Wonder Woman 1984 (2019)
[Obrazek: DfzhghPX0AA4vHO.jpg]

Odpowiedz
Gdy już człowiek myśli, że Gal nie może wyglądać lepiej...

[Obrazek: PBet.gif]
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Czy dobrze widzę, że skrócili sukienkę Wonder Woman?

Odpowiedz
<3<3<3

Ciekawa strategia ze strony WB: zdjęcia ledwo wystartowały a mam wrażenie że marketingowy pociąg jedzie już z całkiem niezłą prędkością.

Na Comic Con spodziewam się pokazania bardzo wczesnego teasera i jeśli Warner będzie kontynuować swoją politykę to wypuszczą go od razu w sieci, no i na bank pokażą pierwszą oficjalną fotkę Wiig.

Odpowiedz
(16-06-2018, 12:26)OGPUEE napisał(a): Czy dobrze widzę, że skrócili sukienkę Wonder Woman?

W 3 części będzie biegać w stringach. Taka feministyczna polityka. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie wygląda na krótszą niż poprzednio:

[Obrazek: VXr9QsA.jpg]

Odpowiedz
Om nom nom <3
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
(16-06-2018, 12:34)Mierzwiak napisał(a): <3<3<3

Ciekawa strategia ze strony WB: zdjęcia ledwo wystartowały a mam wrażenie że marketingowy pociąg jedzie już z całkiem niezłą prędkością.

Na Comic Con spodziewam się pokazania bardzo wczesnego teasera i jeśli Warner będzie kontynuować swoją politykę to wypuszczą go od razu w sieci, no i na bank pokażą pierwszą oficjalną fotkę Wiig.

W zeszłym roku pokazali footage z Aquamana i nie był w sieci, z tym pewnie będzie pdoobnie

Odpowiedz
Pierwszy materiał WW pokazali miesiąc po starcie zdjęć. Na tym CC obstawiam jednak tylko zdjęcie antagonistki. Nie muszą zaczynac od materiałów wideo tak wcześnie, ale na pewno jak juz zaczna to promocja będzie z rozmachem, WB ma pewnie aspiracje do pierwszego miliarda (znowu :D)

Odpowiedz
Cytat:I potem co? Sequel w latach 90-tych? Z niestarzejącym się Trevorem? I kolejny w 00's?

Heh :)
A co powiecie na szaloną teorię, którą wymyśliłem czytając ploty o DCEU (Flash ma czerpać inspiracje z „Powrotu do przyszłości”) i oryginalnego twitta* Gal ze zdjęciem?  

*„She’s back” razem z datą 1984 = nawiązanie do oryginalnego Terminatora (premiera 1984).  Kolejnego filmu o…. podróżach w czasie.

Krótko: solowy Flash i WW 84 będą stanowiły fabularny guzik reset dla całego DCEU

Aleeeeeeeeeeeee jak to?

zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Wracając na ziemie.

Czy w JL kiedy Diana nie chciała pozwolić Batmanowi na wskrzeszenie Supermana nie powiedziała, że miała jakieś doświadczenia z ożywionymi? Ewentualnie czy nie sprawiała takiego wrazenia? Bo szczerze mówiac dokładnie nie pamiętam a wydaje mi sie, że jej opory dałoby się podciągnąć pod złe wspomnienia z właśnie Trevorem. Zdziwie sie jeśli powrócił jako pozytywny charakter.

Ciekawi mnie rola Pascala, w sieci krążą plotki, ze zagra Dr. Fate (co by stanowiło niezłą furtke dla JSA), ale nie wydaje mi sie, nie tylko z powodu wieku. Troche szkoda, ze wszyscy bogowie są martwi bo możnaby ich jakoś ciekawie wprowadzić. Ciągle nie umiem wybaczyć udupienia potencjału Aresa.

Co do reebotów i innych głupstw. Seria WW po prostu od teraz bedzie funkcjonować samodzielnie, zapomnijcie o BvS czy JL, rozwoj Diany będziemy obserwować na nowo a tamte filmy pozostana w kanonie jakby sie komus za 6 lat chciało robić crossover. Jeśli chodzi o sam rozwoj Wondie to liczy się teraz tylko jej trylogia.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon