Wołyń (reż. Wojciech Smarzowski)
Zebrali ponad trzysta tysięcy, ale wygląda to bardziej niż dobrze. Wizyta w kinie obowiązkowa, jeśli w ogóle film trafi do szerokiej dystrybucji.

Odpowiedz
(25-04-2016, 16:58)Gieferg napisał(a): To jednak chyba będzie pierwszy jego film jaki obejrzę.

Ale chwalisz się czy ośmieszasz? :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wygląda dobrze, dalej czekam.

Odpowiedz
Cholernie klimatyczne.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
No i wreszcie są normalne staroszkolne zdjęcia, a nie pseudo Mann
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
uhm, to wygląda świetnie - ujęcie w wodzie... mistrzowsko klimatyczne. Kibicuje bardzo!
loading podpis...

Odpowiedz
No, wygląda dobrze, ale na końcu powinni dać "W kinach w październiku... być może".:)

Odpowiedz
Oby to był ostry survival w wołyńskim sosie. A film już chyba kompletny i zdjęcia zakończone, przecież trailer jest. Widać wojsko, pożar, ogólnie materiały budżetowe. Mam rozumieć, że nakręcili parę scen na potrzeby trailera i tyle? Resztę dokończą sobie jak będzie kasiora?

Odpowiedz
Cytat:Mam rozumieć, że nakręcili parę scen na potrzeby trailera i tyle? Resztę dokończą sobie jak będzie kasiora?
Odwrotnie, zostało tylko parę scen do nakręcenia.
Cytat:Budżet, którym dysponowaliśmy pozwolił zrealizować ponad 90% materiału scenariuszowego. Do ukończenia filmu pozostało nam jeszcze nakręcenie kilku symbolicznych scen.

Odpowiedz
Na tym pokazie sponsorskim, o którym tu pisałem, mowa była bodaj o 6 scenach, których brakuje. No ale poza tym nie było jeszcze w ogóle postprodukcji. To co w trailerze, to pewnie wszystko na ten moment w tym temacie
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
(26-04-2016, 20:55)military napisał(a): No, wygląda dobrze, ale na końcu powinni dać "W kinach w październiku... być może".:)

Byc moze Paryz, byc moze Londyn, byc moze Wolyn :)

Odpowiedz
Filmy Smarzowskiego jak najbardziej spoko, ale jezu, kiedy polskie filmy przestaną traktować o smutnych drogach Polaków...

Odpowiedz
Zebrał kasę. Premiera 7 października 2016. I ode mnie będzie głęboko:

Smarzowski nigdy mnie nie zawiódł jako twórca. Tak jak Chęciński miał miał fantastyczną umiejętność pokazywania naszych przywar w krzywym zwierciadle i z humorem, tak Smarzowski ma fenomenalne wyczucie jeżeli chodzi o zaścianek, bród i stęchliznę, którą chcąc nie chcąc jesteśmy otoczeni od dawna.
Ten film przysporzy o ból dupy wiele osób, ale jest potrzebny i będę zachęcał do wizyty w kinie znajomych i rodzinę. Zresztą rodzinie to nawet bilety kupię, bo pewne rzeczy żeby zostały zapomniane i wybaczone muszą być głośno powiedziane.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
A ja z kolei kupie bilet, jesli ludzie bendo godoli, ze dobry film. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
W październiku będę w WAW, więc jak będziesz to i Tobie i Kubie kupię.

Odpowiedz
 premeirą na urodziny Putina - 7 października ;)
aloha, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2012.

Odpowiedz
I tego samego dnia Rada Regencyjna w 1918 r. ogłosiła niepodległość Polski :).

Odpowiedz
(06-07-2016, 12:14)OGPUEE napisał(a): I tego samego dnia Rada Regencyjna w 1918 r. ogłosiła niepodległość Polski :).

No to tym bardziej piękna data ;) 
A było już o plakaciE? Na filmwebei był na niego hejt, mnie też rozczarował prawdę mówiąc,a le z drugiej strony chyba miał złagodzić brutalny wydźwięk trailera. 
aloha, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2012.

Odpowiedz
Nowy trailer
http://film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-zwiastun-filmu-wojtka-smarzowskiego/tqsehf

Odpowiedz
Nie mam wątpliwości, wydam na to kwit. Zostaje tylko pytanie czy przebije Różę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon