Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY]
Jestem kupiony tym trailerem.
Cigarettes and coffee, man. That's a combination.

Odpowiedz
Good, good, podoba mi się.

Czy to jest przewidziane na jeden sezon i koniec, czy jednak będą ciągnąć  aż się ludziom nie znudzi?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Niestety nikt z nas nie posiada szklanej kuli.

Odpowiedz
wygląda megaśnie - jest na co czekać :D
loading podpis...

Odpowiedz
To wygląda tak zajebiście, że... lepiej się nie napalać ;)

Czy tylko ja czuję tu klimat westernu bardziej niż w takim rimejku "7 wspaniałych"?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Niby wygląda fajnie, ale i tak pewnie skończy się na tym, że przez większość czasu będą trzaskane egzystencjalne banały z cyklu "co czyni nas ludźmi?, "czy maszyna może kochać?", "czy wyruchałbym robota?".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Po twórcach nie należy się spodziewać niczego innego.

Przykro mi to pisać, ale HBO skończyło się na kill 'em all.

Odpowiedz
O ile nie będzie to zabierać dużo czasu to filozofowanie o człowieczeństwie jest dla mnie plusem.
Cigarettes and coffee, man. That's a combination.

Odpowiedz
W planach jest tasiemiec:

http://www.slashfilm.com/five-westworld-seasons/

Odpowiedz
Pięć sezonów to ma być tasiemiec? Wszystkie najlepsze seriale - Breaking Bad, The Wire, The Shield, Six Feet Under - miało tyle, albo i więcej. Najwazniejsze, to żeby nie rozciągać niczego na siłę, a jeśli jest tutaj jakiś konkretny plan, to nie widzę problemu.

Odpowiedz
Ja też nie widzę problemu, po prostu nie zamierzam tego oglądać dopóki się nie skończy, pod warunkiem oczywiście że wszyscy wokół będą piać z zachwytu :)

Nie mogę powiedzieć że żałuję tych wszystkich fantastycznych chwil spędzonych z LOST, ale gdybym wiedział do jakiego końca to prowadzi, zrezygnowałbym z oglądania. Nauczony tą porażką nigdy więcej nie tknę serialu, który trwa, wyjątkiem są miniserie pokroju The Fall czy Sherlock.

Odpowiedz
Nie rozumiem takiego podejścia - sam widziałem parę sezonów Lost-a, i choć nie dotrwałem do końca, to nie żałuję czasu spędzonego przy odcinkach, które były zwyczajnie dobre/wciągające/ciekawe.

Odpowiedz
No to chyba planują też "inne epoki". 5 sezonów na Dzikim Zachodzie byłoby nudne.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jeżeli inne epoki, to byłoby spoko, ale mimo wszystko, znowu dla mnie 5 sezonów to jednak trochę jest.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
To przecież świetna wiadomość, że mają rozpisane całe 5 sezonów, dużo lepsza, niż gdyby zapowiadali, że na razie mamy super pierwszy sezon, a potem to się zobaczy.

Odpowiedz

Odpowiedz
Mniej klimatyczny ale... bardziej popaprany? Oby się udał ten serial

Odpowiedz
Właśnie miałem pytać gdzie cycki, ale na szczęście pojawił się ten trailer, bardzo fajny, tak energiczniej zmontowany. Czekam bardzo, drugi najbardziej oczekiwany serial sezonu.

Odpowiedz
Cytat:ale gdybym wiedział do jakiego końca to prowadzi, zrezygnowałbym z oglądania
Dla mnie ostatnia seria była epicka ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
[Obrazek: 1274080_mkt_pa_westworld-s1_po_v1_p.jpg]

nowy, gorszy plakat ->http://cdn1-www.comingsoon.net/assets/uploads/gallery/westworld/westposter.jpg

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon