Wiedźmin / The Witcher - seria
Ale wtedy pewnie nie dostałby do ręki większej kasy.

Odpowiedz
Jeśli albo albo to jeszcze jestem w stanie zrozumieć :)

Odpowiedz
To nie była wcale mała suma jak na tamte czasy, a i cała otoczka wokół produkcji pewnie też nie nastrajała jakoś optymistycznie. Generalnie jestem go w stanie zrozumieć, natomiast te dąsy już po fakcie i foch na gry komputerowe jest żenujący.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18767403_740326676127812_4579954880355959590_n.jpg?oh=37f24dc334600ef2428f619f6c085902&oe=59B75AB0

Opis brzmi dziwnie, ale w sumie bardzo od książki nie odbiega, widać, że prowizoryczny. No i używają tytułu "The Witcher" :P

Odpowiedz
Najważniejsze, że based on fantasy saga, bo by huk dupy już było słychać ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
W sumie przynajmniej Netflix sygnalizuje, że to nie byly czcze obietnice :P Czekam na newsy bo jak Bagiński jeszcze raz powie, że nie może o czyms mówić to mnie szlag trafi

Odpowiedz
(30-05-2017, 19:02)Kuba napisał(a): bo jak Bagiński jeszcze raz powie, że nie może o czyms mówić to mnie szlag trafi

To lepiej rób uniki, bo jak nie to Cię trafi nie raz. 
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Normalnie gram sobie a tu nagle:

i ten wzrok... ekhm, nie przeszkadzam panowie.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Zostało mi jeszcze trochę zadań pobocznych i znaków zapytania na mapie, ale główny wątek skończyłem i chociaż fabularnie jest słabiej niż w Sercach z Kamienia, w Dzikim Gonie zresztą też, to 10/10 się należy. Za klimat bajecznego Toussaint, za horror, za bohaterów (Regis!), za wszystko.

Tym samym Dziki Gon, Serca z Kamienia oraz Krew i wino których nie umiem traktować inaczej niż jako całość, czytaj: po prostu Wiedźmin 3, ląduje na mojej liście ulubionych gier na zaszczytnym drugim miejscu tuż za The Last of Us.

Wiem że gra a film / serial to coś co trudno porównywać (choć wspomniane TLoU granicę między nimi w zasadzie zatarło), niemniej poprzeczka wisi tak wysoko, że nie wiem co musiałoby się stać żebym się serialem Netfliksa nie rozczarował, ale i tak mocno trzymam za niego kciuki.

---

EDIT: WOW!!!
http://cosplay.kotaku.com/may-the-ciri-cosplay-never-end-1795837252

[Obrazek: WNESEok_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f...elity=high]

Odpowiedz
http://m.newsweek.pl/kultura/filmy-i-seriale/netlix-zrobi-serial-o-wiedzminie-tomasz-baginski-o-nowym-wiedzminie,artykuly,411315,1.html

Znowu nie wiele konkretów i bardzo duże ogólniki, ale nadal coś
W ogól ni lepiej byłoby wydzielić oddzielny temat dla serialu?

Odpowiedz
Mierzwiak - które zakończenie ci się trafiło?

Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
To samo co ty, przy czym przeczytałem spoilery i grałem pod Annę Henriettę, z sympatii do niej i... nie jestem zadowolony, bo w praktyce wypadło to znacznie gorzej niż na papierze. Następnym razem doprowadzę do któregoś z pozostałych, natomiast do winnicy przyjechała jedyna słuszna osoba <3

Odpowiedz
Netflix zareagował na pewną krytykę w internecie i zmienił opis serialu na:

"Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra."

Odpowiedz
Bez sensu. Oryginalny opis był lepszy i nie wiem jaki był z nim niby problem. Raz, że idealnie wpisywał się w główny motyw książek, a dwa, że motyw Geralta, Yennefer i Ciri, tworzących popierdoloną, dysfunkcyjną rodzinę, jest dużo bardziej zachęcający niż "zmutowany łowca potworów...".
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
http://m.pssite.com/news/57030/wiedzmin-3-dziki-gon-dostanie-latke-pod-ps4-pro.html

Oh my!

Odpowiedz
Dobrze dla posiadaczy PS Pro, ja cisnę na PC Uber i Turbo Lighting i porównując to do pierwszego przejścia na zwykłej pe es czwórce różnica jest diametralna. Już sam zakres rysowania postaci tła dodaje +10 do klimatu.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Piękno tej gry na PS4 powala, ale obejrzałem kilka gameplayów na najwyższych ustawieniach w 4K... dla czegoś takiego byłbym w stanie kupić nowy komputer :)

Odpowiedz
Grałem na normalnym PS4 i muszę przyznać że nie licząc roślinności gra powala (światło, góry, pejzaże). A Toussaint to perełka i absolutne mistrzostwo level designu, normalna trawa, piękne widoki wszystko bardziej kolorowe, ale również dopracowane. Niby downgrade jest, ale nie grałem chyba w ładniejsze RPG.

Odpowiedz
Michał Stroiński jest w siedzibie Netflixa. Ciekawe w jakim celu kompozytor muzy w W3 miałby tam pojechać....mam nadzieje, że będzie przynajmniej wsparcia kreatywnego udzielał.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon