Wiedźmin / The Witcher - seria
A tak w ogóle to mam pytanie do tych co jedna postacią skończyli podstawke i dodatki, jak się wasza historia zakończyla, jak wygląda świat? U mnie:

Odpowiedz
U mnie to skomplikowane, ponieważ mój pierwszy gameplay, gdzie wybierałem "idąc za głosem serca", obejmował tylko podstawkę. Potem zacząłem grać drugi raz, wybierając inaczej niż za pierwszym razem (i inaczej niż żona, która grała w międzyczasie), a że wtedy do pewnych spraw bardziej się przyłożyłem, to w dodatki grałem kontynuując tę drugą rozgrywkę. Tym sposobem wszystko jest trochę zakręcone.

I love the smell of napalm in the morning.

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz

Btw. Tylko mnie denerwuje podejscie Platige Image i Bagińskiego? Nagadali się o filmie nagadali a tak gdzieś od roku cisza i żadnych nowych informacji. Wątpie aby ten projekt żył.

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
Pewnie już czytaliście:

http://polygamia.pl/sapkowski-bylem-na-tyle-glupi-aby-sprzedac-im-prawa-do-calosci/

W skrócie: Sapkowski połasił się na szybką kasę za prawa do Wiedźmina, bo nie wierzył w sukces gry, a teraz pluje sobie w brodę. A to peszek.
ordo ab chao

Odpowiedz
Było w linkowanym wywiadzie z Eurogamerem :)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Tytuł byłby dla mnie prawie idealny, gdyby nie powtarzające się NPCty. Ten chłopek z charakterystyczną brodą występuje praktycznie co parę metrów i to jedyna rzecz, która wybija mnie z immersji. Zastanawiam się z czego to wynika. Bo rozumiem, że to musi być technologiczny problem, pewnie jest zbyt pamięciożerne, ale dlaczego? Przecież krajobrazy, wystrój i architektura są mega zróżnicowane, a populacja zaludniając teren to jakiś atak klonów. Ciekawe czy w przyszłości znajdą sposób na rozwiązanie tego problemu.
ordo ab chao

Odpowiedz
Pewnie zarządzanie pamięcią, twarz ma więcej parametrów niż x, y i z do rozmieszczenia drzewek, no i ciężko zrobić tak, żeby losowo wygenerowane mordy były równie dobrej jakości, co ręcznie robione modele. Z tego co kojarzę, to chyba Black Mesa (mod do Half-Life 2) miało coś takiego, ale twarze i tak były do siebie dość podobne.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Kojarzycie żart z Geraltem w wannie? Generalnie chodzi o to, że PC GAMER od premiery trzeciego Wieśka, praktycznie każdy artykuł dotyczący tej gry, niezaleznie od treści, wieńczyło ujęciem nagiego Geralta w wannie z prologu Dzikiego Gonu. Z czasem zamieniło się to w swego rodzaju inside joke/mem.

Dziś CDPR, postanowili nagrodzić PC GAMERA za wytrwałość :)

Stauetka wygląda jakby pomalował ją jakiś Warhammerowiec (których u Redów nie brakuje).

http://www.pcgamer.com/bathtub-geralt-is-real/

Odpowiedz
Sapkowskiego przygód za granicą, ciąg dalszy. Arrogant motherfucker - napisał o Andrzeju, rosyjski kolega po piórze, tak więc bez zmian :)

https://www.reddit.com/r/books/comments/66b5vp/the_witcher_author_thinks_the_games_have_lost_him/

Odpowiedz
Sapkowski will be Sapkowski :)

Ja tymczasem, po niecałych czterech miesiącach przerwy od skończenia W3, wziąłem się za Serca z Kamienia i niespodzianki nie ma, jak na razie jest fenomenalnie i nie sądzę by miało się to zmienić. Motyw z Witoldem i weselem rozwaliły mnie na łopatki :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon