Ankieta: Jak oceniasz "Wonder Woman"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins
(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS,

Kto tak mówił i kiedy? Nie mam zamiaru zaczynać wojenki bo oba uniwersa są dla mnie zajebiste, ale takie WW bardziej pasuje do świata MoS niż Doktor Strange do marvelowskiego uniwersum (na ten moment, nie wiadomo jak to tam wszystko zostanie przedstawione) .

Odpowiedz
(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Moja postawa jest komiczna bo nie jaram się filmem? LOL.
Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS, po drugie nie nie czuję tej postaci i dla mnie chudzinka w kusej spódniczce rozpierdalająca wrogów to nie moja bajka. Nigdy nie trawiłem WW w komiksach i teraz moja postawa wobec postaci na pewno się nie zmieni.

Twoja postawa jest komiczna, bo nie potrafisz jej konkretnie uzsadnić.

Wonder Woman pasuje do świata MoS tak samo, a nawet bardziej niż Thor pasował do świata pierwszego Iron Mana (a wyszło super). "Chudzinką" to Gal była w Fast Five, do BvS ćwiczyła i widać, że nabrała masy. A wymaganie żeby superbohaterka wyglądała jak kulturystka, bo jest super silna to idiotyzm.

(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Nie jestem DC hejterem bo na BvS czekam jak mało który:)

Na ten film, w którym jedną z głównych ról odegra Wonder Woman, odziana w kusą spódniczkę i rozpierdalająca swoich wrogów?

[Obrazek: 63641.gif?st=36P4esGZT0ypV3sd4F8Dhw&e=1449005561]

Odpowiedz
http://www.superherohype.com/news/362827-connie-nielsen-cast-as-wonder-womans-mother

Proszę bardzo.

Odpowiedz
Connie :)

Co się porobiło z forum? Nie widzę cytatów....
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
:OOOO

Najpierw Diane Lane w "MoS", teraz Connie w "WW"...

Zdecydowanie lepszy wybór niż Kidman.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Connie ma silikony?

BTW,
[Obrazek: CY0HHGLUMAA9l7E.jpg]

Odpowiedz
Ehe. Chyba jedne z najlepszych w branży aktorskiej :P

Z tego co kojarzę Kidman też ma.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Dużo nowych fot z planu
http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Uzbrojona+Wonder+Woman+na+planie+widowiska-115339

Odpowiedz
No dobra, odpowiedź na Capa i Thora w jednym, ale to...

[Obrazek: 683.6.jpg]

Weird as fuck.

Fotka z Connie i Russelem przypomniała mi o
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
[Obrazek: CZF7P13WEAIOOwl.png]

Oficjalne logo.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Malusie.

Dzisiaj pojawi się pierwszy materiał z planu.

Odpowiedz
Hmm..

"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Gadotka sama w sobie jest super i w ogóle słodka, ale tak jak myślałem to wygląda chujowo:) Zwłąszcza te slo mo w senach walki.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
To o czym opowiada pan Kevinowi Smithowi >> LOL. Ważne jest dla nich żeby pokazać origin, kim jest ta postać, ale z filmem czekają aż ludzie będą ją już kojarzyć z kasowego BvS. Co za pierdololo.

Gal prezentuje się dobrze (choć mogła nabrać trochę więcej masy), jest urocza jako Diana w przebraniu. Slo-mo na razie mi nie przeszkadza. Nie lubię tego zabiegu, ale jeśli tak mają pokazać jej szybkość względem przeciwników to będzie okej. Ujęcie kiedy kopie kogoś z obrotu!

Wszystkie fragmenty w tym materiale na plus. To na prawdę wygląda momentami jak Cap + Thor.

Logo znowu wtopione na jakąś szarą ścianę, czy co to tam jest. Jak oryginalnie. :P

Odpowiedz
Cap+Thor, dokładnie, moim zdaniem nie wygląda to źle i lubię "Kirka" który gra w tym filmie, jedno jest pewne, DC mogło wyciągnąć wnioski i uczyć się na materiale Marvela który gdy jako pierwszy adaptował swoje komiksy osadzone w różnych światach, czy to drugiej wojny czy fantasy, to był to niestabilny grunt.

Odpowiedz
Trudno powiedzieć cokolwiek o tak surowym materiale, który powstał w przeciągu ostatnich kilku tygodni, bez efektów, bez dialogów, w dodatku potraktowanym na szybko obrzydliwym filtrem. Ale Gal śliczna i w kostiumie prezentuje się rewelacyjnie.

Odpowiedz
(20-01-2016, 09:15)Mierzwiak napisał(a): w dodatku potraktowanym na szybko obrzydliwym filtrem.

To samo pomyślałem. Ciężko oceniać fragmenty beż żadnego dźwięku i dialogu, a jedyne co mi się nie podoba w tych fragmentach to ta srakozielona kolorystyka.

Odpowiedz
Gal Gadot jest

Odpowiedz
(20-01-2016, 09:15)Mierzwiak napisał(a): Trudno powiedzieć cokolwiek o tak surowym materiale, który powstał w przeciągu ostatnich kilku tygodni, bez efektów, bez dialogów, w dodatku potraktowanym na szybko obrzydliwym filtrem.
Potraktowane filtrem na szybko? No nie wiem. Dla mnie to wyglada jakby wyszło spod ręki Snydera (albo nawet, *grom*, jakiegos Bieda Snydera). Nie zdziwie sie jezeli będzie wygladalo moze nie identycznie jak teraz, ale bardzo podobnie, bo wpisuje sie to idealnie gdzies pomiedzy stylistyke MoS i BvS.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dziwne to jest. Nie wiem, mam problem z kombinacją Cap+Thor, zgrzyta mi kontrast tego jej kostiumu ze wszystkim innym (nawet przy Thorze we współczesnych realiach miałem pewn opory, a tu jest z tym jeszcze gorzej). Taki Cap przynajmniej jakoś tam pasował do otaczającego go świata. No a Gadotką samą w sobie się nie jaram, więc może być tak, że nie znajdę argumentów przemawiających za tym, żeby się wybrać do kina (na Ant-Mana się nie wybrałem i koniec końców okazało się, że była to dobra decyzja, tu mam podobne nastawienie <wzrusza ramionami>) w dodatku żonę trzeba jeszcze namówić, a coś czuję, że tym razem może być ciężko. Zobaczymy, na razie jestem nastawiony dość obojętnie, może BvS albo zwiastuny coś zmienią w moim nastawieniu do tej postaci.

Ciekawe jaki wpływ na filmowe DCverse miałaby ewentualna wtopa w BO tego filmu. W ogóle mam wątpliwości jak sobie poradzą w solowych filmach ich bohaterowie (poza wiadomymi pewniakami). Marvel w pierwszej fazie poza Iron Manem jakoś specjalnie nie poszalał.

A tak w ogóle to dalej nie wiem, co ta postać właściwie potrafi :>
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon