Wonder Woman 1984 (2019)
Ciężko mi ocenić sprawdzalność jej informacji, jedna na pewno się sprawdziła ale już nie pamiętam co to konkretnie było :P

I tak należy traktować to z przymrużeniem oka, nawet jeśli ma to info od kogoś kto pracuje przy filmie to raz że zdjęcia dopiero się zaczęły, a dwa - to czym ten film będzie, jaki będzie mieć ton itd. narodzi się dopiero na etapie postprodukcji.

Odpowiedz
Lol Grace Randolph. To ona jeszcze żyje po tym jak obsadzili Chastain w IT? Laska jest nienormalna i nic nie wie.

Odpowiedz
(03-07-2018, 14:49)harlequinade napisał(a): Laska jest nienormalna i nic nie wie.
Nie mieszajmy do tego Moniki :)

Odpowiedz
(28-06-2018, 22:59)Mierzwiak napisał(a): - ponoć film celuje w znacznie lżejszy ton niż w pierwszej części i w zasadzie ma być hołdem dla serialu z lat 70-tych. Yuck!!!

Heh ;)

[Obrazek: latest?cb=20121007032435]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Kristen Wiig na planie:
[Obrazek: Dhxx-JVV4AECMzM.jpg]
[Obrazek: Dhxx-JVUYAANfrH.jpg]

i video - https://twitter.com/cylin2115/status/1016632948219473920

Odpowiedz
Według Patty Jenkins to nie jest sequel.

OK... o stawiam że to takie samo nieuzasadnione pieprzenie jak to gdy Cavill przekonywał że BvS to nie sequel MoS.

Odpowiedz
Cytat:Gadot and Jenkins stressed is that Wonder Woman 1984 is not a sequel. It’s a whole new story – a whole new chapter in the Wonder Woman saga.

Czyli nie sequel, tylko... sequel. Widać nie wie, co to słowo oznacza.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
[Obrazek: DjYAwcPW0AETDhJ.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_pdlqw4VNBT1rs2uhvo1_1280.jpg]

trochę jak Friends :)

Odpowiedz
Raczej jak Breakfast Club :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Kristen jak dzika Phoebe mnie naprowadzila na porownanie :)

Odpowiedz
http://hans-zimmer.com/index.php?rub=news_3&comment=1&id_news=1102

Hans Zimmer robi muzykę :D

Odpowiedz
XD

Hans Zimmer bodajże dwa lata temu mówił, że rzuca kino superhero, potem wyłamał się dla X-Menów i teraz tu. Ehh, chłopie darowałbyś już sobie. Williams poradził sobie przecież bardzo dobrze przy jedynce

Odpowiedz
Jeednak wolę Zimmera. Wiilliams niech się nad Aquamanem skupi

Odpowiedz
Gregson Williams niczym w jedynce nie zabłysnął. Z muzyki poza motywem z BvS i kawałkami wokół tegoż zbudowanymi trudno cokolwiek zapamiętać, bo był tam praktycznie sam muzyczny filler taśmowo rąbany przez kolesi z RC wypełniony po brzegi kalkami z iluś tam filmów do których muzykę robił Zimmer, więc ja już wolę samego Zimmera niż jednego z jego naśladowców.

Odpowiedz
Ja tam bardzo dobrze wspominam soundtrack do jedynki. A po za tym Williams odpowiada za wspaniała ścieżke do "The Crown" i ma moje moje zaufanie. To

Odpowiedz
Muzyka z WW jakoś lepiej mi brzmiała w BvS, Królu Arturze, Ostatnim Samuraju, MM:Fury Road, Transformers, Incepcji i TDK.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon