• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wymiana moderatorow
Sprawa prosta: w takim np. dosc sporym dziale jak filmy zagraniczne nie mamy de facto zadnego moderatora. Romeck kiedy jest, to robi swoje, ale sam chlopina wszystkiego nie ogarnie. Nie moznaby przerzucic pieczy nad niektorymi dzialami innym, czesciej bywajacym osobom? Mysle, ze taki np. Des albo bardzo ostatnio aktywny hopsik, nie mieliby nic przeciwko.

Odpowiedz
No ja nie mam nic przeciwko - 3 dni w tygodniu mam tylko zajęcia, a poza tym hulaj dusza :)

Odpowiedz
Władzy Wam się chce. :twisted:

Ale dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo widział ktoś ostatnio Tylera? Nie to, żebym chciał Go zdejmować z funkcji, ale ciekawi mnie...

Pisać do mnie na priv, kto i jaki dział by chciał. Przedyskutuję z Władzami, zobaczymy. Odpowiemy tylko na wybrane oferty, nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Odpowiedz
Tak, przewrót planujemy :P
Jedyne co mogę zrobić to tylko zaoferować swoją pomoc :) Nie chodzi tu o ego, nie o nie! ;>

Odpowiedz
Taa tak jak politycy mówią, że robią to czy tamto dla Polski nie dla siebie :P
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Hmmm czyzby jakas nowa grupa trzymajaca wladze sie ksztaltuje :D ? Re5pect

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Taa tak jak politycy mówią, że robią to czy tamto dla Polski nie dla siebie :P
Cichaj, nie demaskuj mnie :P

Odpowiedz
romeck napisał(a):Ale dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo widział ktoś ostatnio Tylera? Nie to, żebym chciał Go zdejmować z funkcji, ale ciekawi mnie...

No wlasnie Tylera ani widu, ani slychu, i to od sporego czasu. Nie zebym stawial zarzut - hulaj dusza - ale cos z tym fantem zrobic musimy.

Odpowiedz
Widze nowych ludzi na stanowiskach. Is nice. ;)

Odpowiedz
Jeszcze trzy stołki do obsadzenia po Tylerze ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Żeby była jasna sprawa: Tyler jest zbyt zasłużonym forumowiczem i zbyt wiele działał tutaj, aby mu wszystko od razu zabrać, chyba, że nadal nie będzie nas odwiedzał. ;)

Odpowiedz
O kurcze - dzięki za zaufanie. Dajcie mi trochę czasu na połapanie się w moderatorstwie teraz :) Obiecuję, że będę świecić przykładem :)

Odpowiedz
Congrats!
Teraz bedziesz mogl sie wozic :P

Odpowiedz
Heh, już to robię ;)
Dzięki!

Odpowiedz
Zamiast sie wozic ruszylbys tylek i poczyscil troche m.in. w temacie o Departed. ;P

Odpowiedz
Przecież już tam zrobiłem czystkę - nie zauważyłeś? :P

Odpowiedz
Teraz tak. ;)

A wyczyscilbys tez moje posty krytykujace te offtopy, bo po tej czystce nie bardzo pasuja do reszty. :P

Odpowiedz
Przecież są usunięte?

Odpowiedz
romeck napisał(a):Żeby była jasna sprawa: Tyler jest zbyt zasłużonym forumowiczem i zbyt wiele działał tutaj, aby mu wszystko od razu zabrać, chyba, że nadal nie będzie nas odwiedzał. ;)

Z tego co widze Tyler ostatni raz goscil u nas w... czerwcu. Nie przecze, ze jest zasluzonym forumowiczem, ale taka funkcja jak moderator wymaga jednak zaangazowania i w miare aktywnego dzialania, subfora nie powinny wiec byc raczej zamrozone 'z sentymentu'.. ;)

Odpowiedz
A admin Hunter :) co z nim w ogole ?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon