Who is Who
Yatta :-) Zawsze miło coś wygrać.

Zasługę przypisuję prof. A. Pachowi który dzisiaj urządził egzamin. Zawsze kiedy muszę się, uczyć nagle zaczynam znajdować w sobie energię na wszelkie inne działania - dlatego zadałem sobie trud i pogooglałem trochę w poszukiwaniu grafik.

Mefisto napisał(a):01 Jessica Alba - zdjęcie stylizowane na Ursullę Andress, więc nic dziwnego, że zmyliło nowaka, także Eo nie trafiła, sądząc iż jest to Evangeline Lily ;) Jedynie Hannibal zgadł za pierwszym razem 8)
Ja byłem przekonany, że Alba to nr. 7, gdyby nie chęć upewnienia się byłoby kiepsko :).

Mefisto napisał(a):02 Jaime Pressly - tu, nie wiedzieć czemu, pani była do końca typowana jako Halle Berry - Hannibal upierał się przy tym nawet w rundzie drugiej, podobnie Eorath oddała taki głos. Nowak twierdził z kolei, że to Demi Moore. Jedynie Craven nie dał się przechytrzyć ;)
Od razu skojarzyłem tą fotkę :) Podobnie jak 06 Elisha, czy prościutką Kelly Brook i Scarlett Johansson.

Mefisto napisał(a):12 Lisa Kudrow - raz jeszcze Friends i raz jeszcze błędy - Hannibal obstawił w rundzie drugiej Jaime Pressly; w pierwszej rundzie nowak dał Kate Hudson, a Craven długo nie był pewien i zapodał Evę Padberg z duzym pytajnikiem na końcu :P
No w drugiej turze jeden z moich pierwszych typów.

Generalnie chyba większość grafik znalazłem dla pewności. Na końcu zostałem z 07, 08, 09 i 19 oraz z Hayek, Bellucci i dwiema paniami które kiepsko kojarzę (Casta minimalnie, Fuentes w ogóle). Hayek -> 19 za włosy i gabaryty, potem 09 i Monica za same gabaryty no i na końcu Casta wydała się mieć większy rozmiar więc 08 i ostatnia pani dostała szczęśliwą 7.

Mefisto napisał(a):To i tyle - uczestnikom dziękuję, a jeśli ktoś chętny, może to kontynuować - ja pasuję, chyba że znajdzie się więcej chętnych ;)
Dzięki, mam jeszcze ostatniego kolosa w sesji - może to mnie zmotywuje do zrobienia drugiej tury :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości