletnie się nie dziwię, że próbują go rozwinąć w innym, współczesnym tpp.

Odpowiedz
Też się nie dziwię - nie mówię, że podobieństwa są złe, po prostu je zauważam.:) Ale już design bohatera mi się nie podoba, no i pojawiające się na ekranie elementy interfejsu są jednak zbyt podobne do AC. Mam nadzieję, że WD nie dzieje się w tym samym świecie, bo pod względem fabularnym AC niestety słabuje.

Odpowiedz
O ile nie będzie to komedia, w której bawimy się w chowanie w sianie, a siadanie na ławce powoduje niewidzialność, będzie dobrze.

Odpowiedz
Siadanie na ławce przecież powoduje oczywistą niewidzialność, u mnie pod blokiem siedzą często w dużej ilości na ławeczkach i drą ryja do późnych godzin, ale jak przejeżdża policja (i pada hasło: watch! dogs!), to są dla nich niewidzialni, chociaż trwożnie i pospiesznie chowają siano.

Ja też chcę być hakierem i krakować krakersy lejkonik.
Listen to them. Children of the night. What music they make.

Odpowiedz
Luźne skojarzenie:

[Obrazek: watch_dogs_cemetery.jpg]

Dead Man Down:
[Obrazek: dmd_farrell.jpg]

Odpowiedz

Odpowiedz
Splinter Cell Conviction + Assassin's Creed = Watch Dogs. Nie wygląda szczególnie nextgenowo.

Odpowiedz
Akcja musi się dziać w przyszłości, bo w Chicago nie ma sklepów z bronią, a w 4:20 bohater wchodzi do jednego i przegląda guny :)

Odpowiedz
Cytat:Nie wygląda szczególnie nextgenowo

To samo pomyślałem. Jeśli to rzeczywiście pochodzi z PS4 to słabo, poziom niewiele lepszy niż RDR. GTA5 z pewnością go pobije.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
To nie jest gameplay z PS4 zacznijmy od tego, widać ewidentnie obłożenie klawiszy z pada od xboxa. Ten fragment rozgrywki ostatnio wrzuciło na swój kanał Official PlayStation Magazine i jest to gameplay puszczony z PC'ta z podłączonym padem od xpudła, który o ile dobrze pamiętam mieli okazje obadać we Francji.

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2013/05/10/watch-dog-ps4-screens-see-the-future-of-open-world-games/#gallery-top
Tutaj mamy zdjęcia z PS4 (zapewne bullshoty)

Odpowiedz
Na screenie moją uwagę zwrócił tylko najbardziej idiotyczny sweter w historii wirtualnych swetrów.:)

Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że tytuł multigenowy (?) nie pokaże mocy konsoli, bo będzie upośledzony właśnie przez to, że w pierwszej kolejności miał działać na gorszym sprzęcie, a po prostu ładniejsza, z lepszymi teksturami i efektami wersja będzie na PS4. Kretynizm moim zdaniem, no ale więcej platform = potencjalnie większy zarobek.

Czekam na prawdziwe next genowe rzeczy, póki co tylko nowy inFAMOUS na takowy wygląda sądząc po screenach.

Odpowiedz
Cytat:Przecież to oczywiste, że tytuł multigenowy (?) nie pokaże mocy konsoli, bo będzie upośledzony właśnie przez to, że w pierwszej kolejności miał działać na gorszym sprzęcie

Nie, to nie jest oczywiste - między PS2/360-PS3 robili po prostu inne gry z tym samym tytułem. World at War na PS2 to zupełnie inna produkcja niż WaW na PS3 - i dlatego WaW był "naprawdę" nextgenowy. Nawet jak gra była praktycznie ta sama - przykład CoD3 - to na nowej generacji pojawiły się te same poziomy, ale zbudowane na całkiem nowym silniku. Szczerze mówiąc, więcej jest przykładów takiego podejścia do gier multigenowych, niż skalowania gier z myślą o starej platformie. W końcu to zupełnie inna architektura itp.

Odpowiedz
Tak military, ale zwróć uwagę na techniczną przepaść jaka dzieli najładniejsze gry z PS2 od tych z X360/PS3. Nie było takiej możliwości, by działały na tym samym silniku, bo możliwości kolejnej generacji nie byłyby w ogóle wykorzystane.

Nie wiem jak za 4 lata będą wyglądać gry na nowym Xboksie albo PS4, ale tutaj już o takiej przepaści raczej nie będzie mowy. Wtedy miała miejsce rewolucja, teraz to tylko ewolucja.

PS. Ta hakerka wcale nie wygląda na "inspirowaną" Dziewczyną z tatuażem ;)

Odpowiedz
Watch Dogs ciągle wygląda, jak coś, co zainteresowałoby mnie, gdyby nie robił tego Ubisoft. No chyba, ze ten sam oddzial, co Far Cry 3.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Z tego co wiem to wiekszosc sie zachywca, ze to bedzie sukces Ubi Softu. Takze nie wiem chyba mind fuck.

Odpowiedz
Gameplay pochodzący rzekomo z PS4. Szczerze? Trzeba naprawdę wysilić wzrok (albo i wyobraźnię), by dostrzec tu jakiekolwiek elementy graficzne, których nie potrafiłby udźwignąć X360/PS3.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon