Wonder Woman 1984 (2019)
[Obrazek: pTFFbqE.jpg]

Wonder Woman 1984 czyli kontynuacja filmu który nie zyskał na forum zbyt wielu fanów :)

Ja kocham i na sequel czekam bardzo z kilku powodów: czas akcji, Kristen Wiig jako najpierw przyjaciółka a później wróg Diany, powrót Steve'a. Pierwszy film był bardzo fajnie poprowadzony przez Jenkins, również w scenach akcji i ciekawi mnie czy Patty rozwinie tu skrzydła w kwestii wizualiów podobnie jak James Gunn w sequelu Strażników.

Pierwsze oficjalne fotki:
[Obrazek: mvSXLcp.jpg]
[Obrazek: 6KGlswz.jpg]

Notka prasowa:
Cytat:Fast forward to the 1980s as Wonder Woman’s next big screen adventure finds her facing an all-new foe: The Cheetah. Principal photography is underway on Warner Bros. Pictures’ follow up to the Super Hero’s first outing, last summer’s record-breaking “Wonder Woman,” which took in $822 million at the worldwide box office. “Wonder Woman 1984” will also be helmed by acclaimed director Patty Jenkins, and star Gal Gadot in the title role.

As previously announced, the film also stars Kristen Wiig in the role of the Super-Villain The Cheetah, as well as Pedro Pascal. And Chris Pine returns as Steve Trevor.

Charles Roven, Deborah Snyder, Zack Snyder, Patty Jenkins, Stephen Jones and Gal Gadot are producing the film. Rebecca Roven Oakley, Richard Suckle, Wesley Coller, Geoff Johns and Walter Hamada are the executive producers.

Joining her behind the scenes are several members of Jenkins’ “Wonder Woman” team, including director of photography Matthew Jensen, Oscar-nominated production designer Aline Bonetto (“Amélie”), and Oscar-winning costume designer Lindy Hemming (“Topsy-Turvy”). Oscar-nominated editor Richard Pearson (“United 93”) will cut the film.

Production will take place in Washington, D.C., Alexandria, Virginia, and in the UK, Spain and the Canary Islands.

Set to open in theaters November 1, 2019, “Wonder Woman 1984” is based on the character created by William Moulton Marston, appearing in comic books published by DC Entertainment. It will be distributed worldwide by Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.

Odpowiedz
Może dostaniemy w końcu fajny cały film, a nie tylko 2/3...które i tak zostaje dorżnięte poziomem trzeciego aktu :P

Generalnie to hype=0, śledzę tylko dla Gadotki :)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Cytat:czas akcji,(...), powrót Steve'a.

Między innymi dlatego niespecjalnie czekam.
Również dlatego, że jedynka to przereklamowany średniaczek.

Cytat:śledzę tylko dla Gadotki :)

This.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
WTF? Pine jednak żyje. I olewają zupełnie to, że "przez 100 lat siedziała w ukryciu"?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Fajna stylówa Steve'a...

Jeżeli obejrzę to tylko dla Gadotki, nic innego mnie nie zachęca.

Odpowiedz
(13-06-2018, 19:34)Mierzwiak napisał(a): Pierwszy film był bardzo fajnie poprowadzony przez Jenkins, również w scenach akcji i ciekawi mnie czy Patty rozwinie tu skrzydła w kwestii wizualiów podobnie jak James Gunn w sequelu Strażników.

Pierwsza WW, pod względem scen akcji, wyglądała miejscami jak bieda-Snyder. Przede wszystkim dlatego, że pracowała przy nim spora część jego stałej ekipy. Przy WW1984 ich nie widzę (przynajmniej na IMDB), więc obstawiam, że sequel może wyglądać zupełnie inaczej.

A Steve to pewnie urojenie Diany. Wyrzut sumienia, który towarzyszy jej od wojny :/
Przynajmniej taką mam nadzieję. Nie chce jakichś głupich zmartwychwstań.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Powracająca martwa postać jako duch/urojenie, najgorszy motyw ever.

Odpowiedz
Bo w ogóle recykling odstrzelonych postaci to chujowe zagranie, wyeksploatowane w Holly do poziomu absurdu :P 

Zmartwychwstanie/urojenie/podróż w czasie/alternatywna rzeczywistość/klon/zły klon/retrospekcja - pick one, coś pominąłem? ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Pominąłeś "fantazja".

Odpowiedz
No ale jeśli Steve jest wizją Diany, która pamięta go z pierwszej wojny, to czemu niby ubrany jest po ejtisowemu? Diana postanowiła w głowie upgrade'ować stajla ukochanego do tamtejszych czasów?
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Och, towarzysz herosa z czasów wojny niby zginął, ale w sequelu okazuje się, że żyje? Zupełnie z niczym mi się to nie kojarzy.
Ale ten punkt wyjściowy podsuwa mi całkowicie oryginalny pomysł na fabułę. Co jeśli Steve stracił pamięć, został znaleziony przez szkopów, ci zrobili mu pranie mózgu i teraz jest super najemnikiem o ksywie Autumn Warfighter.

Odpowiedz
Ta i ponad trzydzieści lat nie zestarzał się ani trochę :P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Bo pewnie postać Kristen Wiig to agent super tajnej organizacji, która znalazła Steve'a i zrobiła z niego hibernowanego agenta-zabójcę. Wonderka się dowie i dlatego psiapsiółki się pokłócą.

Best Progressive Female Scenario Award proszę ;)

IMDB rating

Odpowiedz
Bohaterski Steve się poświęca rozwalając samolot z niebezpieczną zawartością, ale po latach powraca wciąż młody i piękny. Z jakiego filmu ten motyw?

Cytat:, towarzysz herosa z czasów wojny
Towarzysz herosa z tarczą :)

Srsly, brną z tą serią w jakimś idiotycznym kierunku.
I potem co? Sequel w latach 90-tych? Z niestarzejącym się Trevorem? I kolejny w 00's?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
[Obrazek: mel-gibson-forever-young-1992-BPE5W4.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar, musisz tłumaczyć swoje posty.

Odpowiedz
@shamar

[Obrazek: CaptainAmerica1_zps8c295f96.JPG]

IMDB rating

Odpowiedz
Nie wiem jaką bzdurę wymyślili by ożywić Steve'a, ale Pine był tak świetny, a jego chemia z Gadotką tak idealna, że nie wyobrażam sobie by miało go nie być. Będę rozczarowany jeśli okaże się złym klonem czy jakimś wnukiem czy co tam jeszcze.

Odpowiedz
(14-06-2018, 19:49)Badus napisał(a): @shamar

[Obrazek: CaptainAmerica1_zps8c295f96.JPG]
Ja również.

Wciąż optuję za fantazjami Wondie (jeszcze pozostaje wariant Pigmaliona).

Odpowiedz
Ten tytuł to oficjalny?
Ho, ho, znowu będzie można śmieszkować, że "ale już tych części natłukli"! Jak przy "Blade Runnerze 2049" :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon