Wiedźmin
Powiem wam że książka dużo lepsza... Nie wyszła ekranizacja

Odpowiedz
Zapiszę to sobie w pamiętniczku.
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.

Odpowiedz
(12-11-2012, 16:27)aniaz1 napisał(a): Powiem wam że książka dużo lepsza... Nie wyszła ekranizacja
Po 11 latach wreszcie czuję się przekonany. Wielkie dzięki, aniaz!

Odpowiedz
"Rozmawiasz z trupem".

Z czego to było?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pytanie do "trupa", więc retoryczne. Co było w książce lepsze?
Gra aktorska, muzyka Ciechowskiego czy cycki?

Odpowiedz
Żebrowski był akurat jedynym plusem "Wiedźmina".

Odpowiedz
Wizualnie może jest plusem, ale aktorsko i bez charyzmy nie jest w stanie uciągnąć roli.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
W mojej pamięci czy też wyobraźni Żebrowski miał charyzmę, ale zobaczyłem teraz filmik w pierwszym poście. Ale masakra:D

O dziwo, czuć tam jakieś zalążki klimatu.

Odpowiedz
Ale nie ruszał wyobraźnią czytając scenariusz.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wiedźmo

Odpowiedz
Ponieważ od 2 miesięcy pracuję nad fan editem Wiedźmina mogę powiedzieć, że aktorsko film leży. Montaż i dialogi kręcone na jednym ujęciu są nudne jak flaki z olejem. Wszystko jest nadęte i do bólu poważne, nie czuć w tym przygody, a w scenach akcji brakuje muzyki przez co są strasznie nużące.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Brakuje muzyki, ale jak obaj wiemy... Nie na długo! ;)

Długo możnaby wymieniac, co jest nie tak w tym filmie i czego brakuje.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(20-11-2012, 12:53)Corn napisał(a): Ponieważ od 2 miesięcy pracuję nad fan editem Wiedźmina ...
Montujesz z serialu film na nowo?

Cytat:...w scenach akcji brakuje muzyki przez co są strasznie nużące.

Oczywiście zasięgniesz muzyki z gry?

Odpowiedz
Cytat:Montujesz z serialu film na nowo?
Tak jakby, chciałem stworzyć zupełnie nową fabułę pozbywając się m.in. Ciri z dialogów, co było karkołomnym zadaniem ale się udało. Nie jestem zadowolony z pierwszej wersji, ale przynajmniej udało mi się skończyć. Kwestia dopracowania, przycięcia niektórych scen bo są zbyt rozwleczone - wciąż zastanawiam się nad wycięciem jednego wątku, który rozciąga mi film o 20 minut.

Cytat:Oczywiście zasięgniesz muzyki z gry?
Na razie jest muzyka z Batman Begins i LOTRa, ale Crov, który widział fragmenty podsunął mi właśnie pomysł na muzykę z gry.

Odpowiedz
Co jak co ale muzyka to główna zaleta tego filmu/serialu, oczywiście gdzie jej brakuje mozna coś wstawić, ale sam bym pewnie uzupełniał kawałkami z soundtracku i tyle.

Jak grałem w Wiedźmina to wywaliłem z gry cały oryginalny soundtrack zastępując go mieszanką soundtracku z filmu, muzyki z Robina Sherwood (nie tylko Legend, ale wyizolowane audio tracki z angielskiego DVD), róznego rodzaju folku i paru kawałków z innych filmów (Ostatni Mohikanin, Conan, Braveheart, Królestwo Niebieskie, Dark Crystal).

Cytat:Ponieważ od 2 miesięcy pracuję nad fan editem Wiedźmina

I z czego go składasz? Masz serial w rozsądnej jakości? Zgrany z TV? Bo jak do tej pory spotkałem się tylko z VCD i ripami takiej jakości że robienie z nimi czegokolwiek nie ma sensu. Fanedit też bym z pewnością zrobił, gdybym tylko miał z czego.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
A masz zamiar przy okazji poprawić wygląd filmu, tzn. dodać jakieś filtry, lepiej zmontować walki itp?

Odpowiedz
Cytat:I z czego go składasz? Masz serial w rozsądnej jakości? Zgrany z TV?
Mam DVDRipa, albo VCD nie wiem - lepszej jakości nie miałem, ale ja nie jestem jej maniakiem - nie muszę mieć filmu w 1080p

Cytat:Co jak co ale muzyka to główna zaleta tego filmu/serialu, oczywiście gdzie jej brakuje mozna coś wstawić, ale sam bym pewnie uzupełniał kawałkami z soundtracku i tyle.
Muzyka jest zaletą, ale nie pasuje do filmu jako tak. To znaczy zachowałem ją tam gdzie nie miałem jak jej usunąć.

Military: Nad korekcją barwną popracuje z moimi znajomymi ze studia bo absolutnie mi to nie idzie. Bawię się filtrami ale słabo to wygląda.

Nie powinienem się chwalić niedokończonym dziełem ale mam tutaj taką próbkę, półtoraminutowy fragment walki z końcówki filmu. Ostatecznie scena dzieje się w nocy, więc nałożyłem później "nocny filtr".

Odpowiedz
Jak dodajesz muzykę, wrzucaj jakieś mało rozpoznawalne kawałki - słysząc coś z BB, od razu będzie się zwracało uwagę na to, że to tylko fanedit pozszywany z przypadkowych kawałków.:) Tak czy inaczej, czekam na efekty.

Odpowiedz
Muzyka z BB jest w pierwszej wersji, jak znajdę coś co mnie zadowala to zmienię.

Odpowiedz
czemu w nocy?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości