Wołyń (reż. Wojciech Smarzowski)
Kręcono od 17.10.2014 do 15.09.2015. Smarzowskiemu zależało m. in. na uchwyceniu wszystkich pór roku naturalnym stanie.

Odpowiedz
No i są problemy ze sponsorami :/

http://www.wykop.pl/link/3022139/apel-o-wsparcie-filmu-wolyn-wojtek-smarzowski/
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Szkoda, mam nadzieję, że się uda zebrać, tylko nie wiem co Smarzowski właściwie chce przekazać tym apelem - mogę mu przelać stówkę, coś jak kickstarter? Prosi o kasę i sam mam go znaleźć?

Odpowiedz
[antysemityzm on] Niech szybko zmieni mordowanych Polaków na Żydów i dostanie 20 mln. Potem niech zmieni z powrotem na Polaków i kasy nie oddaje:) [antysemityzm off]

Odpowiedz
Polski profesjonalizm, prosic o kase nie podajac adresu stronki na sciepe, numeru konta, ani zadnych danych - swietna sprawa. Probowalem rzucic garscia rumunskich piecdziesiatek w ekran, ale to nic nie dalo.
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Właśnie też próbowałem wsadzić piątaka do portu USB, ale się kuźwa nie mieści.

Odpowiedz
Koleś na wykopie napisał do producentów. Tutaj odpowiedź:

"Szanowny Panie
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i chęć wsparcia filmu „Wołyń”. Państwa inicjatywa jest dla nas niezmiernie cenna. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. „Fundacja na rzecz filmu Wołyń” jest w trakcie rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. O uzyskaniu wpisu do KRS i numerze konta bankowego niebawem poinformujemy na oficjalnej stronie fundacji http://www.filmwolyn.org

Jednocześnie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszym apelem, powstały w internecie samowolnie różne akcje crowdfundingowe, które zbierają środki na film bez porozumienia z reżyserem i producentem filmu, korzystając bezprawnie z materiałów filmowych i zdjęć. Uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przekazywaniu ewentualnych wpłat na konta inne niż konto Fundacji na rzecz Filmu Wołyń, które podamy wkrótce.

Z wyrazami szacunku,
Film it Sp. z o.o.
fax (22) 852 15 16
http://www.filmit.com.pl"

Odpowiedz
Już podobno można wpłacać: http://filmwolyn.org/

Odpowiedz
[Obrazek: 7733964_2.3.jpg]

Oby film prezentował ZDECYDOWANIE wyższy poziom, niż ten plakat.

Odpowiedz
Jestem prawie pewien, że było to już poruszane, ale... WOJTKA Smażowskiego? Ca za debilna maniera polskiej kinematografii. Co dalej? Film twojego ziomka Wojtka?

Odpowiedz
Zawsze to lepsze, niż film Małgośki Szumowskiej.

Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze te zdrobnienia to kwestia promocji reżyserów za granicą. Obcemu łatwiej jest zapamietac "Wojtka" niż "Wojciecha" albo "Małgoske" niż "Małogrzate". Tak mi sie wydawalo, bo innego sensu dla tego nie widze.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Hasło reklamowe też brzmi pierdzielowato. "O miłości"? Będzie trudna historia miłości UPAińca i Polki z rzezią w tle?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Będzie trudna historia miłości UPAińca i Polki z rzezią w tle?
Za filmwebem:
Cytat:Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Odpowiedz
Prorok, ja :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(20-04-2016, 11:59)nawrocki napisał(a): Zawsze to lepsze, niż film Małgośki Szumowskiej.

Ponoć już jest Małgorzatą znowu :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
O, Sławek Izdebski gra w tym filmie :) (albo Tom Hanks z doklejonym wąsem:)).

Co do taglajnu - znowu miłość silniejsza niż mafia wojna?

Odpowiedz
Wiecie jaki plakat klepałby po głowie i zapowiadał mocny film?
Drzewo owinięte drutem kolczastym, zachmurzone niebo i płonąca stodoła w tle.

Odpowiedz
A na drzwiach owej stodoły Maciek Stuhr.

Odpowiedz
Podziwiam twórców plakatu, że udało im się tak oszpecić i pogrubić rysy skądinąd ślicznej Michaliny Łabacz. Trzeba się naprawdę postarać i mieć talent, by taka sztuka się powiodła, gratuluję. A co do taglajnu - Smarzowski podobnych słów używał w kontekście Róży w okolicach premiery tamtego filmu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon