Wiedźmin / The Witcher - seria
Na dobrym piecu, bez problemu osiągalne. Zwłaszcza, że w niektórych miejscach wyraznie widać ziarnistość i brak/niski poziom AA, więc nie wyglądają mi na podrasowane.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Dla mnie również te screeny nie urywają dupy na tyle, żebym wątpił w ich prawdziwość.

Odpowiedz

Odpowiedz
Bedzie gra roku :)

Odpowiedz
Ja tego nie widzę =/

Niedługo na Bagińskiego spadnie kubeł zimnej wody, tak samo jak w przypadku "Hardkor 44" :(

Chyba, że znalazł kogoś kto wyłoży "trochę" hajsu, bo co by tu nie mówić, dzięki grze, film o Wiedźminie ma większe szanse na zabłyszczenie w USA.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
No nie wiem.

W sensie kibicuje, bo idea fantastyczna, a potencjał na zajebistość jest duża.

Ale wciąż nie jestem przekonany, czy Polacy potrafią uciągnąć takie kino gatunku. Szczególnie w pełnym metrażu.

No chyba, że nie będzie robione to na "polskich warunkach", a zamiast tego skorzysta nie tylko z kasy inwestorów zachęconych dobrym buzzem wokół marki wieśka i CDPR, ale także z talentu polskiego fandomu, a nie betonu naszych filmówek (jak w przypadku gry, która niejako korzystała nie tylko z pracy REd'ów, ale i pospolitego ruszenia ogółu polskich fanów fantastyki).

Trzymam kciuki, ale byłbym spokojniejszy, gdyby to była animacja, i w dodatku krótkometrażowa. Robiona w duchu opowieści Sapkowskiego.

Odpowiedz
Co do tego czy potrafią to powiem od razu: nie potrafią. :P Może Baginski bedzie potrafil, ale poki co nic na to nie wskazuje - tj. nie ma żadnego dowodu poza paroma ładnymi migawkami do Wieśka.

Ale to, że robią to oczywista rzeczy - ktoś wreszcie musi. Ja bym marzyl o serialu od HBO, no ale co zrobić. Sam film ma potencjał na jako taki sukces zagraniczny, bo marka już jest wyrobiona. Tylko musi być dobry.

Czekam. Niech tylko wyjdzie z "diwelopment" do "krecimy juz" do "premiera".
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(19-08-2014, 21:30)MOLQ napisał(a): Bedzie gra roku :)

Dla mnie na pewno. Również dlatego że w żadną inną w przyszłym roku nie zagram.

Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(21-08-2014, 21:45)zombie001 napisał(a): Ja tego nie widzę =/

Niedługo na Bagińskiego spadnie kubeł zimnej wody, tak samo jak w przypadku "Hardkor 44" :(

Fakt nie chcę być również zrzędą, gdyż sam chętnie bym coś takiego zobaczyć, ale w pamięci mam ten "Hardkor 44", z którego w sumie sam nie wiem co wyszło?

I to ma być stricte film aktorski? Skoro Bagiński jest specem od animacji, to nie lepiej pójść w stylu czegoś a la "Beowulf" Zemeckisa?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Poczekam na sprecyzowanie co to znaczy, że Bagiński "będzie odpowiedzialny za projekt". Kasę prywatną wykłada? Producentem będzie? Reżyserem? Z ekipą zaprojektuje lokacje i wygląd filmu?
Według mnie najlepiej jakby Platige Image było producentem i robili efekty specjalne, niech jakieś studio z Holly rzuci $ 80 mln i da porządnego reżysera i będzie cycuś.

Odpowiedz
Jedynym logicznym wyjściem byłoby wykupienie przez Amerykanów praw do Wiedźmina i zrobienie filmu z prawdziwego zdarzenia. Nie mówię o 200-milionowym PG-13 blockbusterze, ale o tańszym filmie z kategorią R w stylu Solomona Kane'a. Tam ten film mógłby się udać, u nas? NIGDY.

Odpowiedz
Jedynym logicznym wyjściem na zekranizowanie sagi byłby serial HBO.

Film-zlepek-opowiadań to nie jest to na co czekam.

Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Idealny jest serial od HBO. W ogole dziwi mnie, że nikt od nich jeszcze tego nie zaproponował. Albo z jakiegos innego kanału - fantasy robi sie popularne, marka Wiedźmina tez, a i sam świat jest troche grootronowy w tym, ze sa i cycki, i brutalność, i polityka, i fantastyka.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Autor: Gabz

[Obrazek: tumblr_nab0wrCqQk1qg8i80o4_1280.jpg]

Odpowiedz
Pomysł niezły, ale tak nasrane szczegółami, że zlewa się w nieczytelną masę.

Odpowiedz
(22-08-2014, 18:35)Crov napisał(a): Idealny jest serial od HBO. W ogole dziwi mnie, że nikt od nich jeszcze tego nie zaproponował. Albo z jakiegos innego kanału - fantasy robi sie popularne, marka Wiedźmina tez, a i sam świat jest troche grootronowy w tym, ze sa i cycki, i brutalność, i polityka, i fantastyka.

Z tą grootronowością bym nie przesadzał, gdyż jednak w "Wiedźminie" jest więcej akcji i raczej nie dałoby się wyciąć wiele momentów i zastąpić je dialogami.
Nie chcemy przecież aby było tak jak w niesławnej polskiej produkcji, gdzie się mówi o fantastycznych miejscach, stworzeniach itd. a nic tego nie widzimy.
Dlatego nie wiem, czy porządny serial nie kosztowałby drożej niż "Gra o Tron".

Ja sam wolałbym filmową serię. Tak jak kiedyś niby planowano z "Conanem", tak można byłoby zrobić z "Wiedźminem". Przy czym wiadomo czy PG-13, eRka itd. To wszystko niekończące się dyskusje.
Ale sam liczyłem, że przez popularność gier i książek też, ktoś sięgnie po ten pomysł. A może zamiast patrzeć na Amerykanów nie fajnie byłoby stworzyć mega europejską koprodukcję.

Ale wiadomo to wszystko sfera marzeń.
Arahan

Odpowiedz
Cytat:gdyż jednak w "Wiedźminie" jest więcej akcji i raczej nie dałoby się wyciąć wiele momentów i zastąpić je dialogami.

W Wiedźminie praktycznie nie ma akcji na wielką skalę, która byłaby na tyle istotna by się jej nie dało spokojnie wyciąć lub przedstawić na zasadzie niepokazywania tego na co nas nie stać. Jedyna większa bitwa w sumie spokojnie może zostać pominięta bo główni bohaterowie w ogóle w niej nie biorą udziału.

Odpowiedz
A ilość magicznych stworzeń? Ja po prostu chciałbym zobaczyć wykreowany inny świat. Wiadomo Wiedźmin, ze swoją przemocą, seksem itd. ale mimo wszystko chciałbym odczuwać magiczny klimat. I oczywiście piękne widoki, krainy, miasta itd. Nie kiczowato-bajkowo, ale tak jak w Wiedźminie powinno być.
I sam nie wiem, czy właśnie nie wolałbym jednak filmowej serii, od serialu.

Przy czym jak zaznaczałem, lubię i szanuję Tomka Bagińskiego, ale obawiam się, że ten "Wiedźmin" to tak samo powstanie jak "Hardkor 44". :(
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon