Ankieta: Jak oceniasz "Wonder Woman"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Wonder Woman (2017)
Nie. OST który mi się podoba i który ma kilka bardzo przyjemnych motywów które jako jedne z nielicznych w tym roku zostały mi w głowie po seanie w kinie jest lepszy od OST który mi się nie podoba i który jest dla mnie kolejnym dowodem na wypalenie legendarnego twórcy. Wiem, trudne do zrozumienia.

Odpowiedz
Ja was pogodze, oba osty sa slabe, nie zapdaja w pamiec wiec...
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Więc co?

Odpowiedz
Kompletnie nie pamiętam soundtracka z Wonder Woman (poza głównym motywem rzecz jasna), ale Justice League oferuje z mojej perspektywy wręcz ewenement - muzykę filmową, która mnie irytuje. Pamiętam tylko dwa inne przypadki, kiedy soundtrack mnie wkurzał - The Amazing Spider-Man 2 (za olanie muzyki z jedynki) i Blackhat (za antymannowską miałkość).

Odpowiedz
Cytat:The Amazing Spider-Man 2

Najlepsza muzyka ze wszystkich Pajączków <3 Dziwne, bo to Zimmer :P

Co do muzyki z WW - brzmi trochę jak składanka - jest BvS i King Arthur, jest Gladiator, Last Samurai i TDK, jest Incepcja i nawet Fury Road na napisach końcowych.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Kończcie już ten offtopic o muzyce, co?

Od siebie dodam tylko, że Gieferg jak na kogoś kto tyle słucha muzyki filmowej ma dość... hmm... "specyficzny" gust, skoro podobają mu się takie ciepłe kluchy jak OST do JL, a ze Spider-Manów najbardziej lubi TAMS2 (a potem SM3).

Odpowiedz
(30-11-2017, 23:22)Juby napisał(a): Kończcie już ten offtopic o muzyce, co?
No właśnie, wróćmy do tego jak Juby nie może znieść że Wonder Woman jest filmem....
- kasowym
- lubianym
- nominowanym
- nagradzanym

To znacznie ciekawsze niż jakaś tam muzyka, phi.

Odpowiedz
W cz. 2 będzie nowa historia miłosna. Jestem na 95% pewien, że wsadzą tym razem lesbijską PP.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wonderka na liście 10 najlepszych filmów roku według American Film Institute.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Pewnie za wybitny trzeci akt. ;) Ech.

Odpowiedz
Nie wiem co na tym zdjęciu <3 bardziej :)

[Obrazek: JSndnj3.jpg]

Odpowiedz
Tak zdradzić Jubego? :(

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/movies/news/926811-kristen-wiig-in-talks-to-play-cheetah-in-wonder-woman-2

^ Tak bardzo na tak! Kristen <3

Kto zmienił nazwę tematu na "DCU_ ..."? :P

Odpowiedz
Cytat:Cheetah

A myślałem, że to MCU miewa słabujących złoli. 
Za to Kristen zawsze spoko :)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Wow, trzymam kciuki!

Lubię takie nieoczywiste wybory.

Odpowiedz
Człekomałpa Cheetah. Madafaka. A Tarzan i Jane będą? XD
Generalnie szkoda że nie obsadzili jakiejś czarnej aktorki. Byłby zgryz dla bojowników o rasową sprawiedliwość.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ludziki mogliby wtedy dostać mindfucka dlaczego Czarna Pantera bije Wonder Woman #incepcja
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Jak ta postać jest napisana, że pasuje im zarówno Kristen Wiig jak i Emma Stone? Przypomina mi to sytuację w której Amy Pascal szukała nowego Sandmana i proponowała Jonaha Hilla lub Joela Edgertona.

Odpowiedz
W jakim sensie? Że jest taki rozstrzał wiekowy? Myślę, że w przypadku Cheetah nie ma to żadnego znaczenia, więc i pula aktorek może być większa.

Wiig mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, ale średnio mnie jarają inne informacje/plotki dotyczącego tego filmu.. Tak więc, niech się dzieje co chce.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Pierwsze zestawienie zawierało efektowniejszą parę Sean Penn vs Jonah Hill, ale zorientowałem się, że jednak zobaczyła w Pennie Octaviusa po seansie Waltera Mitty. W każdym razie jej obsadowe strzały dotyczące postaci ze Spider-Mana czy Braci Grimsby które poznaliśmy dzięki skradzionym mailom nie miały żadnego sensu. Nie chodzi mi o wiek, ale emploi, zupełnie nie wyobrażam sobie Stone w roli przeciwnika jakiego mogłaby mimo wszystko zagrać Wiig: zimnego, pełnego żalu i pretensji. W niektórych komediodramatach ma takie poważne, przepełnione smutkiem role, np. w Skeleton Twins.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon